Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja gledam neke Norvezane, uglavnom su tacni.
    Navodno u 14h prestanak padavina pa onda u 16h opet kisa.
    Za petak javljaju oblacno I 22 stepena.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • I ovi ne greše puno, ali kad god stave povetarac da je kod nas, ono duva baš..tako da ono što stoji umereno jak vetar u Parizu ima smisla kada se pogleda onaj gif sa RG teme, izgleda jezivooo, biće dobro ako se smiri i uopšte počne nešto danas.
      Last edited by miloolja; 06-06-17, 12:02.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ja gledam neke Norvezane, uglavnom su tacni.
        Navodno u 14h prestanak padavina pa onda u 16h opet kisa.
        Za petak javljaju oblacno I 22 stepena.
        yr.no ?

        Vreme baš bedak.. Igraće u dugim rukavima(JJ zonfa)..

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          W2U prevara obična, veruj mi na reč.
          Bivša od mog drugara radi za njih. Sedi u stanu za računarom, koristi tuđe podatke na osnovu kojih sklepa prognozu.
          sigpic

          Comment


          • Accu je oke

            Comment


            • Originally posted by Nesic View Post
              Accu je oke
              Zbog njihove prognoze više puta pokisao k'o miš i još toliko me odvratili od pecanja jer su predviđali potop koji se naravno nije desio.
              Za naše područje jedini merodavan RHMZ.
              sigpic

              Comment


              • Temperatura oko 15ºC, kiša poslije 14h, vjetar oko 25 kmh.

                Najtačnija je yr.no a sve stranice su računarske simulacije, mijenjaju se često, dugoročne prognoze su im dobre ali kratkoročne vrlo loše. Ovdje možete vidjeti gdje je kiša, oblaci i temperatura http://www.wetteronline.de/wetterrad...true&wrf=false a također i na rain-alarm.com.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1268845

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    W2U prevara obična, veruj mi na reč.
                    Bivša od mog drugara radi za njih. Sedi u stanu za računarom, koristi tuđe podatke na osnovu kojih sklepa prognozu.
                    Hahhahaha lepo bogami... mada mislim da su pre par godina dobili neku svetsku nagradu, e sad za štaa tačno ne sećam se

                    Nisam primetila da greše puno...zaparavo i nema neke prevelike razlike između njih Accu, HMZS...sve ti to slično, po meni... a kada je dugoročna prognoza, a danas je sve dugoročna preko 3 dana, često ima mnogo odstupanja, valjda je i priroda malo nakardna, odnosno pokazuje koliko nas ne voli više...

                    I kad god dođe neki GS, eto i mereoloških portala na meniju, ko je bolj i jači
                    Last edited by miloolja; 06-06-17, 13:17.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Hahhahaha lepo bogami... mada mislim da su pre par godina dobili neku svetsku nagradu, e sad za štaa tačno ne sećam se

                      Nisam primetila da greše puno...zaparavo i nema neke prevelike razlike između njih Accu, HMZS...sve ti to slično, po meni... a kada je dugoročna prognoza, a danas je sve dugoročna preko 3 dana, često ima mnogo odstupanja, valjda je i priroda malo nakardna, odnosno pokazuje koliko nas ne voli više...

                      I kad god dođe neki GS, eto i mereoloških portala na meniju, ko je bolj i jači
                      Pecaroši i meteorološki portali su na dobar dan.
                      RHMZ jedini ima svoje meteo stanice i dovoljno stručan kadar za validne prognoze. Oni se ne zaleću dajući prognoze iz sata u sat jer pljuskovi se recimo mogu predvideti svega nekih tri sata ranije.
                      p. s
                      Ove informacije su naravno bez ikakve važnosti jer je za nas vreme u Parizu važnije od ovog našeg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mudro je to nazvano prognozom vremena a ne npr tačno vreme..
                        Srednja skola.. Profesorkin suprug tada radio u najpoznatijoj privatnoj "prognozi".. Petak, završavamo sa časovima i zamolimo da ga pita kako će biti vreme sutra.. Kaže čovek biće prijatno i vedro.. Odemo na Adu da pikamo basket, ne prođe sat vremena a ono krenula kiša da pada k'o blesava 2-3 sata.. U ponedeljak pitamo profesorku kako je moguće da je tako promašio a odgovor je bio sledeći: a pa to je bila samo prognoza,ne mora da znači da će biti tako..


                        Tema:
                        Idemo ljudino i protiv vetra i protiv kiše..

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Prosek recimo. Mada je prvi set za zaborav.
                          Novak je bio u 3. setu 10% bolji od prosijeka u mecu. Sigurno ima 10% povrh toga. Eto tvojih 20%. Ali to nije dovoljno protiv Nadala. Treba jos 10%. Ne vjerujem da toliko moze dici igru.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Novak je bio u 3. setu 10% bolji od prosijeka u mecu. Sigurno ima 10% povrh toga. Eto tvojih 20%. Ali to nije dovoljno protiv Nadala. Treba jos 10%. Ne vjerujem da toliko moze dici igru.
                            Ja nisam rekao dovoljno. Nego da moze igrati neki egal sa njim. 20% mozda I ima ali vise od toga nisam siguran.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Da kad je 30% bolji!

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Kako to misliš ?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Možda i ima ali mu je problem da drži taj intenzitet dovoljno dugo.

                                Comment

                                Working...
                                X