Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    1. Nema sta da trazi na mastersima
    2. formu da trazi po 250/500
    3. Nema snage ni za pola seta normalnog tenisa

    Comment


    • Evo nek me zakolje Olja, ali on je premršav sad majke mi moje. Mene sramota da gledam. Provociram po nekad priznajem jer me nervira što se tako upropastio, ali ovo je sad tako katastrofa gledati da me srce boli ipak sam za dečka navijao 8 godina skoro svaki meč. Valjda će biti ZDRAV, ne znam koliko je pametno pričati o tenisu meni on ne deluje pun života. Kao da nema snage da se mrdne. Ne treba da se forsira upropastiće zdravlje!

      Comment


      • Ok, fizicki je katastrofa, nije da nismo znali. I ok ima zelju, volju, verovatno je nerealan trenutno o svojim pravim mogucnostima...sve je to meni noramalno.

        Ali.. ono sto mi nikako nije jasno i sto me bas zbunjuje....sta se desilo od Australije gde je fizicka sprema bila ne top naravno...ali na nenormalno visem nivou nego sada i kako je i zasto dodjavola od tada uspeo jos da smrsa?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sreca samo pratim LS, a bojim se da necu imati volje da gledam snimak veceras. Sto rece Zika ostaju nam samo secanja, a ja se secam da je u Majmiju vadio neke meceve kada je izgledalo da nema nade, pa se nadam. Hajde bre!
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Ne znam, mozda sam luda, ali stvarno nemam dilemu da ce da se vrati, mozda ne u onom nekadsnjem sjaju i izdanju, ali u sam vrh sigurno.
            Do juce nam je najvaznije bilo da nema nikakav bol, da je lakat dobro....nekako smo to brzo zaboravili.
            Ali sta se desilo od AO?

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mada nekako se i namece pitanje samo od sebe... zeli li on da se vrati?

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                Sreca samo pratim LS, a bojim se da necu imati volje da gledam snimak veceras. Sto rece Zika ostaju nam samo secanja, a ja se secam da je u Majmiju vadio neke meceve kada je izgledalo da nema nade, pa se nadam. Hajde bre!
                Ako si imao velika očekivanja onda nemoj gledati reprizu.
                Sve u svemu Novak je baš izgledao kao da nema ni snage ni kondicije.
                Samo se nadam da će se srediti do sezone trave i da vam je sada jasno zašto nisam za to da igra šljaku.
                Očigledno je da nešto mora da menja- da li je u pitanju način i program po kome trenira, kako se zagreva za mečeve, ishrana...ili nešto deseto ne znam.
                Znam samo da sa ovakvim fizikalijama nije za Masterse.
                Možda da krene manje turnire da igra i da se kroz njih polako vraća?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Maro, nema veze kvalitet turnira - on na 80 % lopti nije ni pokušao ići.

                  Comment


                  • To pitanje je jedno od milion kojih trenutno imam,ali mi je najmanje nejasno,mislim da zeli da she vrati

                    Prvi poen kad Sam video pomislio Sam to je to to je Novak,bas ga je dobro odigrao Ali posle polako je tonuo sve dublje i dublje

                    Mozda I nije fizicka sprema?

                    Comment


                    • maa u La Coste ga tera na turnire, ovo je najgore tenisko izdanje nekog igraca na mastersu, bruka do bola
                      Blamiranje kao da je dosao s terena s olimpa na zvezdari mada se tamo igra bolji tenis nego ovo sto je danas pokazao

                      Prsao je big time sto je znak velikog pritiska usled i posle one dominacije

                      sto bi rekli ko visoko (a neprirodno) leti, nisko (a neprirodno) pada

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Mada nekako se i namece pitanje samo od sebe... zeli li on da se vrati?

                        tt
                        Olja bre.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Mada nekako se i namece pitanje samo od sebe... zeli li on da se vrati?

                          tt
                          Naravno da zeli inace ne bi igrao IW, Majami i dubl. Problem je u tome sto zelje vece od trenutnih mogucnosti. Tu je sada i mentalna blokada. Rekoh, za mene su ovo samo test turniri i ono sto je ocigledno je da mu fali kondicija. Treba igrati makar gubio u prvim kolima ali iznad svega mora mnogo vise trenirati ali sa ozbiljnim ljudima.

                          Comment


                          • Problem je psihicke prirode..Igra on odlicno 2-3-5 game-a(obicno uvodnih) i onda odjednom totalni raspad.. Kondicija?? Posle 200 pretrcanih metara?? jedan Djokovic??.. ma ajde ljudi moji o cemu mi pricamo..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • To je bilo jako lose! Losije cak nego u IW. On nicim nije mogao da ugrozi Pera. Frnacuz je to osjetio i opustio se. Iza nisu biti protivnici. Rezultat ne odrazava u punoj mjeriu mjeri Perovu nadmoc.

                              Sto je nedostajalo? Puno toga ali iznad svega 3 stvari.

                              1.
                              Kondicija. Prehlada u IW nije bila glavni problem. Bez kondicije ne moze da ulazi u razmjene, ne moze da ulovi ritam, broj opcija mu se smanjuje. Sa ovakvom kondicijom nema sto da trazi na sljaci.

                              2.
                              Samopouzdanje. Uopste ne vjeruje svojim udarcima. Ne zna na sto moze da se osloni. Ne zna sto moze da igra. Manjak kodicije jos i vise pogorsava samopouzdanje.

                              3.
                              On nema plana sto mu je raditi na terenu. Da li treba da igra agresivno ili na sigurno. Da li treba da prekrati muke ili se bori za svaki poen kao junior. A kako da se bori ako nema kondicije?

                              Mislim da nije svjestan gdje je, da sve dolazi kao ruzno iznenadjenje za njega. Ocekuje od sebe daleko vise nego moze da da. Osjeca pritisak da i drugi ocekuju vise od njega nego moze da da... To samo pojacava zacarani krug.

                              4.
                              Ako je nesto dobro odigrao, onda je to gem kada je brejknuo Pera. Tada je igrao opusteno, sa zeljom da se sto manje bruka. Mozda je to jedino sto u ovom trenutku treba raditi.

                              5.
                              Da li su alternativa 250 turniri? Mozda ali ce tamo imati puno protivnika koji ce i tekako zeljeti da iskoriste priliku i uzmu skalp Djokovicu.

                              Comment


                              • Докле може овако без бодова? Следе позивнице, а после? Квалификације за сваки турнир, па челиџери... сумњам да ће его то дозволити, ипак превремена пензија... само да не почну да звижде из публике...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X