Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7eleven View Post
    Objaasni ovo Srbadija



    i objasni ovde ko je siromasan.

    E sad u inazad u storiji kad se pogrdno i javno govoris o ljudima na nacionalnoj s prizvucima sovinizma to su definicije nekog ko je fashista. Zasto ovde na mestu gde govorimo o tenisu i Novaku ti koristis reci Srbadija.
    Zasto ti nisi BANOVAN na ovom forumu
    Zasto ADMINI te ne obrisu
    Zasto javno ne kazes ko si i sta si...
    Zasto nap primer u kafani ili negde javno ne iskazes misljenje nego na forumu putem Interneta gde se krijes iza tako lepe vocke koja uspeva ovde kod nas na Balkanu
    Sve sto vise postujes samo mogu da te jos bolje nanjusim
    Druze, polako, urazumi se.
    Ja ti nisam neprijatelj.

    Ne vidim zbog cega ti smeta izraz "Srbadija" jer nista lose nije povezano s njim.
    Taj izraz je produkt moje potrebe za sarkazmom, jer sam na taj nacin najbolje mogao da iznesem svoju misao.
    Srbadija nije pogrdan izraz. Samo mi je fino zvucalo u tom kontekstu.

    Zasto da me obrisu Admini? Ja sam tu da podelim svoje misljenje, kakvo je takvo je, ali i ja imam pravo da ucestvujem u raspravi. Ne krsim pravila.

    Zasto javno da kazem ko sam i sta sam? Pa ovo je anonimni forum. Ja sam limun sa slikom Gaze i to je dovoljno sto treba da znas o meni.

    Ako te iskreno zanima sta pricam kada izadjem uvece, nije problem, mogu i to napisati, ali ne vidim da te to stvarno interesuje.

    Sta je s tobom covece, ja volim Noleta isto koliko i ti, nema potrebe za negativnim komentarima.

    Comment


    • Originally posted by tea View Post
      Danasnja slika.
      Sudeći po slici i faci njegovoj, jako je umoran, ispijen. Kao da ima 40+ godina.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Limune izdrži.

        Ovce idu u stadu, a lavovi hodaju sami.
        Da nije Limun kojim slucajem Zlatan Zlatko Ibrahim Ibrahimovic?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Nesic View Post
          Sudeći po slici i faci njegovoj, jako je umoran, ispijen. Kao da ima 40+ godina.
          Meni djeluje bas razdragano, nasmijano, veselo. A da, ti pricas o Novaku.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by tea View Post
            Danasnja slika.
            Meni u prvom momentu zaličilo da drži "bolnom" rukom kofu sa flašama, pa rekoh wtf
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne verujem više ništa. A to je ono najgore stanje kada se poverenje izgubi.
              Sada bih najviše voleo da ode u penziju. Uradio je strašne stvari. Potpuno nestvarne i nerealne. Reket o zid i neka tera dalje.

              Comment


              • Novak se osusio, on ne lici vise na profesionalnog tenisera fizicki.

                Imam osjecaj da ga vjetar nosi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nazalost deluje da je Novak izgubio mnogo fanova. Voleo bih da vidim neku anketu negde.

                  ALi stvarno neozbiljno je 2h pre pocetka meca isti otkazati u ovakvoj situaciju.

                  Comment


                  • Nisam citala nista..na prvi pogled ste "veoma kreativni"...ali da je izgubio fanove..pa mislim LOL LOL..

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by pedja147 View Post
                      Nazalost deluje da je Novak izgubio mnogo fanova. Voleo bih da vidim neku anketu negde.

                      ALi stvarno neozbiljno je 2h pre pocetka meca isti otkazati u ovakvoj situaciju.
                      Totalno neozbiljno, ima pristup svim mogućim doktorima i trebao je vidjeti i znati nakon 2-3 mjeseca pauze da li djeluje ili ne pa da ide na drugu terapiju. Koliko god operaciju ne volio ali ako mora onda mora, mislim ko to voli ići na operaciju. Nažalost, mislim da je ova sezona s ovim gotova, bar dobar dio nje. Ima Nole još dobrog tenisa u sebi, ako ovo sad odradi kako treba pa i pod cijenu da cijelu sezonu propusti neće biti veliki problem ukoliko zaliječi povredu i vrati se sljedeće (ili kad već bude) sezone 100% spreman.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nisam citala nista..na prvi pogled ste "veoma kreativni"...ali da je izgubio fanove..pa mislim LOL LOL..

                        tt
                        Kako nije ... pa izgubio je na ovom forumu nekoliko .... a ako se ovo uzme kao anketa ... ko zna koliko je u svetskim okvirima izgubio ....
                        Verujem da se sada ziv pojede ....
                        Ljubi ljubi, al fanove ne gubi ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • A ti fanovi (ružnog li anglicizma) kada se tako izgube mogu li se negde potražiti?
                          Sećam se da u Dušanovoj beše servis za izgubljene stvari, možda tu pitati ili...?
                          Last edited by pecaros; 29-12-17, 17:53.
                          sigpic

                          Comment


                          • 4 čoveka glasala za Vilandera. Vrh

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Da nije Limun kojim slucajem Zlatan Zlatko Ibrahim Ibrahimovic?
                              Nije, ali to je taj obrazac.

                              Samo bih malo da korigujem limunov stav. Ako Novak i dalje želi da se fizički i duhovno uništava onda neka bude na top nivou, neka bude br.1, a ne neki prosek.

                              Ipak, moj skromni savet bi mu bio da završi karijeru, otera sve sektaše oko njega u qrac i živi sa svojom porodicom negde u prirodnom ambijentu, a ne po tim sodomama i gomorama.

                              Da jede primarno žitarice, voće i povrće, a po malo i meso, sir i jaja. Znači nikakvi ekstremi, samo uravnoteženo.

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                4 čoveka glasala za Vilandera. Vrh
                                Što Pepe Imaz nije bio u konkurenciji?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X