Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam procitala ovaj blog, zabrinjavajuce skroz

    http://www.zarkoilic.com/blog/ima-li...im-piramidama/

    ja se stvarno uzasavam ovakvih likova, nadam se da je samo pored Novaka ali da nema apsolutno nikakav uticaj na njega
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I ja sam sada procitao...

      Zabrinjavajuce je preblaga rec...

      Nole je odavno skrenuo u neke okultne vode.

      Nismo hteli o tome da pricamo, da u to poverujemo...

      Neka se vadi iz toga. Tenis je nebitan. Neka se spasava.

      Comment


      • Da, da videli smo postavljen je link jutros..pa ga ti ponavljas ponovo, vadis tekst i fotke...nepotrebno skroz. Ne mora se svima svideti ono sto radi, a ocigledno da je ta duhovna strana kod njega bas jaka...verovatno malo ko od nas to i shvata.
        Zabrinjavajuce??? Ne, naravno.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Izjave Armenulica i Pilica za Kurir u vezi Novakovog ucesce na IW.

          "Jedina pozitivna stvar sa tog meča jeste što ga više ne boli ruka, sve ostalo je bilo loše. Novak uopšte nije smeo da bude na terenu, trebalo je da preskoči celu američku turneju. Bilo bi najbolje da ne igra ni u Majamiju, jer će mu se desiti isto.Međutim, nije kriv Nole, već njegov tim! Ne razumem šta će mu Štepanek i Agasi ako ga ne savetuju na pravi način. Pa bilo bi bolje da je predao nego da se onako muči na terenu. Kada pogledate koliko je imao neiznuđenih grešaka, koliko iz bekhenda, pa to nije svojstveno ni amateru, a ne teniseru takvog renomea. Ne funkcioniše ni igra sa osnovne linije, u čemu je bio najbolji na planeti. Znate, u tenisu sve kreće od nogu, jer ako ne stignete da se namestite za udarac, onda vas ni ruka ne sluša. Pored toga, izgubio je samopouzdanje. Sada je najbolje da ne žuri i ne juri rejting na ATP listi po svaku cenu, već da polako i postepeno dođe na zadovoljavajući nivo" - kaže Armenulić.

          "Da je u prvom setu iskoristio vođstvo od 5:2 i 5:3, siguran sam da bi rešio meč u svoju korist sa 2:0. Nije imao strpljenja za duge poene, a to je nešto u čemu je bio sjajan i to mu je uvek bilo veliko oružje protiv Marija ili Nadala, na primer. Od deset dugih poena izgubio je osam. Dopustio Japancu da se razigra. Treniranje je jedno, a mečevi na jakom turniru nešto sasvim drugo. Jasno je da mu fale mečevi, a on mora da ih ima bilo kad i bilo gde. I ranije sam rekao, ako posle povratka ostvari dve pobede, sve će biti u redu, ako ne, onda ulazi u problem. Ali nema druge nego da stisne zube i nastavi. Jer povratak posle ovakvih pauza je užasno težak." - zaključuje Pilić.
          Jako cijenim Aremenulica i ne pamtim da je dao ovako petparacku izjavu. Koje podilazenje carsiji. Jezivo.
          Kako Radmilo zamislja "da polako i postepeno" dodje do cilja? Da uzme pauzu od 3 mjeseca? Da igra celindzere?

          Jako cijenim i Pilica. Njegova izjava je kao i uvijek na nivou.
          On vidi samo jedan put, mukotrpan naravno: "Ali nema druge nego da stisne zube i nastavi."

          --------------
          Skeptik,

          Ako malo bolje procitas moj post, vidjeces da je prilicno optimisticki.

          Comment


          • Armenulić je 2014 nakon poraza od Tsonge i Robreda izjavio kako je Novak evidentno usporio zbog istrošenosti i da će morati mijenjati stil igre. Nije tad uzeo u obzir vjenčanje i da ga tih dana nije bilo briga za tenis.
            Činjenica je da je ostajao bez daha u poenima, može biti i zbog evidentne bolesti. Miami će po tom pitanju dati jasnu sliku. Trenutno nemam nikakva očekivanja jer je mnogo upitnika koji će se nadam se smanjivati iz turnira u turnir. Volio bih da u Miamiu odigra 3 do 4 meča, bar da nešto znamo.

            Comment


            • Radmilo rek'o, Niki rek'o, samo Boca ćuti
              sigpic

              Comment


              • Armenulicu nije prvi put da daje cudne i nesuvisle komenatre, pa se pitam da li je taj covek ikada i razumeo tenisku igru, danasnju pogotovu. Treba imati na umu i njegove godine, uz svo duzno postovanje.


                Originally posted by NI View Post
                Ne bih se usudio da prognoziram, pogotovo kad sam mu cuo glas na konferenciji za stampu. Ne bi me iznenadilo da vec u Miamiu vidimo jako dobrog Novaka, niti bi me iznenadilo da odustane od Miamia. Ne bi me iznenadilo da kondicija bude velik hendikep cijelu godinu, niti bi me iznenadilo da mjesec dana od danas prestanemo pricati o njoj. Ne bi me iznenadilo da bude nespreman za RG, niti bi me iznenadilo da osvoji RG.

                Moram vidjeti kakav ce biti na narednim turnirima.
                Originally posted by Milutinov Tata View Post
                Ja se u potpunosti nalazim u ovom tvom postu, sta god da se desi nece me iznenaditi, na sve sam spreman . Nadam se najboljem razvoju situacije naravno, ovo u IV me malo uzdrmalo moram da priznam, ipak ga nisam ocekivao na terenu ovako (ne)spremnog.
                Ovo i ja mislim i osecam. Cak i sada protiv Japanca nisam imala apsolutno nikakva ocekivanja, iako me do pred kraj prvog seta razgalio prilicno...samo mi je vazno bilo da je lakat ok. Mada ovo mozda pomalo cudno odsustvo kondicije, ako se povuce paralela sa prikazanom na AO i ako izuzmemo prehladu, moze da zabrinjava, no moracemo i dalje da budemo strpljivi i da sacekamo sledeci mec.
                [emoji26]



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Neverovatno za sta se sve ljudi hvataju.. cuj, da l je trebao da igra IW ili ne.. A sto se ne prica malo o tome kako je spucao 2 godine uzalud zbog toga sto nije zeleo da ide "pod noz"?.. Je l to primer mladima? Da sutra kada budu imali napad slepog creva miruju i meditiraju?
                  Nadam se da je bar vakcinisao decu
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Radmilo rek'o, Niki rek'o, samo Boca ćuti
                    Last edited by E1_PG; 13-03-18, 18:09.

                    Comment


                    • (Tebi Ivane)

                      Vama ova tema sprdnja neka?

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          (Tebi Ivane)

                          Vama ova tema sprdnja neka?

                          tt
                          Pa pitao je covjek za Bocino misljenje,morao sam da mu izadjem u susret posto vecina vas ne gleda Mariceve emisije.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Zahvaljujem, sa ovim saznanjem moći ću mirno zaspati jer Bocina reč ima težinu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Pa pitao je covjek za Bocino misljenje,morao sam da mu izadjem u susret posto vecina vas ne gleda Mariceve emisije.
                              Ako se ne varam imali smo slicnu "rasparavu", ja bih zapamtila to jos tada


                              I sve naredne sprdnje, gluposti i linkovi ka nebitnim stvarima koje sluze da ga omalovazavaju ili da mu se podsmevaju... bice ubuduce brisano, bez objasnjenja..posto jos uvek ne znate sta je fan tema.
                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Neverovatno za sta se sve ljudi hvataju.. cuj, da l je trebao da igra IW ili ne.. A sto se ne prica malo o tome kako je spucao 2 godine uzalud zbog toga sto nije zeleo da ide "pod noz"?.. Je l to primer mladima? Da sutra kada budu imali napad slepog creva miruju i meditiraju?
                                Nadam se da je bar vakcinisao decu

                                Da li je trebao da ide na operaciju ili ne vreme će pokazati.
                                Što se tiče toga da je možda trebao ranije da ode na operaciju...nisam ubeđena da je pogrešio.
                                Nije Novak balavac od 17-18 godina pa da srlja u ovom ili onom smeru.
                                Odluku da ne ode na operaciju već da napravi pauzu doneo je po savetu lekara, kao što je sada doneo odluku da se ipak podvrgne operaciji kada druge metode nisu dale rezultat.
                                Svi mi različito pristupamo problemima i donosimo odluke...pa bi tako neki od nas postupili kao Novak da smo u njegovoj koži, dok bi neki postupili drugačije i odmah spas potražili u operaciji.
                                Lično spadam u ovu drugu grupu , ali takođe imam razumevanja i za ove druge.
                                Prosto je, Novaku niko nije mogao da garantuje šta će biti nakon operacije i da li će moći da igra bez bola.
                                Lakat još nije dovoljno testiran...jedan takmičarski meč za to nije dovoljan i zato sam sigurna da u momentima kada je znao da će izgubiti nije predao. Želeo je da provede što više vremena na terenu kako bi koliko toliko procenio stanje lakta.

                                Pravo stanje ćemo videti kada veže nekoliko mečeva...
                                Kondicija se gradi i i dalje stojim pri tom da mu u IW nije manjkalo kondicije nego daha jer je vukao prehladu i nije mogao da diše pravilno.
                                Prava procena tog segmenta biće u Majamiju- neće biti prehlade ali će biti vlage...ako tu ne pokaže nikakvu manjkavost u kondiciji stvar je jasna.
                                Ukoliko pak pokaže da ima problema sa kondicijom znaće na čemu mora da radi i znaćemo i mi da ipak u IW prehlada nije bila kriva...

                                Što se tiče ostalih stvari i raznih nazovi gurua...njegov izbor i treba ga poštovati ma koliko se ja ne slagala sa tim...

                                Mnogo važnije od toga je da napravi dobar tim ( trener,kondicioni trener, fizio)...a ovom timu kakav je sada treba dati šansu da pokažu koliko znaju i mogu jer premalo su radili zajedno da bismo ocenili pozitivne ili pak negativne stvari koje su oni doneli sa sobom kada je Novakova igra i rezultati u pitanju.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X