Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pedja147 View Post
    Apsolutno ne razumem tvoj komentar. A iskreno mislim da komentar nema mnogo smisla...Ali ajde, probaj da mi malo bolje pojasnis sta zelis da kazes, mozda gresim.
    Od Wimbldona do kraja sezone brani 0 bodova, znači može da se kotira samo bolje nego što jeste. A i sa ovim igrama dok ne dostigne bolju formu ostaće u najmanju ruku na istom mestu.

    Tako da ne vidim što bi imao problema sa rankingom kao što si naveo.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Samo ispravka, nije 14.-17. mesta, nego 13-16.
      a ako je ispod 16. mesta, onda u 3. kolu moze na nekog od 9.-16., a za 4. kolo vec zavisi koju poziciju izvuce u 3.kolu
      Uzeo sam u obzir da nema Federera, pa ce se svi nosioci pomeriti za jedno mesto napred, pa ako bude 17. na listi bice 16. nosilac. Ali trebao sam to da napomenem da ne zbunjujem ostale. Hvala na dopuni .

      @Ljubitelj tenisa - Novak brani 960 bodova iz Madrida i Rima i jos 360 sa RG. Samo pogledaj listu gde bi bio bez tih bodova, a pogledaj i "Trku" za WTF pa vidi koji je na godisnjoj listi. Na zalost dosta ce njegov uspeh na sljaci zavisti od zreba, ne samo od njegove forme.
      Last edited by Milutinov Tata; 19-04-18, 20:10.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Originally posted by NI View Post



        To je klasicna prica nekoga ko nika u zivotu nije radio nista ozbiljno pa ne razumije koncept fokusa i prioriteta.
        Ma sta mi rece.. A zasto onda diskutujes ovde sa nama kada si ti vise bice koje se u sve razume? Sta ces ti ovde sa nama jadnicima koji "u zivotu nista ozbiljno nisu radili"?

        Malcice si se uzrujao koliko vidim. Spusti ton, molicu lepo.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by Milutinov Tata View Post
          Uzeo sam u obzir da nema Federera, pa ce se svi nosioci pomeriti za jedno mesto napred, pa ako bude 17. na listi bice 16. nosilac. Ali trebao sam to da napomenem da ne zbunjujem ostale. Hvala na dopuni .

          @Ljubitelj tenisa - Novak brani 960 bodova iz Madrida i Rima i jos 360 sa RG. Samo pogledaj listu gde bi bio bez tih bodova, a pogledaj i "Trku" za WTF pa vidi koji je na godisnjoj listi. Na zalost dosta ce njegov uspeh na sljaci zavisti od zreba, ne samo od njegove forme.
          Aha, pa meni i jeste bilo cudno da ti to ne znas
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Današnji meč je pokazatelj da se Nole vrlo brzo vrača u sami svjetski vrh. Nedostaje kondicije u svakom smislu, što je sasvim normalno. Nole nije igrač koji će se nakon duže pauze odmah vratiti i igrati završnice turnira, bez većih problema, treba njemu par turnira da uđe u ritam. Najbolje igre od Novaka očekujem na američkoj turneji do tad šta bude bit će.
            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

            Comment


            • Kada izgubis u finalu branis sledece godine 600 poena cini mi se. 1000 dobija pobednik. U madridu ispao u polufinalu. Jedino ako si mislio ukupno 960. Igrace npr. Barsu 500 poena sto je dovoljno da pokrije sitan gubitak u Rimu npr. jer je tamo bio u finalu. RG moze da odbrani 1/4 finale. Dakle generalno on tu moze da izgubi 300-400 poena. Igraju i drugi igraci. Tour je generalno malo ujednaceniji, moze neko i da izgubi neke poene. Dakle on ce da se vrti manje vise u istom mestu. Ocigledno je da pozicija nije toliko bitna koliko forma.

              Tako da ne vidim sto bi bio u "problemu". Iz pozicije rankinga bice u istom problemu kao i sada, sa tim sto ce u biti u boljoj formi.

              On sa malo boljom formom nema problem ni sa jednim igracem osim Tim Zverev Nadal. Sve ostale mislim da dobija e.g. Cilic Berdih Nisikori itd.

              Comment


              • Dobro je napisao Tata... 960 iz Madrida (360) i Rima (600), kao i RG 360... zatim Istburn 250 i W 360...do kraja godine brani Suma sumarum= 1.930

                Napredovao je za jedno mesto, tako da je od ponedaeljka 12ti, ispred Busta, iza: Kveri, Puj, Agut, Sok, Švarcman, Berdih i jedini koji je u nekoj formi, 19ti ...Čung i taj poredak ostaje, a od sledeće nedelje, tj. onog tamo ponedeljka, videćemo. Gaske može da se umeša ispred, ako osvoji MC, što je ipak malo verovatno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    Ma sta mi rece.. A zasto onda diskutujes ovde sa nama kada si ti vise bice koje se u sve razume? Sta ces ti ovde sa nama jadnicima koji "u zivotu nista ozbiljno nisu radili"?

                    Malcice si se uzrujao koliko vidim. Spusti ton, molicu lepo.
                    Ja diskutujem uglavnom sa drugima. Nazalost, ima i takvih kao ti koji maltretiraju sve svojom zeljom da budu pametni a u stvari su destruktivni.

                    Moj ton je neprimjeren tvojem pisanju. S tim se slazem. Ton primjeren tvom pisanju ide iza granice pristojnosti.

                    --------------------

                    Previse vas brine broj poena koje Novak ima. Vjerovatno ce taj broj jos da pada tokom ovog proljeca, ali ne previse. Ali to je nebitno. Do RG-a ocekujem da Novak prilicno digne kondiciju. U svakom slucaju dovoljno da moze da izdrzi 4 meca u pet setova sa pauzom od jednog dana izmedju. Zato ocekujem da ce se susreta Novak-Nadal u 4. kolu RG-a vise plasiti Nadala nego Novak.

                    Do trave, koja je manje fizicki zahtjevna, ocekujem da kondicija manje vise ne bude problem i ocekujem da ce na travi osvojiti vise bodova nego prosle godine (610). Onda slijedi Kanada u kojoj uvijek nedostaje puno igraca tako da sam 90% siguran da ce poslije Kanade biti bolje rangiran nego sada.
                    Last edited by NI; 20-04-18, 08:29.

                    Comment


                    • Danas ćemo saznati gde Novak igra sledeće nedelje? Šta je po Vama bolje da izabere? Budimpeštu ili Barcelonu?

                      Comment


                      • Moj bi mu savjet bio da igra Budimpestu, Estoril, Rim i RG. Naravno, siguran sam da su on i Marijan bolje upuceni u situaciju i da ce izabrati najbolju opciju.

                        Comment


                        • Ja sam za Budimpestu, jer je Barselona dosta jaca. Iz prve 10orke koji igraju sledece nedelje, sva cetvorica su u Spaniji: Rafa, Tim, Gofan i Dimitrov.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ako je cilj da odigra sto vise meceva, onda je Budimpesta logican izbor a i ja bih mogla da skoknem ako stigne do finala

                            Comment


                            • Ipak Barcelona...
                              Novak samo muški...

                              Comment


                              • Barcelona je znak da je prilicno samouvjeren.

                                Comment

                                Working...
                                X