Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon se javio. Sta nam radis Novace.
    Hvala Bojana!
    -To define is to limit.

    Comment


    • Nema na cemu, iako mi nije bas sve jasno u ovoj poruci, ali makar se javio
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nema na cemu, iako mi nije bas sve jasno u ovoj poruci, ali makar se javio
        U prevodu tim mu je rekao - ili operacija ili kraj.
        Iscrpeo si alternativne metode,još ovo je ostalo.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ono sto mi nije jasno je zasto to nije uradio ranije i termin "small medical intervention"
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Nema na cemu, iako mi nije bas sve jasno u ovoj poruci, ali makar se javio
            Pa dobro, to je u njegovom stilu.
            Ali ima tu konkretne informacije, ipak je odlucio da promeni nesto posle AO-a. Ostaje nam da se nadamo da je na pravom putu.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ono sto mi nije jasno je zasto to nije uradio ranije i termin "small medical intervention"
              Želeo je da pokuša da mirovanjem reši stvar,to je jedino objašnjenje.A mala intervencija-to je tzv.artroskopija,mali rez brži oporavak, manje komplikacija i oštećenja tkiva za razliku od klasične operacije.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ko ga je šta savetovao i kod koga je sve bio i sa kim se konsultovao i onda i sada, možemo samo da nagađamo, kao i da li je on baš sam odlučio da odmara samo, da se ne podvrgava malim intervencijama ili su ga tako savetovali. A evo i sam kaže:

                Već dve godine koliko imam povredu dobijam različite dijagnoze, mišljenja, preporuke šta da radim.... Moram da priznam da mi je bilo jako teško da presečem i odlučim šta da radim, baš zato što nisam dobijao ista mišljenja od lekara.
                Najvažnije da se javio, kao i što sam i očekivala i da je ona uflačovana ruka naravno značila baš to... malu intervenciju.
                Živ nam bio i srećno!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Brz oporavak pa povratak na No1e!

                  Comment


                  • Nadam se da ce se ovo ispostaviti kao dobra odluka, medjutim ostace zal za izgubljenim ako je sve sto mu he trebalo bila "mala" intervencija.

                    Valjda nije izgubio dve godine zbog svoje tvrdoglavosti.

                    Sto pre nam se oporavi legendo
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ako ova pauza nije imala ama bas nikakav uticaj na povredu, a ako 'mala' hirurska intervencija uspe da je izleci, onda je to najgore bacenih 2 godine profesionalnog sportiste ikada... Brz oporavak Nole!

                      Comment


                      • Upravo to je i moje pitanje, ako je bila potrebna samo mala intervenciju, zasto je gubio vreme?
                        Ako se vrati na teren za npr.mesec dana, zasto onda ovo nije uradio u novembru i bio bi spreman vec za AO?
                        Bas ima dosta nelogicnosti, ali zelim mu sve najbolje

                        z3 compact using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Želeo je da pokuša da mirovanjem reši stvar,to je jedino objašnjenje.A mala intervencija-to je tzv.artroskopija,mali rez brži oporavak, manje komplikacija i oštećenja tkiva za razliku od klasične operacije.
                          Čovek je jednostavno takav, ne radi nešto dok nije siguran, bez analize. Uvek je bolje probati prirodnim putem rešiti problem nego odmah ići pod nož. Probao je nije rešio problem i odlučio se za drugi način koji će nadami se rešiti problem. Da je problem bio alarmantan on bi odavno operisao lakat, ali sigurno je imao više saveta da miruje i sama neka njegova životna filozofija je odlagala operaciju.

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Upravo to je i moje pitanje, ako je bila potrebna samo mala intervenciju, zasto je gubio vreme?
                            Ako se vrati na teren za npr.mesec dana, zasto onda ovo nije uradio u novembru i bio bi spreman vec za AO?
                            Bas ima dosta nelogicnosti, ali zelim mu sve najbolje

                            z3 compact using Tapatalk
                            Možda se tada nije znalo kolika bi bila intervencija ili se došlo do saznanja već kada se približio AO
                            A možda mu je neki stručnjak, tek sada to rekao..
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                              Čovek je jednostavno takav, ne radi nešto dok nije siguran, bez analize. Uvek je bolje probati prirodnim putem rešiti problem nego odmah ići pod nož. Probao je nije rešio problem i odlučio se za drugi način koji će nadami se rešiti problem. Da je problem bio alarmantan on bi odavno operisao lakat, ali sigurno je imao više saveta da miruje i sama neka njegova životna filozofija je odlagala operaciju.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Upravo to. Mada neki od nas imaju drugačiji pristup problemima. Sve zavisi,svako od nas gleda iz svog ugla i kreće od sebe. Ali bolje ikad nego nikad.Sada samo da se oporavi i idemo u nove pobede
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Možda se tada nije znalo kolika bi bila intervencija ili se došlo do saznanja već kada se približio AO
                                A možda mu je neki stručnjak, tek sada to rekao..
                                Dole cu odgovoriti.... damama 😉
                                Originally posted by Marija81 View Post
                                Upravo to. Mada neki od nas imaju drugačiji pristup problemima. Sve zavisi,svako od nas gleda iz svog ugla i kreće od sebe. Ali bolje ikad nego nikad.Sada samo da se oporavi i idemo u nove pobede
                                Eto sta rekoh ja 😉 medjutim moj izvor i dalje tvrdi da je Ceh odradio zahvat ali to je manje bitno, mozda je Bombardijerom pokupio Ceha pa u tu bolnicu koja se nalazi u Bazelu zbog mikro kamera koje su najbolje u Svajcarskoj.

                                "Mala intervencija" upravo znaci ono sto sam napisao u prethodnim postovima ali kod lakta (zgloba uopste) i kada je u pitanju profesionalni sportista nema velike intervencije u toj regiji ... odnsno ima ali bi to znacilo da su kompleksne povrede za koje su neophodni veci hirurski zahvati sa ponekad neizbeznim posledicama i visokom ucestaloscu komplikacija a to su endoproteza vestacki zglob i artroplastika lakta a ovo kada se odradi mozes da se pozdravis sa profesionalnim bavljenjem sporta.


                                To sto sam napisao u prethodnim postovima a sto sam ovde naveo kao i sam Novak "mala intervencija" uopste nije mala i bezazlena za vrhunskog sportistu, sportistu na Novakovom nivou vec je veliki rizik i sam Novak kaze da je lutao jer su mu vrhunski doktori davali razlicite dijagnoze i savete. Setimo se da je isao u Kanadu, Ameriku... ko zna gde jos na preglede i savete strucnih lica, verovatno najboljih koji postoje... pa ko ce ako nece sportista na tom nivou.

                                Sad je ocigledno dobio neke garancije i odlucio da proba da resi problem. Sto dalje znaci da mu je i dalje tenis u TOP prioritetima. Da nije objavio bi kraj i nikad ga lakat ne bi mucio jer bi ziveo zivot kao i mi koji ga koristimo u svakodnevnim aktivnostima.

                                Novace zelim ti brz oporavak i USPESAN pre svega!!!




                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X