Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mario, sad izgleda 100 puta bolje nego kao klinac, a i tada je bio sladak, plus ovaj dalmatinski
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Mario, sad izgleda 100 puta bolje nego kao klinac, a i tada je bio sladak, plus ovaj dalmatinski
        Eto ti sad' ...Bojana , Bojana on je u našem timu

        Ovo miriše da se ipak ide na operaciju
        Deo Mariove izjave
        Sada smo baš i pričali – ako lečenje bude u SAD, što je najverovatnije, da se nađemo tamo i da mu budem podrška, ali nema planova, u ponedeljak sam u svojoj kancelariji.
        Originally posted by papabless View Post
        Zasto onda Agasi izjavio uoci Vimbledona da je Djokovicu pauza u ovom momentu najmanje potrebna ???????
        Pa šta je trebao da kaže ? " Znate ima problem sa desnim laktom pa ga zezaju i sevis i FH...?"
        Ovakve stvari se kriju pre svega od protivnika...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Simpa je Ancic jako. Uvijek je bio. Pogotovo je simpaticno kako govori. Vidi se da vise govori engleski nego hrvatski...

          Originally posted by pecaros View Post
          Povreda(e) ovakve vrste hroničnog karaktera sa izvesnim degenerativnim promenama savremena medicina pokušava da rešava medikamentima i raznim vrstama terapija (elektro, magneto, ultrazvuk, ESWT. Takav pristup u velikom broju slučajeva ostaje bez rezultata jer se samo ublažavaju posledice ali ne rešava sam uzrok problema.
          Kao krajnja mera preporučuje se hiruški zahvat. Kvaka je da ni to ne rešava uzrok već se bavi posledicom. Naime sam zahvat je baziran na uklanjanju oštećenog tkiva i nosi sobom veliki rizik po pitanju uspešnosti.
          Novak je stavljen pred težak izbor. Operacija nakon koje može doći do kraja karijere ili pokušati nešto drugo. Bila je to izuzetno teška odluka koju zasigurno nije doneo sam.
          Odluku da se okrene alternativi u potpunosti razumem i podržavam.
          Novak je bio stavljen pred tezak izbor prosle godine. Sada nije. Do kraja karijere moze doci i sa operacijom i bez nje. Operacija bi iscistila stavri.

          Ne mogu nigdje na interenetu naci podatke ali tu treba formirati jednostavnu tabelu.

          Code:
          [B]Sanse da bude			 	 	Bez operacije 	Sa operacijom[/B]
          Skoro kao stari 				 blizu nule 	 Bitno vece od nule
          [SIZE=1]Dovoljno dobar za nastavak karijere, ne kao stari[/SIZE] 	nije sigurno 		?			
          Morao zavrsiti karijeru 				? 		?
          Mene se cini da operacija mora biti bolja opcija. Siguran sam da on ima podatke i moze ispuniti realativno prencizno sanse za svaku od opcija.
          Last edited by NI; 13-07-17, 22:10.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Simpa je Ancic jako. Uvijek je bio. Pogotovo je simpaticno kako govori. Vidi se da vise govori engleski nego hrvatski...



            Novak je bio stavljen pred tezak izbor prosle godine. Sada nije. Do kraja karijere moze doci i sa operacijom i bez nje. Operacija bi iscistila stavri.

            Ne mogu nigdje na interenetu naci podatke ali tu treba formirati jednostavnu tabelu.

            Code:
            [B]Sanse da bude			 	 	Bez operacije 	Sa operacijom[/B]
            Skoro kao stari 				 blizu nule 	 Bitno vece od nule
            [SIZE=1]Dovoljno dobar za nastavak karijere, ne kao stari[/SIZE] 	nije sigurno 		?			
            Morao zavrsiti karijeru 				? 		?
            Mene se cini da operacija mora biti bolja opcija. Siguran sam da on ima podatke i moze ispuniti realativno prencizno sanse za svaku od opcija.
            Postoji i opcija nastaviti sa alternativom samo za ovaj put na duži rok.
            Zbog prevelike želje vraćao se previše brzo, odnosno čim bi bolovi nestali. Alternativa nije što i čarobni štapić i za potpuni oporavak traži vreme.
            Procenjujem da se radi o 3-6 meseci terapije bez izlaganja te ruke naporima.
            sigpic

            Comment


            • Ja mislim da će sve biti ok i da će se pozitivne informacije puštati s vremena na vreme, po malkice, na kašičicu

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Postoji i opcija nastaviti sa alternativom samo za ovaj put na duži rok.
                Zbog prevelike želje vraćao se previše brzo, odnosno čim bi bolovi nestali. Alternativa nije što i čarobni štapić i za potpuni oporavak traži vreme.
                Procenjujem da se radi o 3-6 meseci terapije bez izlaganja te ruke naporima.
                U redu, 3-6 mjeseci vjezabenja sa fizioterapeutom plus utrazvuk ili vec sto drugo. Kolike su sanse da to da rezultat? Rezultat znaci da digne formu potrebnu za GS i potom izdrzi GS napore? Uz ukupni raspored tokom godine smanjen.

                Comment


                • Na današnji dan, pre dve godine, ja slikala..











                  Originally posted by p4p1 View Post
                  A da ne pominjem kako me sada Sunce ogreje svaki put kada kamere prikažu Novakov boks
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Eto ti sad' ...Bojana , Bojana on je u našem timu
                    Samo gledam, mozes i ti Lutija i Ljubicica, nije problem
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        U redu, 3-6 mjeseci vjezabenja sa fizioterapeutom plus utrazvuk ili vec sto drugo. Kolike su sanse da to da rezultat? Rezultat znaci da digne formu potrebnu za GS i potom izdrzi GS napore? Uz ukupni raspored tokom godine smanjen.
                        Šanse je teško proceniti za bilo koju opciju. I nakon operacije potreban je duži oporavak naravno pod uslovom da potpuno uspe.3 meseca lečenja mi je deluje najprihvatljivije potom ide povratak u trenažni proces.
                        Najmanje se razmatra mogućnost da nije sve tako crno, odnosno da fingira težinu povrede iz razloga poznatih njemu i vrlo uskom krugu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Samo gledam, mozes i ti Lutija i Ljubicica, nije problem
                          Ma nema šanse... I gledaj ima se šta videti


                          Originally posted by pecaros View Post
                          Najmanje se razmatra mogućnost da nije sve tako crno, odnosno da fingira težinu povrede iz razloga poznatih njemu i vrlo uskom krugu.
                          Misliš da preuveličava ( onako hipohondrično ) ili imaš nešto drugo na umu?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Nešto drugo Maro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Nešto drugo Maro.
                              Razumem, mada ne verujem, a opet nije nemoguće...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Nešto drugo Maro.
                                Nisam Mara, ali moram da te pitam, šta to drugo?

                                Na šta ciljate?
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X