Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Lepi Rade kao novi trener... sviđa mi se ta ideja.
    Ima energije za trojicu, kao savremenik zna sve vrline i mane igrača sa tura, dobar prijatelj sa Novakom, odličan baš u segmentima koji se trebaju popraviti, vrlo inteligentan kao igrač, ima bogato iskustvo.
    Može Lepi Rade
    Brilliant!

    Ako dodje Stepanek, Novak ce jos jednom pokazati izuzetnu iteligenciju, mastovitost, originalnost...

    Nikome od nas nije Radek pao na pamet. A Radek ima svaki aspekt tenisa u malom prsto. Izvanredan takticar. Zeljan uzbudjenja, sa time dolazi energija i konacno austrougar. Znam da ce mi mnogi Srbi zamjeriti, ali je pokazano da Novak najbolje napreduje s austrougarima (pisem malim slovom jer se radi o kulturno metalitetskoj strani)

    PS

    I tako hrabri, origanlni i stvaralacki um treba da trrpi da ga svaka neinformisana susa uci sto treba da radi, da li da jede stek ili da li da drzi ovog ili onog u timu ili da li da igra ovakav ili onakav tenis.
    Last edited by NI; 09-06-17, 09:39.

    Comment


    • Najbitnije od svega da je Stepanek streptomycin za likove poput Pepea. Kada ga vidi ima Imaz da pobegne glavom bez obzira.

      Comment


      • skeptik,

        Prestacu da posjecujem ovaj pforum zbog par nebitih stavri kojima su svi opsjednuti: budizam, vegetarijanstvo, Pepe, treci set... Totalno nebitno!

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Brilliant!

          Ako dodje Stepanek, Novak ce jos jednom pokazati izuzetnu iteligenciju, mastovitost, originalnost...

          Nikome od nas nije Radek pao na pamet. A Radek ima svaki aspekt tenisa u malom prsto. Izvanredan takticar. Zeljan uzbudjenja, sa time dolazi energija i konacno austrougar. Znam da ce mi mnogi Srbi zamjeriti, ali je pokazano da Novak najbolje napreduje s austrougarima (pisem malim slovom jer se radi o kulturno metalitetskoj strani)

          PS

          I tako hrabri, origanlni i stvaralacki um treba da trrpi da ga svaka neinformisana susa uci sto treba da radi, da li da jede stek ili da li da drzi ovog ili onog u timu ili da li da igra ovakav ili onakav tenis.
          Na gomilu dodirnih tačaka u mišljenjima dodate i ove
          sigpic

          Comment


          • Haha vrh..
            Koliko je taj izvor ozbiljan?

            Comment


            • Dobri NI hoće da napusti forum i da krivimo Pepea i zbog toga.

              Comment


              • Već vidim prst u rukovanju sa Pepeom 😂

                Comment


                • Makar ima energije a ne kao ona dvojica zombija sa zatvorom.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ne mogu sebi da dodjem.. Nisam pisao od poraza od Tima. Nisam citao forum, niti novine.. cujem da ga mnogi sad pljuju, ne znam.. nisam nista gledao...

                    Ja ga necu nikad pljuvati, bar ne na taj nacin kao neki. On ostaje i dalje najveci nas sportista svih vremena, a to nije malo. Naprotiv. A ja kad ga "pljujem", to je kao Zeljko Obradovic sto radi svojim igracima. Pisao sam vec da njemu treba neki takav "oficir", neki vojnicki dril njemu treba, jer nema vise fanaticnog motiva u njemu koji ce ga nositi do velikih trijumfa. Iscijeio je iz sebe to gorivo, sad mora na dril, na komandu! https://www.youtube.com/watch?v=klUKwPbIjwA
                    7:39. Tako bih ja njega.. u facu mu se izderi, jeeebi mu i oca i majku, svasta mu prospi, sto ni pas s maslom ne bi pojeo.. dok se toliko ne isprovocira da dobije zelju treneru grkljan da iscupa, a onda se okreni i taj gnijev prospi na teren.

                    Mnogo bi bilo bolje i korisnije po njega, a i po nas, da je istog trena kad je osvojio RG okacio reket o klin i napravio godinu dana pauze. Mislim da ce svakako morati jednom taj rez da napravi, nisam siguran da ce ovakvim koprcanjem da povrati formu. Mislim da nece nikad.. Treba da se povuce, neka potone na ATP listi potpuno, pa nek se vrati za pola godine, godinu i krene sa dna.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Dobri NI hoće da napusti forum i da krivimo Pepea i zbog toga.


                      Nasmijao si me.

                      Comment


                      • Steps zbog energije i toga da se nikada ne predaje, i uvek ide napred... na mrežu . Bilo bi baš zanimljivo.
                        A zanimljivo je i to kako kod Novka stalno cure neke vesti... pre zvaničnih objava

                        Originally posted by NI View Post
                        skeptik,

                        Prestacu da posjecujem ovaj pforum zbog par nebitih stavri kojima su svi opsjednuti: budizam, vegetarijanstvo, Pepe, treci set... Totalno nebitno!
                        Ignoriši ili još bolje preskači postove, tj. pisanje za koje znaš da će da te nervira, nema druge... gde da odeš šta je sa tobom ...
                        Šta da radimo, ako odeš, nas nekoliko...? (namerno se nisam izrazila kakvih)

                        Otići će i taj Pepe, polako...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ignoriši ili još bolje preskači postove, tj. pisanje za koje znaš da će da te nervira, nema druge... gde da odeš šta je sa tobom ...
                          Šta da radimo, ako odeš, nas nekoliko...? (namerno se nisam izrazila kakvih)
                          Ma salim se Olja. Kakakv Pepe, nebitan. Cim vidim da neko pominje Pepea, preskacem post.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Last edited by miloolja; 09-06-17, 10:27.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tako nekako.. Treba neko da mu kaze da ne moze bolje od ovoga, da je ovo njegov krajnji domet, da nije vise ni za sta, da ce da se redjaju na njega kao na kuurvu.. da je teniski otirač, jadnik, metilj.. Treba mu DRIL !!! Uhh, kako bih ga ja sibao..

                                Comment

                                Working...
                                X