Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nikakvih gadosti u postu, goku prestani da trolujes temu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Budi ljubazan pa navedi koja gadost?

      Nije mi jasan ni ovaj deo "fan tema"...
      Nije upućeno tebi, nisi u toku.

      Fan tema znači da moraš pisati samo hvalospeve, nikako ne smeš iznositi svoje mišljenje o razlozima pada igrača koga podržavaš.
      Last edited by goku; 23-03-18, 22:21.

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Mozda bas zbog ovoga sto she sada desava je I izbegavao operaciju,to sad postaje logicno,posle operacije on je od top 5 igraca sa osnovne linije(bez servisa je igrao) dosao do rekreativnog nivoa u svakom smislu

        I nije problem ovaj rekreativni nivo nego smo svi posle Ao I odlicne igre I pored povrede doziveli naglo razocarenje sada
        Ja sve mogu da razumijem osim ovako veliki manjak kondicije. Poslije IW sam bio uvjeren da se radi o prehladi. Nije da njemu ponestane daha poslije sat vremena razmjena sa Nadalom pa da kazemo da je u lozoj kondiciji.

        Njemu ponestane daha poslije 20 minuta sa Perom. To je jednostavno katastrofalna kondicija. Osim ako se ne radi o necemu drugome.

        Comment


        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • NI apsolutno isto mislimo,ne ide mi u glavu,kazem da nije potrcao posle Ao,on bi vise izdrzao nego danas sa Perom,nije prehlada to je jedini zakljucak danas koji smo doneli,i protiv Daniela cak je bar 2h dobrih razmena izdrzao

            Bojim se da je nesto ozbiljnije,mozda samo testira neke stvari na ovim turnirima,onako kampanjski iz zabave dodje i protrenira malo i cisto da oseti atmosferu atpa,i naravno da ne pominjemo da su ga organizatori stavili posred bela dana i tako mu jos otezali i onako tezak posao

            Ne znam nemam predstavu stvarno,mozda objavi kraj karijerr za par nedelja a mozda osvoji Rg tu smo na prekretnici,to su 2 krajnosti,najverovatnijr ce biti neka sredina

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Da li sam ja u pitanju, ali meni deluje da ga zabole.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Da li sam ja u pitanju, ali meni deluje da ga zabole.
                Ne znam , meni ne deluje tako.
                Meni deluje nekako zbunjeno...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Meni opet djeluje iskrenije nego prošli put.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ja sve mogu da razumijem osim ovako veliki manjak kondicije. Poslije IW sam bio uvjeren da se radi o prehladi. Nije da njemu ponestane daha poslije sat vremena razmjena sa Nadalom pa da kazemo da je u lozoj kondiciji.

                    Njemu ponestane daha poslije 20 minuta sa Perom. To je jednostavno katastrofalna kondicija. Osim ako se ne radi o necemu drugome.
                    Pa da prosto se i to namece...sta se iza brda valja? Opet

                    Vidis i na konferencijama posle IW i M deluje izgubljeno, kaze ne zna sta ce biti dalje...ok ne otkriva, mozda...ali da li bas ima neki plan...kao da je totalno nerealan bio pre svega u ocekivanjima kako ce ceo njegov paket da odradi tu.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije razočaran ništa... kaže "Izgubio sam od boljeg igrača" WTF?!

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Nije razočaran ništa... kaže "Izgubio sam od boljeg igrača" WTF?!
                        Ma to se tako kaže iz kurtoazije.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Od početka moje neko mišljenje je bilo da je trebalo odmah da ide na operaciju i uzme godinu dana pauze i posle vidi.

                          Fed, Rafa su to uradili i vratili se.

                          Ovako... nit je pauza, nit igra...

                          Comment


                          • Pa zar na treninzima ne konta da ne moze da istrci 2,3 sprinta??Jedan obican sparing mec on bi jedva izdrzao sa ovakvom kondicijom,postoji opcija da ga je neko ucenio da glumi maskotu Atpa u narednim godinama

                            Comment


                            • Maskota? Ucenio?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meni je maskota Šarapova

                                Comment

                                Working...
                                X