Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by juventus View Post
    Novak danas i juce los glumac u osrednjem filmu.Ko je osmislio ovakve nastupe za 1/2 i F Rima i zasto pokazace se uspesnim ili promasenim tek nakon finala RG.O ponasanju na terenu u poslednja dva meca najbolje da kao navijac ne komentarisem,oprosticu mu ako podigne pehar musketara ove godine
    Kao navijac mogu mu samo pozeletu srecu na zrebu i dobro zdravlje na RG,a igru mora sam pronaci jer GS osvaja uvek najbolji na tom turniru a ponekad se i sreckovic docepa titule zbog povrede protivnika.Nadam se da ce Novak osvojiti RG preko Rafe u 5 setova.(moja zelja za RG)
    U svemu si u pravu
    https://www.youtube.com/watch?v=QJPvBVYkTlU
    a i želja ti je prava , ALI U TRI SETA !
    Last edited by nikas; 15-05-16, 23:14.

    Comment


    • Originally posted by juventus View Post
      Novak danas i juce los glumac u osrednjem filmu.Ko je osmislio ovakve nastupe za 1/2 i F Rima i zasto pokazace se uspesnim ili promasenim tek nakon finala RG.O ponasanju na terenu u poslednja dva meca najbolje da kao navijac ne komentarisem,oprosticu mu ako podigne pehar musketara ove godine
      Kao navijac mogu mu samo pozeletu srecu na zrebu i dobro zdravlje na RG,a igru mora sam pronaci jer GS osvaja uvek najbolji na tom turniru a ponekad se i sreckovic docepa titule zbog povrede protivnika.Nadam se da ce Novak osvojiti RG preko Rafe u 5 setova.(moja zelja za RG)
      Sta ce mu to, ja cu navijati da Rafa ispadne sto pre (ionako ga je Novak vec pobedio na RG-u, nije mu to vise izazov), isto tako Stan i Endi. Eto, da budem skroz iskrena. Neka se Novak lagano proseta ka tituli sto se mene tice.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Nadal ne moze set Novaku da uzme godinu i nesto dana, pa ce sad da uzme dva, how yes no
        sigpic

        Comment


        • Pakuju se koferi, uzima se viza,
          privatnim letom na put do Pariza.
          Sa velikim ciljem i dosta hrabrosti,
          Rolan Garos Novak će napasti.

          I kada se jutarnja magla diže,
          do Pariza avion stiže.
          Pa dok se probija kroz gusti oblak,
          čari Pariza ugleda Novak.

          Čim se avion našao na pisti,
          sa svih strana slijede ovacije.
          Daju podršku prvome na listi,
          i veliku dozu inspiracije.

          Odmah se vadi oružje glavno,
          zbog kojeg je njegovo ime i slavno.
          Znojnik na ruku, uzima reket,
          daje podršku i Boris Beker.

          I sami znaju da će biti teško,
          na umu se mora imati nešto.
          Čak ako se iz ritma ispadne,
          nervi moraju da se ohlade.

          Ne treba unaprijed brigu voditi,
          dal' ce se direktno viner pogoditi.
          Nego samo strpljivo misliti,
          bekendom, forhendom linije čistiti.

          I ako se izgubi u nekom setu,
          iz pocetka treba ponovo krenuti,
          jer to je odlika najboljih na svijetu,
          i meč polako preokrenuti.

          Možda će nekima da bude krivo,
          što nisu stasali još na taj nivo.
          Da mogu igrati te duge relije,
          pa tinjaju od bijesa sve jače i vrelije.

          Svaki poen strpljivo graditi,
          gemove, setove pošteno zaraditi.
          Jer Nole zna da je to štos,
          mora pasti ROLAN GAROS.
          Last edited by DrMr; 15-05-16, 23:32.

          Comment


          • Ovo je prejebalo i Talicnog.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nadal ne moze set Novaku da uzme godinu i nesto dana, pa ce sad da uzme dva, how yes no
              Vise volim neizvestan film sa srecnim krajem Its possible,way not?

              Comment


              • Originally posted by tea View Post
                Sta ce mu to, ja cu navijati da Rafa ispadne sto pre (ionako ga je Novak vec pobedio na RG-u, nije mu to vise izazov), isto tako Stan i Endi. Eto, da budem skroz iskrena. Neka se Novak lagano proseta ka tituli sto se mene tice.
                E jos da mi navedes bar jednu Novakovu GS titulu gde se to dosad dogodilo,ja prezadovoljan

                Comment


                • Originally posted by DrMr View Post
                  ...

                  Pevljivo u ritmu "Lutke s naslovne strane"
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro jutro dragi prijatelji... navijaci... nisam ostao na finalu.. mozda je to razlog poraza... 😊

                    Meni je dosta 1/4 i pobeda nad Rafom, Novaku nije bilo dovoljno jer je lud za ovim sportom, nema tu tankovanja...

                    Pre nego sto legnem nakon 1540 predjenih kilometara... bio sam po prvi put ubedjen da Nole ne moze dobiti Mareja...

                    1. Umor
                    2. Grad koji nas je razlupao negde oko Venecije
                    3. Udario sam lisicu na auto putu kod Kuzmina i razbio kola... srecom bez ostecena vitalnih funkcija pa smo se dovukli do kuca...


                    Ajd' uzdravlje.

                    Comment


                    • Igranje Rima ništa neće škoditi, kako za RG tako i za nastavak sezone, pauzirao je dovoljno dugo između Miamia i Madrida, a isto ga čeka poslije Parisa. Ima pune dvije sedmice da se dovede u red, tempira formu i rasporedi snagu za najbitnije mečeve. Žrijeb je važan, a najvažnije da Rafaelo pređe na drugu stranu, tako da se ne desi prošlogodišnja situacija kada je Novak svoj vrhunac igre dostigao u četvrtfinalu a poslije toga polako padao.

                      Ima Novak snagu u udarcima, problem je što ga to troši mnogo više nego igranje dugih izmjena. Pri tome, eventualni finalni duel protiv Murraya je idealan scenario za Novaka, kao i igra dugih poena, Škot bi sigurno klonuo nakon 3h igre, možda i ranije. Siguran sam da on to zna, zato se juče nije previše natezao, 1 Masters manje više, svakako će ih imati najviše.

                      Igre u Rimu nisu nikakav parametar, a Murray je još uvijek idealan protivnik u eventualnom finalu. Vidjelo se protiv Rafaela koliko se štedio i nije igrao najbolje udarce, FH u BH izbaci ga iz terena, BH u BH i onda samo treba spustiti BH dijagonalu u prazan dio terena a on je pošalje blago u sredinu, šprdnja.

                      Za RG mora isključiti faktor publike, oni će kao i uvijek fanatično navijati protiv njega kao da sutra ne postoji, najgora publika bez konkurencije. Ono što je pozitivno, nije im se zahvalio prošli put i ne treba više nikad. Dosta je svugdje bio kulturan, i ovo što nije pružio ruku neka bude znak drskosti da ga ništa ne može zaustaviti na zacrtanom putu. Treba malo izvršiti i pritisak na sudije koje su ga nekoliko puta bitno oštetile u Parisu, a ne uvijek glumiti dobricu

                      Comment


                      • Samo da sacekamo vise i taj zreb za RG, da nam se sa vrata skinu svi ovi Nadalovi navijaci. I posle polako.
                        Last edited by Sandugp; 16-05-16, 07:47.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by juventus View Post
                          E jos da mi navedes bar jednu Novakovu GS titulu gde se to dosad dogodilo,ja prezadovoljan
                          AO 2008, 2011.

                          U nesto manjoj mjeri:

                          Wim 2011, USO 2015.

                          Originally posted by notorious View Post
                          Igranje Rima ništa neće škoditi, kako za RG tako i za nastavak sezone, pauzirao je dovoljno dugo između Miamia i Madrida, a isto ga čeka poslije Parisa. Ima pune dvije sedmice da se dovede u red, tempira formu i rasporedi snagu za najbitnije mečeve. Žrijeb je važan, a najvažnije da Rafaelo pređe na drugu stranu, tako da se ne desi prošlogodišnja situacija kada je Novak svoj vrhunac igre dostigao u četvrtfinalu a poslije toga polako padao.

                          Ima Novak snagu u udarcima, problem je što ga to troši mnogo više nego igranje dugih izmjena. Pri tome, eventualni finalni duel protiv Murraya je idealan scenario za Novaka, kao i igra dugih poena, Škot bi sigurno klonuo nakon 3h igre, možda i ranije. Siguran sam da on to zna, zato se juče nije previše natezao, 1 Masters manje više, svakako će ih imati najviše.

                          Igre u Rimu nisu nikakav parametar, a Murray je još uvijek idealan protivnik u eventualnom finalu. Vidjelo se protiv Rafaela koliko se štedio i nije igrao najbolje udarce, FH u BH izbaci ga iz terena, BH u BH i onda samo treba spustiti BH dijagonalu u prazan dio terena a on je pošalje blago u sredinu, šprdnja.
                          To za Rim je sve tacno. Jedino sto se Novak povremeno ponasa kao da to ne razumije.

                          Mari i Nadal su najbolji protivnici za finale. Od ovih koje moze dobiti. Gaske tesko moze do finala. Medjutim, nista nije isto kao prosle godine. Eventulani mec sa Nadalom u cetvrtfinalu nije problem tako dugo dok ima nesto lakse polufinale, tj. bez Vavrinke i Nishikorija.
                          Last edited by NI; 16-05-16, 07:07.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Da pocnem temu koja ce narednih nedjelju dana da domira.

                            1.

                            Kladionice daju sljedece sanse za RG:

                            Code:
                            Novak	51.0%
                            Nadal	19.0%
                            Mari	13.0%
                            Stan	3.8%
                            Kai	3.3%
                            Federer	2.3%
                            Nick	1.2%
                            Ostali	6.3%
                            To je ista ekipa za koju smo znali i prije Rima da je opasna.

                            Nadal je sve u svemu najozbiljniji konkurent. Ne samo usamom mecu sa Novakom, nego i cinjenicom da ga jedino Novak moze pobijediti. Zato je najbolje da se sa Nadalom sretne u finalu. Kolo u kojem igraju bi igrali nema neki znacaj poslije prosle godine. Vise imaju vremenski uslovi. A ako se sretnu u finalu, Nadal ce kao minimum skinuti Marija, mozda jos nekog.

                            Mari je protvnik broj 2. Slazem se kladionicama. Ne samo zbog danasnje pobjede. Novak ga moze sresti samo u finalu. Ako sve bude u redu, Novak ce igrati defanzivno i na kraju smoriti Marija. Najvise brine Marijev poboljsani servis. Ali, on ce jos vise brinuti u Uimbldonu.

                            Stan je jedini igrac za kojeg sam 100% siguran da moze pobijediti Novaka. Srecom nije u formi i postoji velika sansa da ne dodje do polufinala. Novak ga prije toga ne moze sresti. Stan je najopasniji u finalu.

                            Kai jos jedan igrac za koga sam siguran da moze biti ravnopravan Novaku. Pitanje je koliko diugo. U svakom slucaju ne bih zeli da nervozni Novak to testira.

                            Federer je idealan polufinalni zrijeb. Na zalost, ne vjerujem da moze doci do polufinala iako moze zauzeti to mjesto u kosturu.

                            Kyrgos bi bio neugodan. Pogotovo jer Novak i on nisu igrali nikad ranije. U prvom redu bi mogao mentalno da iscrpi Novaka.

                            Od ostalih neko moze da bljesne ali to bi Novak morao moci prevazici.

                            2.
                            Od pomenute sestorice, Novak moze igrati sa najvise sa 4 cetvoricom. A na putu do finala, moraju barem dvojica biti inicijallno. Dva ili cetiri je velika razlika.

                            Idealni zrijeb je da svi osim Federera budu u Marijevoj polovini. Sanse za to su 6.2% Ako Federer odustane onda je idealan zrijeb da svi osim Vavrinke budu u Marijevu polovinu. Sanse su 12.5%.

                            Najgori zrijeb je:
                            Code:
                            1/8 finala	Kyrgios
                            1/4 finale	Nishikori ili Nadal
                            1/2 finale	Nishikori, Vavrinka ili Nadal
                            finale		Mari, Vavrinka ili Nadal
                            Sanse da se to desi su 8.3% ako Federer ne odustane a cijelih 33% ako nema Kyrgios u osmini. Ako pak Federer odustane, snase su 6.2% sa Kyrgiosom, odnosno 25% bez njega. Polazim od pretpostavke da ce i Nadal i Kai pobijediti Federera u cetvrtfinalu.

                            Sanse za izrazito los zrijeb su bitno vece nego za izrazito dobar. Uzdam se da Vavrinka nece stici do polufinala, cime se sanse za izrazito los zrijeb prepolovljavaju.
                            Dobra analiza. Novak, Clayray, Nisikiori i Nadal gotovo sigurno, 99% su 1/4 finalisti. Za Vavrinku nisam siguran, njega iskreno ne vidim u QF ukoliko naleti na Monfisa, Tima ili Kyrgosa. Za Novaka bi put do finala definitvo bio najtezi ako bi zreb bio sledeci: 1/8 finala Simon/Ferer, 1/4 finale Nadal/Nisikori, 1/2 finale Nadal/Nisikori. Ovakav zreb bi ga maksimalno fizicki iscrpeo i znatno umanjio njegove sanse za titulu.
                            Last edited by skeptik; 16-05-16, 08:17.

                            Comment


                            • Ferrer je odlična opcija, on je daleko od ozbiljnog nivoa. I ranije je nakon 2 seta padao, sad ne bi mogao kopati ni set.

                              Comment


                              • Ja sam blizi Notinom misljenju da je Ferer dobra opcija. Igrac kao Ferer moze da dobro posluzi za dizanje forme.

                                Comment

                                Working...
                                X