Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogotovo kada dolaze od coveka koji sve zna, a u stvari pojma nema. Koji je blizak, ili nije blizak, direktno ili malo manje direktno, ima informacije ili nema nikakve informacije vezane za tenisera sa ove teme.
    I onda nesto obecava ovde ljudima, neke parole .... Jao majko.
    Dosta mi je nedaca za veceras. Nemam snage da se bavim ovim. Tako da cu odogovriti sada tebi Gandalfe i to je to sto se mene tice. Na ovu temu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Danas bi morao lakše protiv usporenog Ramosa. Pospremanje u 3 za bilo kakvu nadu.

      Comment


      • Još Vinoljas pa onda počinje ozbiljna priča..

        Sandu samo ću ovo


        Cacanin
        Polako bratko.. Prikoči malo.. Ne delimo ordenje..
        Last edited by Panchev9; 04-06-17, 09:44.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Pogotovo kada dolaze od coveka koji sve zna, a u stvari pojma nema. Koji je blizak, ili nije blizak, direktno ili malo manje direktno, ima informacije ili nema nikakve informacije vezane za tenisera sa ove teme.
          I onda nesto obecava ovde ljudima, neke parole .... Jao majko.
          Dosta mi je nedaca za veceras. Nemam snage da se bavim ovim. Tako da cu odogovriti sada tebi Gandalfe i to je to sto se mene tice. Na ovu temu.
          Šta bi? Nema tri dana da ste planirali upoznavanje?
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Zato sto su mi smesni ljudi koji olako daju obecanja koja naravno ispuniti nece. Tj nisu to ni klasicna obecanja, vec ako se desi, onda ce se mozda desiti.... Smejurija, a znamo svi vrlo dobro da se to desiti nece.
            Malo malo pa najases na tastaturu, sjasi malo i odlepi od mene.
            Originally posted by Velikiajnstajn View Post
            Šta bi? Nema tri dana da ste planirali upoznavanje?
            Malisa pitaj tu osobu sto sedi pored tebe.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Da ne vezujem post sa ovim svastarijama i glupostima gore.

              http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1268070

              Da li ste sumljali da ce drugacije da igra !

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • I šta je tu čudno, neće valjda da kaže neću se boriti slaću svaku loptu u aut..

                Nemoj više da tražiš izgovore za eventualni poraz Novaka, ako igra na poznatom nivou nema spasa protivniku sa druge strane mreže..

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Zato sto je trol, zato sto je mracan, zato sto nije navijac vec bot, zato sto je od onih kad mu 9 puta ucinis po volji a jednom omanes ti si los.

                  Nego Maki kako vidis raspored sutra, da li je krenulo po terorijama zavere ili je Pepe umesao prste pa hoce Novaka da vidi na terenu 3 dana za redom zbog ljubavi?

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                  Završiće Novak meč danas, ako me to pitaš .
                  Ipak pre njega igraju njegova drugarica Karolina i moćna Venus
                  U teorije zavere nikada nisam verovala.
                  Verujem da postoje čudne i neočekivane situacije, ali baš da neko nešto muti i namešta
                  I nemoj mi Pepea ,molim te...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                    I šta je tu čudno, neće valjda da kaže neću se boriti slaću svaku loptu u aut..

                    Nemoj više da tražiš izgovore za eventualni poraz Novaka, ako igra na poznatom nivou nema spasa protivniku sa druge strane mreže..
                    Ma kakvi izgovori, pominjem meceve gde momci odigraju strasne meceve protiv Novaka u poslednje vreme a onda ih nema nigde mesecima.

                    To se naravno desavalo i Nadalu i Federeru par puta ali u ovakom obimu nikad.
                    Originally posted by Marija81 View Post
                    Završiće Novak meč danas, ako me to pitaš .
                    Ipak pre njega igraju njegova drugarica Karolina i moćna Venus
                    U teorije zavere nikada nisam verovala.
                    Verujem da postoje čudne i neočekivane situacije, ali baš da neko nešto muti i namešta
                    I nemoj mi Pepea ,molim te...
                    To te pitam pusti Pepea, on je prolazna stanica 😉

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Danas ocekujem prijatan i bezbrizan mec, valjda smo zasluzili i da uzivamo/Ni kaze da Novak dize "polako "formu/
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Mogli bi malo da se smirite, a šta kažete?

                        Po milioniti put... ko vas nervira kako piše, ako već ne možete da iskulirate i preskočite, ignorišete post, a vi lepo na ignore... prava stvar za ovaj forum izgleda.

                        Ako je ovo Ramos izjavio, nek je živ i zdrav majci, ali kako je B92 odavno ihaaaaa porpao, ovo je teška glupost i vrv laž od naslova. Tekst mi i ne pada na pamet da čitam

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Završiće Novak meč danas, ako me to pitaš .
                          Ipak pre njega igraju njegova drugarica Karolina i moćna Venus
                          U teorije zavere nikada nisam verovala.
                          Verujem da postoje čudne i neočekivane situacije, ali baš da neko nešto muti i namešta
                          I nemoj mi Pepea ,molim te...
                          A šta imaš vjerovati ili ne? Centralni teren dobije u sumrak a prije njega 3 najneizvjesnija moguća meča, da bi ga na SL u pravilu slali pred polufinala. U polufinalu ako igra sa Rafaelom kad upekne zvjezdan to je obavezno prvi meč po rasporedu, a drugi po redu igra u ostalim situacijama, pri tome onaj prvi počne što kasnije ne bi li prešao i u subotu. Kako to sve objašnjavaš, slučajnost?

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            A šta imaš vjerovati ili ne? Centralni teren dobije u sumrak a prije njega 3 najneizvjesnija moguća meča, da bi ga na SL u pravilu slali pred polufinala. U polufinalu ako igra sa Rafaelom kad upekne zvjezdan to je obavezno prvi meč po rasporedu, a drugi po redu igra u ostalim situacijama, pri tome onaj prvi počne što kasnije ne bi li prešao i u subotu. Kako to sve objašnjavaš, slučajnost?
                            Slučajnost, nebriga organizatora , taktički potez organizatora ( ko donosi više novca, atraktivniji meč , 'bem li ga ) ali sigurno ne teorija zavere da se upropasti Novak...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Slučajnost, nebriga organizatora , taktički potez organizatora ( ko donosi više novca, atraktivniji meč , 'bem li ga ) ali sigurno ne teorija zavere da se upropasti Novak...
                              Nije teorija zavere nego je tako Maki. Ciljano i smisljeno. Nekoliko desetina puta dokazano.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Slučajnost, nebriga organizatora , taktički potez organizatora ( ko donosi više novca, atraktivniji meč , 'bem li ga ) ali sigurno ne teorija zavere da se upropasti Novak...
                                I kako može da donosi više novca kad na radni dan stave Novaka i Rafaela u podne?

                                Comment

                                Working...
                                X