Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Sestra mi lektor. Da je preporučim [emoji6][emoji16]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Bilo bi dobro, više bi njima učinio uslugu nego njoj [emoji6]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Barem bi radila u struci [emoji4]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Znaci Srdja rekao ono sto mi pricamo godinu dana, lijecen na neodgovarajuci nacin. Ne mogu priroda i sekta da lijece.
        sigpic

        Comment


        • E moj Srki, sto nisi citao ovaj forum pre jedno godinu i po dana kada sam pisao i vise puta ponavljao da operacija treba odmah da se uradi i da je odmaranje jednostavno uzaludno gubljenje vremena..
          Ja jesam srucnjak, verovatno i veci od svih tih pseudo-strucnjaka koji su mu savetovali odmaranje i obloge.. Mogao sam i da zaradim a i da spasim Novakovu karijeru.. ovako mucak..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            E moj Srki, sto nisi citao ovaj forum pre jedno godinu i po dana kada sam pisao i vise puta ponavljao da operacija treba odmah da se uradi i da je odmaranje jednostavno uzaludno gubljenje vremena..
            Ja jesam srucnjak, verovatno i veci od svih tih pseudo-strucnjaka koji su mu savetovali odmaranje i obloge.. Mogao sam i da zaradim a i da spasim Novakovu karijeru.. ovako mucak..
            Fico pocni da treniras i kreni u osvajanje tirnira, savetnik si dobar verujem da ces i sa peharima lako.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Znaci Srdja rekao ono sto mi pricamo godinu dana, lijecen na neodgovarajuci nacin. Ne mogu priroda i sekta da lijece.
              Vladane tebe shvatam veoma ozbiljnim pa cu ti napisati par stvari.

              Intervencija koja je radjena Novaku je rutinska ukoliko bi se radila ne daj Boze tebi ili meni a ukoliko se radi vrhunskom sportisti koje me je osnova igre ruka VEOMA RIZICNA.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Upravo, za tenisera veoma rizična, a uz sve to (stvarno ne bi da mračim), ali, pokazaće se koliko učinkovita. Daj bože da sve bude ekstra, ali verujem da zaista nikako nije bila prva opcija jer bi je obavio već pre godinu dana. Da sačekamo.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • https://www.instagram.com/p/BfPBeV2j9OX/

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Batalite opravdanja i izgovore u smislu nije rizično za Vladana ili mene, ako slomimo nogu nastavićemo raditi, ali jeste po Novaka
                    Šta bi s onim što je Čačanin ovde iznosio kako je sve obišao i kao da spasa nema, a sad je priča promijenjena. Šta se drastično promijenilo?

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Batalite opravdanja i izgovore u smislu nije rizično za Vladana ili mene, ako slomimo nogu nastavićemo raditi, ali jeste po Novaka
                      Šta bi s onim što je Čačanin ovde iznosio kako je sve obišao i kao da spasa nema, a sad je priča promijenjena. Šta se drastično promijenilo?
                      Kad sam ja iznosio da je sve obisao i da spasa nema da je kraj?

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Kad sam ja iznosio da je sve obisao i da spasa nema da je kraj?

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                        Odlično se sjećam tvojih postova da je pokušavao sve i da nema rješenja i da mu niko ne može garantovati ni neki solidan procenat da će uspjeti operacijom, a sad pišeš kako je to rutinska intervencija za nas, ali za njega nije jer šta ako pođe po zlu, ipak mu je osnova igre. Nešto mnogo gore od nerva, tetiva itd. čak ni doktori ne znaju šta je, cirkus moj Čačanine, eto kako si predstavljao. Rado ću naći vremena ako bude trebalo i da izvučem te postove.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Odlično se sjećam tvojih postova da je pokušavao sve i da nema rješenja i da mu niko ne može garantovati ni neki solidan procenat da će uspjeti operacijom, a sad pišeš kako je to rutinska intervencija za nas, ali za njega nije jer šta ako pođe po zlu, ipak mu je osnova igre. Nešto mnogo gore od nerva, tetiva itd. čak ni doktori ne znaju šta je, cirkus moj Čačanine, eto kako si predstavljao. Rado ću naći vremena ako bude trebalo i da izvučem te postove.
                          Tacno tako niko mu nije mogao garantovati zato i nije posegao za hiruskom intervencijom nego terapijama i mirovanjem ... kada to nije urodilo plodom pokusao je ono poslednje.
                          Delpo da je znao kako ce izgledati njegovo zdravstveno stanje nakon operacija nikad se nebi operisao, covek je invalid klasican ali to je vec druga tema.

                          Noto da li je operacija slepog creva rutinska operacija?

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • треба имати нерве све ово читати данима, па опет испочетка и увек на почетку....
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Tacno tako niko mu nije mogao garantovati zato i nije posegao za hiruskom intervencijom nego terapijama i mirovanjem ... kada to nije urodilo plodom pokusao je ono poslednje.
                              Delpo da je znao kako ce izgledati njegovo zdravstveno stanje nakon operacija nikad se nebi operisao, covek je invalid klasican ali to je vec druga tema.

                              Noto da li je operacija slepog creva rutinska operacija?

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Druge operacije i Del Potro su nebitne, zanima me Novak i njegov slučaj. Pitanje je prosto i logika ga nameće. Ako ode kod 2 najbolja doktora za te stvari, obiđe cijeli svijet i oni mu ne kažu ništa, ako će biti sve gore i gore i nema rješenja (sve tvoje riječi), kako to ispade na kraju za nas rutinska, a za njega rizična jer se bavi takvim poslom? Ostaješ li i dalje pri tome da je problem u ramenu i da je ovo problem degenerativne prirode ili je zahvat zaista rutinske prirode jer je koristio ruku odmah nakon intervencije? Potpuno sam zbunjen jer ne znam šta se promijenilo u međuvremenu.

                              Comment


                              • Srdjan djeluje samouvjereno, jako samouvjereno. Da li to znaci da zna da je Novak rijesio problem? S druge strane prica o zamoru materijala kao uzroku. Kako onda moze biti tako siguran?

                                Mene zbunjuje brzina oporavka. To mogu objasniti samo pogresnom dijagnozom. Slomljena koscica je izaivala bolove u tetivi. Koscica je odstranjena i stvar je rijesena. Ako je tako, onda je to super novost.

                                Zbunjuje me i zasto se vraca u maju ako je sve u redu. Razumijem da preskace Ameriku. Ali zasto ne poceti mjesec dana ranije na sljaci? Treba dignuti formu.

                                Sve u svemu, ton uliva optimizam ali punu istinu ne znamo.
                                Last edited by NI; 17-02-18, 07:31.

                                Comment

                                Working...
                                X