Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet otisao kod istog lekara na konsultacije I preglede. Zna li neko nesto vise o tom strucnjaku iz Ceske?
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Opet otisao kod istog lekara na konsultacije I preglede. Zna li neko nesto vise o tom strucnjaku iz Ceske?
      U Pragu je jedino kod dr.Kolara mogao da ode,a po preporuci Štepaneka...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        U Pragu je jedino kod dr.Kolara mogao da ode,a po preporuci Štepaneka...


        😆😃

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ček sad..kakve veze ima sa svim ovim što u Americi nema Amera dobrih doktora, al ima ostalih?
          A jel ima Čeha u Americi, dobrih hirurga mislim ili njima u Čekoj mnogo dobro pa ne idu iz nje
          Ništa ne razumem
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Podelio samo komentar od poznatog sportskog doktora, hirurga.
            Ne znam Olja i ja cekam 😕

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Slabo ti deliš sa nama te info-e ovde, moram da primetim, a mi izgoresmo -.-
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa kad neće da posluša legendu Miroljuba Petrovića i ode kod našeg doktora u Švajcarsku...

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Pa kad neće da posluša legendu Miroljuba Petrovića i ode kod našeg doktora u Švajcarsku...
                  Ne znam da li onaj kostolomac iz Mirijeva još šljaka, on bi ga garant opravio očas posla
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jok... Ovaj je opravio Modrića..

                    Comment


                    • Novak je, po tviter nolefam informacijama, u Svajcarskoj.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://www.sportskacentrala.com/2018...da-dobro-foto/

                        novak-2018-02-01.jpg

                        Comment


                        • Na slikama koje su se prve pojavile iz Svajcarske sa jednom gospodjom i njenom kucom...stao je tako da se ne vidi desna..a na prvoj gde mazi kucu u njenom narucju..radi to levom...iz ociglednih razloga.
                          Mozda imao neku intetvenciju??
                          Uostalom na ovoj je pokazao...nema sta da krije??

                          Jao bre Novace!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Cini mi se da luta. Pre neki dan sam citao da je bio u Ceskoj, sada u Svajcarskoj. Nije mi bas jasan. Da li ako mu se ne svidja odogovor jednog doktora odmah ide kod drugog ili sta? Prosto je neverovatno da za vise od godinu dana nije mogao da nadje adekvatnog lekara za njegov problem. Takodje ne znam da li je ova povreda jedinstvena kod Novaka? Zar ne postoji neki teniser ili uopste sportista koji je imao isti ili slican problem pa da se konsultije sa njim? U svakom slucaju zelim mu sto brze ozdravljenje.

                            Comment


                            • Mislim da je rekao da ce potraziti misljenje od vise lekara, ako se vec cima operacije, ne treba ni da cudi sto hoce da bude 100% siguran pri donosenju odluke.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Na slikama koje su se prve pojavile iz Svajcarske sa jednom gospodjom i njenom kucom...stao je tako da se ne vidi desna..a na prvoj gde mazi kucu u njenom narucju..radi to levom...iz ociglednih razloga.
                                Mozda imao neku intetvenciju??
                                Uostalom na ovoj je pokazao...nema sta da krije??

                                Jao bre Novace!

                                tt


                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X