Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Babke View Post
    Samo sam konstatovao promenu od strane kladionica.
    Pred početak US opena, favorit je bio Nole, a posle 1. kola
    to je postao Endi.
    Posle mozda 5 godina Novak nije prvi favorit (osim na RG
    u pojedinim godinama)
    Nije prvi put da se muči sa sitnim povredama, ali jeste
    prvi put da su se kvote drastično promenile.
    A pošto je poznato da kladionice ne poklanjaju novac,
    onda Noletovi problemi dodatno dobijaju na značaju.

    Valjda će uspeti da se oporavi dodatno i da se spremi za Mišu
    koji nema razoran forhend, pa će moći da slajsuje Bh do mile volje...
    Povreda i kilavo izdanje u prvom kolu,a sa druge strane Marej u zivotnoj formi i lepo dobijes taj pad kvote.Ko zna,mozda ga sve to zainati,a svi znamo kako tada igra.

    Comment


    • Razvoj u prvih par kola ide u prilog ako postoji mogućnost da bude spreman od utorka. Naredni protivnik Youzhny, a iza toga Edmund ili Isner koji već ima zavidnu kilometražu i vuče probleme sa žuljevima i koljenom, tako da od njega nema realne opasnosti. Sve ovo pišem u nadi da će se stanje popravljati, u suprotnom je lud ako igra dalje.

      Comment


      • Andy je pocistio Rosola odlicnom igrom, Novak prvi put od USO2010 izgubio set u prvom kolu slama...povreda/e..Wim/Rio...

        Imace dan vise za terapije i odmor zgloba i ramena, nece imati ritam ..
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Povreda i kilavo izdanje u prvom kolu,a sa druge strane Marej u zivotnoj formi i lepo dobijes taj pad kvote.Ko zna,mozda ga sve to zainati,a svi znamo kako tada igra.
          Zašto kilavo izdanje, odrao ga u 1.3.4 setu, u drugom malo uvežbavao neke kombinacije, ne znam šta treba da uradi da bi navijači bili zadovoljni.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Originally posted by Dekson View Post
            Zašto kilavo izdanje, odrao ga u 1.3.4 setu, u drugom malo uvežbavao neke kombinacije, ne znam šta treba da uradi da bi navijači bili zadovoljni.
            Buraz,ja sam prezadovljan ovom sezonom,rekao sam to jos posle RG-a.Problem je sto on igracki i mentalno nije vec par meseci tu.Da li je samo povreda uzrok?Iskreno,mislim da nije.Vise su privatni problemi njega poremetili.Kada kazem kilavo,to znaci da je igrao mrzovoljno i videlo se iz aviona da nesto debelo ne valja.Pogotovo mi je cudno njegovo ponasanje pred novinarima i neke njegove izjave.Iskreno,to me i najvise brine.

            Comment


            • Nema Novak nikakve privatne probleme, u smislu da ga remete da ne može svoj posao da obavlja najbolje kako ume. To je više nego jasno. Jedino ako mu je glava i dalje u Riju, inače ništa drugo. Povreda(e) su nešto drugo, ali moramo da prestanemo da nalazimo opravdanja ako nije u formi, ne oseća se dobro na terenu, nije sanirao/pojavio se neki novi issue ili izgubi (pu-pu) i ne ostvari rezultat koji smo očekivali. Mene je samo zbunjivalo ono ponašenje, odnosno izjave, ali kako je vreme prošlo, prvi meč nije izgledao tako strašno (pogotovu kada se repriza pogleda još jednom po danu), on lepo trenira, protivnici za sada obećavaju, tako da ne treba tražiti i čačkati nešto čega nema. Neki su trenutno u boljoj formi, ali i to ne mora ništa da znači, naučili smo valjda do sada.

              John McEnroe believes Djokovic admitting that he is struggling can only inspire belief in his rivals.

              "Maybe he's playing rope-a-dope and it's not that bad," said McEnroe, an ESPN commentator at the US Open.

              "Maybe it's going to get better and he's going to play at the level he did at the French Open and Australia and beat everyone again. It's unpredictable. Only he knows.

              "But rarely would you announce to the press, 'Look, I can't play'. I was shocked.

              "Now all of a sudden it makes wheels start turning and I would think, for a lot of other players, that they may think they have a better shot now."

              Iznervirao se BB.



              US Open: Boris Becker in an exclusive interview with Euro Sport

              Boris Becker has turned at the US Open in an exclusive interview with Euro Sport on the critics of his protege Novak Djokovic. The 48-year-olds displeases it, as parts of the press to defeat the Serbs - react - as in the 1st round of the Olympic Games. In addition, coach Becker expressed about the state of fitness of Djokovic and gives insights into the opponent analysis.

              How are Novak Djokovic, who had indeed struggling with an injury, one speaks of the left wrist, before the tournament?

              Boris Becker: I am surprised at how rude you currently deal with Novak Djokovic.

              What do you mean?

              Becker: Yes, he has had an injury in the summer, but Novak depends not always loud and clear. You have to accept that Juan Martín del Potro was better at the Olympic Games in Rio. What happened before and after the game, nobody's business, but believe me: Novak was not fit.

              What about now?

              Becker: If he was not fit, he would not play. Fact: Novak is the reigning number one, he has won two of three Grand Slam tournaments this season and going on here at the US Open as the defending champion at the start. The first has a better. And to all these experts who now have a big mouth: Let's wait, tea, Djokovic is in the 3rd round.

              Have you as a coach a player on the invoice, the Djokovic can be especially dangerous in New York?

              Becker: I am always dealing with the next opponent (Mikhail Youzhny, CoR). It's really like that. Of course I watch the matches of the other top-seeded players, but it's all about the next match. Who else plays in Novak's half of the panel is secondary. It's all about winning your games. So we always proceed.
              http://www.eurosport.de/tennis/us-op...28/story.shtml
              Last edited by miloolja; 01-09-16, 14:49.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tako, lepo sa my love...da svi lepo vide, pošto ne znaju

                  Last edited by miloolja; 01-09-16, 15:11.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pisah ja i pisah ali ne vredi, ne stavljam tebe u ovaj kos Olja.
                    Ljubav njegova, OBOSTRANA nego sta.
                    Samo da nam bude zdrav.
                    Idemooo

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nema Novak nikakve privatne probleme, u smislu da ga remete da ne može svoj posao da obavlja najbolje kako ume. To je više nego jasno. Jedino ako mu je glava i dalje u Riju, inače ništa drugo. Povreda(e) su nešto drugo, ali moramo da prestanemo da nalazimo opravdanja ako nije u formi, ne oseća se dobro na terenu, nije sanirao/pojavio se neki novi issue ili izgubi (pu-pu) i ne ostvari rezultat koji smo očekivali. Mene je samo zbunjivalo ono ponašenje, odnosno izjave, ali kako je vreme prošlo, prvi meč nije izgledao tako strašno (pogotovu kada se repriza pogleda još jednom po danu), on lepo trenira, protivnici za sada obećavaju, tako da ne treba tražiti i čačkati nešto čega nema. Neki su trenutno u boljoj formi, ali i to ne mora ništa da znači, naučili smo valjda do sada.




                      Iznervirao se BB.



                      http://www.eurosport.de/tennis/us-op...28/story.shtml
                      Odlicna je ova istalacija , retko koji sportista je imao cast da bude na ovakav nacin ovekovecen (licnim sportskim potpisom - njemu svojstvenim pokretom dok izvodi BH) i prikazan na najvecem sportskom dogadaju planete.
                      Novak bi im se oduzio jos lepsim popularisanjem tenisa u olimpizmu da je bilo vise stranica dnevnika
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Da te nateraju da kupiš časopis... al gledaj to sa pozitivne strane..Nedeljnik dobijaš za dž.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa to je ispravna poslovna strategija
                          neki promovisu e-moji-e sa spostvenim likom i da bi prodali majice, neki pisu blog-ove,, drugi memoare.
                          Cekamo Borisov kada Novak zavrsi karijeru
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Aooooo tek će ti memoari biti vrlo interesantni
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Aooooo tek će ti memoari biti vrlo interesantni
                              Zato i kazem



                              bez zezanja, meni je ovo sasvim ok
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Olja ima li ovaj dnevnik u stampanom izdanju?

                                Comment

                                Working...
                                X