Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NI nadam se da ces biti u Londonu na kraju sezone, ove teniske, eto mene u O2 pa ako si voljan za "casicu razgovora" dogovaramo se.
    Ja sam vise pesimista nego optimista bar kad gledam Novaka, ne valja mi to, hoce vecina "fanova" da me proguta.

    Pojavila se opcija za stalnog trenera u vidu Kuertena, da li je jos neko cuo tako nesto? (cemu Kuerten nije mi jasno)

    Evo jedna informacija (Bojana nemam dokaz) Novak nije hteo da se odrekne Adidasa po cenu dostaaaa boljeg ugovora sa Krokodilom, pominje se bukvalno da ih je odbio za kompletan "slucaj" za citavis 30% razlike u cifri. Deluje ludo.

    Ima li bre Krokodil patike da valjaju?

    Novak danas nije zeleo da izgubi mec, da jeste imao je priliku nakon skandala sa Ramosom.

    Marija Pepe je u Parizu ali se krije, posle pisanija. Novak ako mu taj isti Pepe odgovara kakav god nama bio treba iz inata da ga drzi svaki mec u lozi!!!

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Pa sta je tu cudno za ugovor, nece da se odrekne patika koje su i najbitnije. Realno, moze da nosi i sorc i majicu sa buvljaka, ali patike su presudne, a on je ceo zivot u adidasu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • I tako...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          @NI nadam se da ces biti u Londonu na kraju sezone, ove teniske, eto mene u O2 pa ako si voljan za "casicu razgovora" dogovaramo se.
          Daleko je novembar. U ovom trenutku nisam siguran da li cu ici. Ako budem isao, a ici cu samo na polufinalne meceve, svakako cemo se vidjeti.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa sta je tu cudno za ugovor, nece da se odrekne patika koje su i najbitnije. Realno, moze da nosi i sorc i majicu sa buvljaka, ali patike su presudne, a on je ceo zivot u adidasu.
            Cudno je sto nije u tonu komplet, ok za Serdjo, Uniqlo razumem ali Krokodil nesto ne .
            Ako neko moze da napravi identicno sta mu idealno odgovara, preslika i nalepi krokodila to su oni i recimo Nike.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ako Pepe odgovara Novaku, ne treba iz inata da ga drži u boksu, već zato što misli da je tako najbolje za njega i zato što mu je njegovo prisustvo potrebno.
              A da je Novak na nekom dobrom, odličnom novou, da nije ovako naglo počeo da (pro)pada, da svi ne traže nekog krivca i istražuju šta mu je, sigurno niko Pepea ne bi ni pomenuo, kao i što nisu onoliko puta ranijih godina.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Daleko je novembar. U ovom trenutku nisam siguran da li cu ici. Ako budem isao, a ici cu samo na polufinalne meceve, svakako cemo se vidjeti.
                Nacelno je pao dogovor. Zdravlje Boze.

                Originally posted by miloolja View Post
                Ako Pepe odgovara Novaku, ne treba iz inata da ga drži u boksu, već zato što misli da je tako najbolje za njega i zato što mu je njegovo prisustvo potrebno.
                A da je Novak na nekom dobrom, odličnom novou, da nije ovako naglo počeo da (pro)pada, da svi ne traže nekog krivca i istražuju šta mu je, sigurno niko Pepea ne bi ni pomenuo, kao i što nisu onoliko puta ranijih godina.
                Upravo to, deluje kao da ga Novak sklanja sad a i sam Pepe mozda nece da bude tu zbog celokuone price i hajke.

                Zbog toga sam napisao iz inata.

                Glavno sam video sto sam i pominjao vise puta kada su neki osporavali. Novak je savrseno fizicki spreman.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Neko je pitao za Džona i BB pa evo

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Cudno je sto nije u tonu komplet, ok za Serdjo, Uniqlo razumem ali Krokodil nesto ne .
                    Ako neko moze da napravi identicno sta mu idealno odgovara, preslika i nalepi krokodila to su oni i recimo Nike.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Ocigledno ne mogu i nije hteo da se kocka sa patikama
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ocigledno ne mogu i nije hteo da se kocka sa patikama
                      Što je apsolutno ispravno. Ceo život igra u njima, zašto bi eksperimentisao ?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Što je apsolutno ispravno. Ceo život igra u njima, zašto bi eksperimentisao ?
                        To sam i ja napisala, patike su najbitnije u celoj opremi, a u adidasu je bukvalno ceo zivot.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Pojavila se opcija za stalnog trenera u vidu Kuertena, da li je jos neko cuo tako nesto? (cemu Kuerten nije mi jasno)
                          Ja sam napisao kad je uzeo Agasija da mu je bolje da uzme Kuertena jer ce sa njim bolje da "klikne". Ovaj pozdrav na kraju meca, sirenje ljubavi je pozajmio bas od Kuertena tako da bi Kuerten, Pepe i Marko bio tim snova na tom planu. Cista harmonija i ljubav. Njemu sustinski i ne treba trener vec prijatelj koji ce da ga razume.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Njemu sustinski i ne treba trener vec prijatelj koji ce da ga razume.
                            Ako je tako ima nas par odavde
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ako Pepe odgovara Novaku, ne treba iz inata da ga drži u boksu, već zato što misli da je tako najbolje za njega i zato što mu je njegovo prisustvo potrebno.
                              A da je Novak na nekom dobrom, odličnom novou, da nije ovako naglo počeo da (pro)pada, da svi ne traže nekog krivca i istražuju šta mu je, sigurno niko Pepea ne bi ni pomenuo, kao i što nisu onoliko puta ranijih godina.
                              Pobogu, Novak je davno prestao da pada. Slazem se da se dize sporije nego sam ocekivao, ali dize se.

                              Po mom misljenju, Novak i te kako zeli RG. To je i danas pokazao. Tokom vladavine Bekera, Novak je 8 puta na GS gubio 2:1 i dobio je samo 2 meca. (Cilic Uimbldon 2014. i Anderson Uimbldon 2015.) To ti ilustruje da je danasnja pobjeda mali podvig. A upravo takvi podvizi znaju da daju dodatno ubrzanje oporavku.

                              U istom periodu je vodio 19 puta 2:1. Sve takve meceve je dobio. Da bi izgubio od Istomina. Osjecas li razliku?

                              Pepe je nebitan.

                              Originally posted by cacanin View Post
                              Nacelno je pao dogovor. Zdravlje Boze.


                              Boze zdravlja.
                              Last edited by NI; 02-06-17, 23:03.

                              Comment


                              • Apsolutno nema potrebe da menja patike koje su mu najvažnije pored reketa za igru, osnovna oruđa za rad, taman bile u totalnom kontrastu, a ovde to ne vidim da jesu.

                                Da samo Gustavo još fali.

                                Jaooo pobogu NI, sa tobom uvek sve do detalja, nikad me ne razumeš... a uostalom pašće, možda, na treće mesto iako to uopšte nije bila moja misao, niti smisao.
                                Last edited by miloolja; 02-06-17, 23:04.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X