Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je to kad si okružen reiki majstorima i nekim balavicama pa nisi svjestan da si fizički nula za top rezultate. Ostaje nada da će se dozvati pameti i riješiti se svih prodavača magle koji ga već duže vrijeme okružuju Ako želi nazad mora početi ozbiljno s ljudima iz tenisa a ne vračevima i sličnim spodobama.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Tako je to kad si okružen reiki majstorima i nekim balavicama pa nisi svjestan da si fizički nula za top rezultate. Ostaje nada da će se dozvati pameti i riješiti se svih prodavača magle koji ga već duže vrijeme okružuju Ako želi nazad mora početi ozbiljno s ljudima iz tenisa a ne vračevima i sličnim spodobama.
      Očekujem brisanje ovog posta.

      U suprotnom imamo dvostruke aršine.

      Comment


      • немојте о кондицији, зна се: кад добијаш имаш воље и кондиције, кад ти не иде и губиш немаш кондиције да ходаш по терену...
        sigpic

        Comment


        • Tuga, od najspremnijeg igraca na turu do ovog, da se bori za vazduh u 7. gemu prvog seta? I da posle AO ide toliko silaznom putanjom, nista mi nije jasno.

          Comment


          • Ma ja nekako od same te operacije i brzog povratka imam osjećaj da je to samo radi dolara. Prođe godina (odokativno) a da on ne opravda vjerovatno enorman ugovor. Dal je ovo bila priča, ok vratiću se na teren i otaljati al nedam pare nazad

            Comment


            • Jelena pravac kući nema sta da radi u boxu
              Srdjan u box i odmah dve zauske vaspitnopopravne
              Vrati i okupi svoj stari tim i vrati se treninzima
              Prestani da pravis rijaliti od tenisa, prestani da se dodvoravas fanovima glupiranjem, nikad nećeš buti Roger ili Rafa
              Uvredio je sve ljude pored TV, gledaoce na tribinama, organizatore turnira sto je najgore pravi od sebe glinenog goluba za ostatak tour-a

              Daj da se neko zrtvuje da mu skine baksuz


              Sent from my SM-G955F using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mada nekako se i namece pitanje samo od sebe... zeli li on da se vrati?

                tt
                I meni je to u jednom trenutku prostrujalo kroz glavu. S tim sto bih ja stvar drukcije formulisao:

                "Da li on ima energije da prodje kroz ono kroz sto mora proci da bi se u potpunosti vratio, tj. redovno napadao GS-ove?"

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  Olja bre.

                  Originally posted by skeptik View Post
                  Naravno da zeli inace ne bi igrao IW, Majami i dubl. Problem je u tome sto zelje vece od trenutnih mogucnosti. Tu je sada i mentalna blokada. Rekoh, za mene su ovo samo test turniri i ono sto je ocigledno je da mu fali kondicija. Treba igrati makar gubio u prvim kolima ali iznad svega mora mnogo vise trenirati ali sa ozbiljnim ljudima.
                  Ne, ne u tom smislu. Zeli on i te kako. Pa gledali smo ga sinoc u dublu koliko zeli grize, psuje...ali zelja sama po sebi nije dovoljna bez obzira sto ocigledno nije svestan svojih trenutnih mogucnosti (ili jeste?), a naravno da nije ni realan. Mozda ispituje svoje donje granice...i vidi da su ko zna koliko nisko... ali sta se desilo od AO... sta? Zato se pitam zeli li stvarni i onaj pravi povratak... mukotrpni.

                  Ubi me sa ovim postavljanjem pitanja, od kraja oktobra 2016. -.- Pa bre Novace...



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    I meni je to u jednom trenutku prostrujalo kroz glavu. S tim sto bih ja stvar drukcije formulisao:

                    "Da li on ima energije da prodje kroz ono kroz sto mora proci da bi se u potpunosti vratio, tj. redovno napadao GS-ove?"
                    Da, da.. bas to, vec sam malo razjasnila.
                    Bice djavolski tesko, ali on najbolje zna kroz sta je prolazio do onih zvezda, a zeli li i moze li opet sve to iz pocetka?

                    Iskreno...pored ovog sto vidimo na terenu kao i neobjasnjivog pada od AO...prosto se to pitanje namece.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ubitennis:

                        Djokovic:"I mean, I'm trying, but it's not working. That's all. That's all it is. I mean, obviously I'm not feeling great when I'm playing this way. Of course, I want to be able to play as well as I want to play. Just it's impossible at the moment. That's all." #MiamiOpen

                        Djokovic: " I mean, I felt I started the match well, first six games, then I just ran out of gas. He was serving well. I just wasn't able to break him down. He was just coming up with the good shots at the right time. It happened very fast." #MiamiOpen

                        Djokovic: "I wanted to come to Indian Wells and Miami because I wanted to see whether I can play a match. I love playing on the hard court. I wanted to get a couple tournaments before the clay court season starts. I obviously wasn't ready for that." #MiamiOpen

                        Djokovic: "I wouldn't go out on the court if I don't believe I can win a tennis match. I wouldn't be here if I wasn't trying. There's a lot of people that support me. Unfortunately I'm not at the level they'd like to see me at. But it is what it is. Life goes on." #MiamiOpen

                        Djokovic: "I don't know what to expect. I'm not expecting anything. Obviously I'm facing myself with various challenges in my game, health. I'm trying to figure things out and see what happens." #MiamiOpen

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Mozda bas zbog ovoga sto she sada desava je I izbegavao operaciju,to sad postaje logicno,posle operacije on je od top 5 igraca sa osnovne linije(bez servisa je igrao) dosao do rekreativnog nivoa u svakom smislu

                          I nije problem ovaj rekreativni nivo nego smo svi posle Ao I odlicne igre I pored povrede doziveli naglo razocarenje sada

                          Comment


                          • Svi znamo u čemu je problem.

                            Ali se priča o tome doživljava kao napad na Novakovu ličnost.
                            Mislim ok, to je njegov izbor naravno. Ali ne ide tenis ili neki fizički zahtevan sport uz sve to.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Svi znamo u čemu je problem.

                              Ali se priča o tome doživljava kao napad na Novakovu ličnost.
                              Mislim ok, to je njegov izbor naravno. Ali ne ide tenis ili neki fizički zahtevan sport uz sve to.
                              Očekujem brisanje ovog posta.

                              Stvarno nema smisla da se na fan temi pišu ovakve gadosti.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Očekujem brisanje ovog posta.

                                Stvarno nema smisla da se na fan temi pišu ovakve gadosti.
                                Budi ljubazan pa navedi koja gadost?

                                Nije mi jasan ni ovaj deo "fan tema"...

                                Comment

                                Working...
                                X