Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Hvala, hvala

    Ali gdje ja mogu siriti ljubav pored Pepea.
    Nema na čemu.. To zaista mislim..

    Bogami treba ponavljati povremeno šta je sve uradio Novak.. Tako izgleda..

    Neka ES nastavi sa ovakvim klipovima.. To govori o njima..
    "Krivac" se i zove Novak Đoković.. On je izazvao teniski cunami od 2011g do 2016g.. 5 godina totalne dominacije u eri Rodžera i Rafaela.. Nikad mu to neki neće oprostiti..
    12 GS.. Sva 4 u nizu(to ni njihovi mezimci nisu uspeli; mogu da mu .. pod prozorom)...
    67 titula.. 30 Masters titula 1000.. 5 puta osvojio Tour Finals.. 4 godine završavao na poziciji broj 1.. Salatara sa svojom zemljom..
    2011g.. Skor 70/6 iako je bio povređen te jeseni... 3 osvojena GS.. 7 Mastersa..
    2015g.. Skor 82/6.. 3 GS.. Opet 7 Mastersa.. London..
    2016g.. Skor 65/9.. 2 GS.. 5 Mastersa..

    Itd .. Itd..
    Nastaviće se..
    Last edited by Panchev9; 08-06-17, 12:13.

    Comment


    • Moram da te ispravim, 2011. nije osvojio zavrsni masters
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Novak ne moze da izadje pred kamere i kaze "Tenis mi vise nije bitan, igracu ga cisto iz ljubavi".
        Ima velike ugovore sa velikim kompanijama, a u slucaju povlacanjenja iz profesionalnog sporta stvorio bi sebi ogromne probleme.

        Ja ne razumem zasto postoji toliki broj ljudi koji ne zele (ili ne mogu) realno da sagledaju celu stvar oko Novaka.

        Prvo, jasno se vidi da je Agassi placen da pravi masku oko cele price, odnosno da deluje kao da Novak hoce da se vrati u top formu i na broj 1.
        A sta se desava? Trener napusta igraca u sred veoma bitnog turnira zbog "licnih obaveza". Odnosno obaveza od kojih ima vecu finansijsku korist.

        Procitajte malo Novakov intervju koji vas najmanje na svetu interesuje, a to je o Bogu i meditaciji.
        Covek koji ima shvatanja koja su prilozena u tom intervjuu ne moze sebi da dopusti odricanje od deteta i zene. Ako stvarno misli ono sto govori, potpuno je normalno da je svestan svojih prioriteta.
        Medjutim, fanovi ne vide i ne razumeju to sto on zeli i pitaju se i dalje "U cemu je problem?"
        Njegovi obozavaoci su ubedjeni da je onaj ko je prvi u nekom sportu nuzno srecan i zadovoljan, da je materijalno i duhovno ostvaren, iako mozda ima malu bebu koja nece da upozna svog oca i dobije ocinsku ljubav, niti ce pomoci svojoj zeni u najbitnijoj stvari na svetu - odgajanju sopstvenog deteta.

        Ali ne zele ljudi ovo da slusaju. Za njih je Novak umro. Onaj Novak u kome se videla vatra u ocima i kada gubi. Taj je umro. A pravi Novak je i dalje ziv, a ja sam srecan sto se osvestio i krenuo pravim putem, jer je dobar covek.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Zato sto je zivot takav. Ne danasnji, nego svagdasnji. Od stare slave se nikada zivelo nije, pa ni sada. Svet je surov, vrlo dobro to znas Olja, tako da nema sta ja ovde na to da te podsecam.
          I kada krene opet da osvaja velike turnire (verujem da hoce, suvise je dobar, bar se nadam) sve ce se okrenuti. Opet ce ga hvaliti ....
          Tačno tako... naš narod je uvek znao da hvali "pobednike", a da kudi one ostale

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Moram da te ispravim, 2011. nije osvojio zavrsni masters
            Blagodaram.. A napisah da se povredio..

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Novak ne moze da izadje pred kamere i kaze "Tenis mi vise nije bitan, igracu ga cisto iz ljubavi".
              Ima velike ugovore sa velikim kompanijama, a u slucaju povlacanjenja iz profesionalnog sporta stvorio bi sebi ogromne probleme.

              Ja ne razumem zasto postoji toliki broj ljudi koji ne zele (ili ne mogu) realno da sagledaju celu stvar oko Novaka.

              Prvo, jasno se vidi da je Agassi placen da pravi masku oko cele price, odnosno da deluje kao da Novak hoce da se vrati u top formu i na broj 1.
              A sta se desava? Trener napusta igraca u sred veoma bitnog turnira zbog "licnih obaveza". Odnosno obaveza od kojih ima vecu finansijsku korist.

              Procitajte malo Novakov intervju koji vas najmanje na svetu interesuje, a to je o Bogu i meditaciji.
              Covek koji ima shvatanja koja su prilozena u tom intervjuu ne moze sebi da dopusti odricanje od deteta i zene. Ako stvarno misli ono sto govori, potpuno je normalno da je svestan svojih prioriteta.
              Medjutim, fanovi ne vide i ne razumeju to sto on zeli i pitaju se i dalje "U cemu je problem?"
              Njegovi obozavaoci su ubedjeni da je onaj ko je prvi u nekom sportu nuzno srecan i zadovoljan, da je materijalno i duhovno ostvaren, iako mozda ima malu bebu koja nece da upozna svog oca i dobije ocinsku ljubav, niti ce pomoci svojoj zeni u najbitnijoj stvari na svetu - odgajanju sopstvenog deteta.

              Ali ne zele ljudi ovo da slusaju. Za njih je Novak umro. Onaj Novak u kome se videla vatra u ocima i kada gubi. Taj je umro. A pravi Novak je i dalje ziv, a ja sam srecan sto se osvestio i krenuo pravim putem, jer je dobar covek.
              Miroljube ti li si?
              Spoiler

              Comment


              • Pepe je ovo, propricao srpski
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Miroljube ti li si?
                  Spoiler
                  Sprdaj se ti koliko hoces. Vaznost porodice je jedino oko cega se podudaraju Novakova i Miroljubova prica, sve ostalo je potpuno drugaciji pogled na svet.

                  Comment


                  • Inace, takvi stavovi u danasnjem svetu najcesce bivaju predmet ismevanja. To je tuzno. Kada god neko spomene ljubav, mir, radost, bude oznacen kao pederko, ludak, budala itd.

                    Comment


                    • Ne sprdam se.. I ti imaš Gazu na avataru pa se smatraš za ozbiljno..
                      Ali ti ne pogađaš suštinu.. Za neku godinu ćemo znati uzroke..
                      2015g je vrv najbolja Novakova godina.. Tada je Stefan bio beba..

                      Comment


                      • Kakve veze ima Gaza? Voleo sam ga kao klinac i prvi mi je pao na pamet za avatar. Mozda bi delovao ozbiljnije da mi je na avataru slika drveta.
                        Zasto ne pogadjam sustinu? Stvar je vrlo jednostavna:

                        1. Da bi bio najbolji teniser sveta, moras non stop da treniras i ostaje ti samo truncica slobodnog vremena, a tada si premoren i nisi ni za sta.
                        2. Novak ima zenu i dete i nije im dovoljna njegova truncica vremena.
                        3. Novak je vec nekoliko puta ukazao na svoju duhovnu zrelost (ima nekoliko intervjua) i po tome je logicno zakljuciti da su mu najblizi bitniji od karijere
                        4. Ako hoces da budes prvi teniser, ne mozes da imas dosta vremena sa porodicom.

                        Sta odavde tacno nije sustina?

                        Mozda je posle 2015. postao duhovno prosvetljen? Mozda je planirao da bude sa detetom kada je najvaznije (a to nije dok je beba, jer beba jos nema razvijenu svest)?
                        Mozda mu je Pepe Imas otvorio oci?
                        Ima hiljadu mozda ali mi ne mozemo tacno da znamo sta je, ali ako se fokusiras na 4 stavke koje sam napisao, odgovor je vise nego ocigledan.

                        Comment


                        • E ako mu je otvorio oči završavamo polako diskusiju..

                          Comment


                          • Pančev brate pusti ga troluje kao i uvek.. Ne znam da li si video kada je napisao da mi koji želimo da Novak osvaja titule i dalje, ustvari mu želimo zlo, toliko o tome..

                            Comment


                            • Ne bi me čudilo da Nole promeni sport kao sto je Jordan promenio basket za golf. Tada je rekao da je došlo do zasićenja.
                              Ili još verovatnije da zameni mesto stanovanja i da se iz EU prebaci u USA i da mu to bude novo mesto stanovanja za njega i familiju
                              Neka velika promena će se desiti, uglavnom se tako traže razlog za motivaciju
                              Može kao i Rafa i Role da odsustvune iz zdrastvenih razloga pola godine i to je OK pa nek krene kao HMdP od nule

                              Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                              Last edited by 7eleven; 08-06-17, 13:56.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Zato sto je zivot takav. Ne danasnji, nego svagdasnji. Od stare slave se nikada zivelo nije, pa ni sada. Svet je surov, vrlo dobro to znas Olja, tako da nema sta ja ovde na to da te podsecam.
                                I kada krene opet da osvaja velike turnire (verujem da hoce, suvise je dobar, bar se nadam) sve ce se okrenuti. Opet ce ga hvaliti ....
                                Nisma nikada ni pomislila da može pojedinac u sportu da živi od stare slave, to je ipak nemoguće, jel da? Drugo je grupni sport gde loša forma jednog člana nije odlučujuća uvek i gde može neko drugi ili ceo tim da pokrije ili nadoknadi što ovaj igra loše, umesto recimo da sedi na klupi. Ovde je on sam samcit.
                                Ali jedno je to, a drugo ovo ... pa mogu da kažem slobodno... iživljavanje nad njegovim likom i delom. Britanci naravno prednjače i to sigurna sam ne samo zbog Endija, već i zbog toga što su svesni da su jednog takvog šampiona mogli da imaju pod svojom zastavom još onda, ali eto nisu. Neka njihova mala i bedna osveta? Može bit'.
                                No, to je i nebitno. O narodu kome pripada ili ovim sa Balkna je tek iluzorno pričati, jer su ga mnogi blatili i dok je bio na vrhu, sada ne mogu ni da zamislim kako to sve to izgleda i na šta sve liči.

                                Ali vratiće se on....videćete vi svi, polako.
                                Last edited by miloolja; 08-06-17, 14:22.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X