Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...nevjerovatno je to sto su 'mali' britanci toliko navijali za bagdatisa...znaci,slusam ih kako se dernjaju ma i na prvi servis Noleta kad ne udje..kakvo stado....no,nema veze,ohladio ih je,posle mi ih malo bjeshe zao,greote Gazi!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Da...nevjerovatno je to sto su 'mali' britanci toliko navijali za bagdatisa...znaci,slusam ih kako se dernjaju ma i na prvi servis Noleta kad ne udje..
      A sto da ne navijaju kada je Bagdatis uzasno simpaticno stvorenje?

      Comment


      • Nema veze,bitno je da se i pobodjuje i kad nije dan...;)

        Djokovic: Imao sam problema

        Najbolji srpski teniser Novak Djokovic priznao je da je imao tezak mec protiv Kipranina Markosa Bagdatisa u trecem kolu Vimbldona.

        Djokovic je nakon meca priznao da nije pruzio svoju najbolju partiju, ali da je jedino bitno da je izboren prolaz protiv nezgodnog protivnika.

        "Bagdatis voli brze podloge i uvek dobro igra na Vimbldonu. Nisam igrao na svom nivou i imao sam dosta problema, pogotovo u tom drugom setu koji sam na kraju izgubio. Bilo mi je tesko da se fokusiram u odredjenim momentima, ali na kraju, najbitnije je da sam dosao do pobede i izborio prolaz u naredno kolo", rekao je najbolji srpski teniser.

        Djokovic je savladao Kipranina 3:1, po setovima 6:4, 4:6, 6:3, 6:4. On ce u narednom kolu igrati protiv Francuza Mikaela Lodre.

        Comment


        • Nisu toliko navijali protiv Djokovica koliko su navijali da mec sto duze traje. A i generalno nije lako ne navijati za Bagdatisa

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            ^ this. Ovakvi forumski odlasci, sa sve govorom su uvek bili pateticni.
            Nije mesto za ovo ali sta je tu pateticno majke ti.....??
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Wimbledon 2011: Will Novak Djokovic Make the Men's Final?


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Nije mesto za ovo ali sta je tu pateticno majke ti.....??
                Bilo kakvo teatralno napustanje foruma, sa sve govorom, oprostajnim pismom i sl... Smesno i jadno... Ako ti se ne svidja nemoj vise da dolazis i to je to..

                Comment


                • Da je Bagdatis vodio 2-0, svi bi navijali za Djokovica. Oni tesko dolaze do karata, imaju onaj ballot, i njima je cilj 5. set, izuzeci su Marej i ostali Britanci

                  Comment


                  • Mislim da nije bio,ispravite me,ako gresim...a i,ako je bio nije ga bilo u hd...bar se nadam...





                    Novak Đoković: Hoće pudlu na "Vimbldonu"!

                    Srpski teniser Novak Đoković, koji se nedavno na naslovnici magazina "Vogue" naša sa svojim ljubimcem Pjerom, nije uspeo da dobije dozvolu da ga pas prati na turniru u "Vimbldonu".

                    Kako prenosi londonski "Telegraf", drugi teniser sveta, Novak Đoković obratio se "najvišim instancama" kako bi Pjer mogao da, barem tokom druge nedelje, posmatra igru svog vlasnika na najstarijem turniru na svetu.
                    Međutim, britanske vlasti mu to nisu dozvolile, a Noletu je ova vest navodno veoma teško pala. Noletova talična veverica!
                    Nole odveo devojku na večeru u mrak!
                    Nole i Bijonse na naslovnici "Vog"-a (FOTO)

                    Inače, Pjer je poklon koji je Nole pre tri godine kupio svojoj devojci Jeleni i bio je prisutan tokom cele evropske sezone na šljaci.
                    Pjer je viđen čak i u jednom pariskom kafiću gde je sedeo na jastuku dok ga je srpski teniser hranio rezancima.

                    - Kad god može on ga vodi sa sobom. Zaista je ozlojeđen što Pjer neće biti sa njim sada. Za njega je ovo ozbiljna stvar, naveo je izvor iz Noletovog tima, a prenosi Blic.

                    Wimbledon i njihova tradicija, kao da pit bula treba da dovede, a ne obichnu pudlicu. o.O

                    Mozda je trebao pasos da joj sredi...
                    Last edited by draza; 26-06-11, 15:11.

                    Comment


                    • Bilo, naravno , ali nije na odmet podsetiti se pravih vrednosti.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by draza View Post

                        Novak Đoković: Hoće pudlu na "Vimbldonu"!

                        Srpski teniser Novak Đoković, koji se nedavno na naslovnici magazina "Vogue" naša sa svojim ljubimcem Pjerom, nije uspeo da dobije dozvolu da ga pas prati na turniru u "Vimbldonu".

                        Kako prenosi londonski "Telegraf", drugi teniser sveta, Novak Đoković obratio se "najvišim instancama" kako bi Pjer mogao da, barem tokom druge nedelje, posmatra igru svog vlasnika na najstarijem turniru na svetu.
                        Međutim, britanske vlasti mu to nisu dozvolile, a Noletu je ova vest navodno veoma teško pala. Noletova talična veverica!
                        Nole odveo devojku na večeru u mrak!
                        Nole i Bijonse na naslovnici "Vog"-a (FOTO)

                        Inače, Pjer je poklon koji je Nole pre tri godine kupio svojoj devojci Jeleni i bio je prisutan tokom cele evropske sezone na šljaci.
                        Pjer je viđen čak i u jednom pariskom kafiću gde je sedeo na jastuku dok ga je srpski teniser hranio rezancima.

                        - Kad god može on ga vodi sa sobom. Zaista je ozlojeđen što Pjer neće biti sa njim sada. Za njega je ovo ozbiljna stvar, naveo je izvor iz Noletovog tima, a prenosi Blic.

                        Wimbledon i njihova tradicija, kao da pit bula treba da dovede, a ne obichnu pudlicu. o.O

                        Vjerujem da se ovdje ne radi o Noletovom preseravanju vec o novinarskom lupetanju i iskreno se nadam da je tako.
                        Vimbldon nema nista s tim da li su Novaku dozvolili da unese, tj. uvede psa u VB, to je regulisano zakonom i OK je ako je trazio neku dozvolu da uvede kuce na ostrvo (mada sumnjam da postoje neke zabrane oko prenosa kucnih ljubimaca...)
                        Ali ako je trazio da unosi kuce na meceve, da ga kuce kao gleda, e ja onda vecu glupost odavno ne cuh...

                        Comment


                        • Ako je hteo na meceve da je uvede,mada ne verujem,onda je trebao da povuce neke veze pa da joj WC sredi...

                          Comment


                          • Originally posted by draza View Post
                            Ako je hteo na meceve da je uvede,mada ne verujem,onda je trebao da povuce neke veze pa da joj WC sredi...
                            Pa ono jes,bolje da su pudlici dali WC nego Dzejmsu Vordu...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by zdravkelja View Post
                              Bilo kakvo teatralno napustanje foruma, sa sve govorom, oprostajnim pismom i sl... Smesno i jadno... Ako ti se ne svidja nemoj vise da dolazis i to je to..
                              Covek je hteo da ukaze na nesto sto mu se nije svidelo, sta tu ima lose...
                              I, da, zar se nismo dogovorili da Fedovci ovde lepo ne zalaze...
                              Ako pocnete da se ponovo pojavljujete i vredjate nam ili Novaka ili bilo koje nase clanove, okupiracu vam vas deo i isprozivacu vam Fekija koliko mi se cefne! I boli me uvo ako budem bio opomenut ili cak banovan, jednostavno cu otvoriti drugi profil da bih pisao u motosport delu gde ima neverovatno pozitivnih ljudi i iako se ne slazemo uvek u svemu, nema ovakvih likova... A ovde (na tenis) mi nece padati napamet da dolazim!!!

                              Comment

                              Working...
                              X