Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mic po mic.. ima napretka. Drugi, kada je okrenuo i poceo da igra, da udara, riternira, napada... to sve i te kako podseca na ono vreme.
    Problem je snaga i dalje, koja se vraca, ali polako kao i kondicija (na neke ne tako teske lopte nije ni pokusao da krene). Bilo je nelogicnih gresaka, ali ok je sve to...no, pre svega ne sme da dozvoli da sa ovakvom kondicijom na ovakav nacin ulazi u mec, ko rekreativac.
    Sve ce se to vratiti na svoje.

    A sada Estoril

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma nije on nista kriv. Prosto covek na pogresnom mestu u pogresno vreme.


      tt
      Mogao bi nam učiniti ulogu i skloniti se Najviše Noletu, očigledno mu više nije od nikakve vajde (ako je ikada bio). Postao je apsolutno toksičan, nemoguće je ne primetiti njegovu facu i ne odregovati. Ma bezobrazluk bre

      Inače, teška depresija... Dokle ćemo da tonemo?
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Nisam nesto ispratila u vezi ishrane. Jel jos jede ko ptica ili je poceo da jede normalno?

        Comment


        • Nije kondicija presudila ovaj mec kao mec sa Timom,to me i boli,mislio sam da je blize pravoj formi u Mc ovaj mec me vratio korak unazad

          Comment


          • Originally posted by Cristina1971 View Post
            Nisam nesto ispratila u vezi ishrane. Jel jos jede ko ptica ili je poceo da jede normalno?
            Još jede ko ptica. Koja ima problema sa apetitom.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma zezas sa tom depresijom Larisa??

              Ja nisam depresivna, naprotiv...a mene nije tesko prevesti sa te strane

              Shvatam da je jako tesko vratiti se tamo gde svi mi zelimo i ocekujemo da bude. Mnogo tesko. A po svemu sto radi, evo vratio se i Gric, sta izjavljuje i kako je igrao u drugom setu....meni sve to daje nadu.

              Izgubio je na glupost i zbog toga sto je lose jako usao u mec.

              Bice jos bolje, videces
              Pa to je proces...veliki i tezak.


              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • To je nesumnjivo korak nazad.

                Izgubio je mec u prvom redu zbog nedostatka samopuzdanja. Poklonio je Klizanu tri brejka. Prvi u prvom setu je oprostiv. Drugi brejk u prvom setu je bio znak da nema meceva, taj brejk je mozda presudio cio mec. Nema nikakve garancije da bi Klizan odservirao za set da je bio pod pritiskom. No, Novak mu je olaksao posao. Brejk u trecem setu je bio prava katastrofa. Prvo panika a potom bijela zastava. Pokonio je mec. Cak mu ga je Klizan davao nazad potom, ali Djokovic je vec u mislima pakovao kofere.

                Kad bi se gledali sam 1. i 3. set onda je Novak bio ocajan. Tek malo bolji nego u Maimiu. Ali je zato u 2. setu bio fenomenalan. Na nivou od prije 2 godine. Nije bilo pritiska i sve je islo lako.

                Trebace vremena da povrati samopuzdanje i sa njime sposobnost da se odrzi nivo igre kad je pod pritiskom.


                I naravno, svak ce da vidi mec sa Novakom u ovoj fazi kao sansu da mu uzme skalp. Ili gotovo svak. Dusan Lajovic nece.
                Last edited by NI; 25-04-18, 15:01.

                Comment


                • Novak je ovaj mec morao dobiti i sa ovakvom formom, cak je po meni trebao dobiti i loseg Tima u MC. Zasto nije? Suvise kompleksno pitanje na koje nemam pravi odgovor jer ocigledan nedostatak kondicije nije jedini problem koji ga sputava. Veoma lose ulazi u meceve, bezovoljno deluje na terenu, game plan ocajan u pojedinim delovima meca...
                  Drugi set je primer kako treba da igra, zasto tako ne moze od pocetka to je za neku dublju analizu.

                  Comment


                  • Ocigledno da mu je odsustvo samopouzdanja podjednako veliki problem kao i nedostatak snage, kondicije.


                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma kapiram ja to ali sampouzdanje se upravo gradi na ovakvim mecevima. Klizan je protivnik po meri za to.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ocigledno da mu je odsustvo samopouzdanja podjednako veliki problem kao i nedostatak snage, kondicije.


                        tt
                        To je usko povezano - ako nemaš kondicije teško da možeš imati samopouzdanja. Na to sve kad dodaš dugo odsustvo, drvene ruke... Jbg na njemu je da radi - jedino dobro je što podvlači da je ozljeda prošlost.

                        Comment


                        • To da je bezvoljan itekako nije,Novak cak ima cini mi se i preteranu zelju da se sto pre vrati,to ga mozda i malo sputava,on zeli vec na Rg da cilja na titulu,po meni malo precenjuje cak i sebe,sam ovaj poraz je verovatno pokazao da se precenio misleci da igra Barsu,e ne moze tek tako Novace,a pogotovk ne na sljaci,morace proci istp tezak put kao kad je isao ka vrhu,i kad to shvati(mozda je danas svatio)pitanje je hoce li to moci da izgura

                          Malo mi jr cak prepotentno delovao u izjavama u Mc,u fazonu,cini mi se kao da konta ako zelim(i ako sam zdrav) ja sigurno mogu da budem prvi,ehhh previse toga se promenilo od 2016 nazalost
                          Last edited by Srkisa; 25-04-18, 14:12.

                          Comment


                          • Cudno je da niko od ovih boljih igraca (Nadal Federer Marej) nije imao toliko problema sa "samopouzdanjem" kada su se vracali posle povreda. Niko nikada nije imao toliko poraza u prvom kolu narocito od strane niskorangiranih tenisera. Vise stvari tu ne stimaju.. fizicka sprema, glava, vrv neka vrsta depresije je prisutna, manjak testosterona, adrenalina itd itd..
                            Sve u svemu verujem da ce imati u nogama jedno 6-7 meca pre Rg..2 u Estorilu, 1 u Madridu, 1 u Rimu.. puna kapa..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Marej je itekako imao problem sa svime i svacime 2014 posle povrede,Nadal i sami znamo kakva je 2015 bila,a Roger posle operacije na Ao 2016 je pokusao brzo da se vrati ali kad je videlo da ne ide uzeo je pauzu,tako da nikome nije bio lak povratak Fico

                              Comment


                              • M to sto on prica nema veze sa onim na terenu. Pusti to. Nije uopste u dobroj situaciji sada. Pitanje da li ce uopste igrati Estoril. Jer ako ovako nastavi da gubi u prvim kolima samo ce jos vise urusti svoje ionako krhko sampouzdanje. On mora da pocne da pobedjuje i to u serijama u protivnom treba da napravi novu pauzu i dok ponovo ne dodje do zavidne kondicije da ne izlazi na teren.

                                Comment

                                Working...
                                X