Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Agasi pogađa u centar.. Dođi Andre da ponovo stvaraš istoriju..
    Za mene je i dalje najveći "krivac" Jelena.. Sad je trudna pa joj je sve "oprošteno"..
    Jeste da, rob. Možda je iščašio lakat jer ga Jeca tera da opere sudove, ili mora da spušta dasku wc šolje, (a on to radi desnom) i ko zna šta mu ona još tu namešta, možda neki put čak mora i da usisa, radi mira u kući
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Zile90 View Post
      Kakav crni Agasi.Novak da zeli ozbiljno da radi ne bi batalio sa Bekerom saradnju...Poslao je on poruku navijacima, samo sto mi jos slepo verujemo u neko cudo.
      Od kada si ti Žile verujući? Ajde ne izmotavaj se.

      Originally posted by Larisa View Post
      Jeste da, rob. Možda je iščašio lakat jer ga Jeca tera da opere sudove, ili mora da spušta dasku wc šolje, (a on to radi desnom) i ko zna šta mu ona još tu namešta, možda neki put čak mora i da usisa, radi mira u kući
      Pa mislim....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post
        Jeste da, rob. Možda je iščašio lakat jer ga Jeca tera da opere sudove, ili mora da spušta dasku wc šolje, (a on to radi desnom) i ko zna šta mu ona još tu namešta, možda neki put čak mora i da usisa, radi mira u kući
        Pa dobro stavio je navodnike čovek...

        Čuj usisavanje, uvalila mu praher 100%
        Imam i sliku
        Spoiler
        Last edited by Marija81; 22-03-17, 11:05.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Jeste da, rob. Možda je iščašio lakat jer ga Jeca tera da opere sudove, ili mora da spušta dasku wc šolje, (a on to radi desnom) i ko zna šta mu ona još tu namešta, možda neki put čak mora i da usisa, radi mira u kući
          Ih bre Larisa nemoj da se ljutiš.. Prošao je 8.mart..
          Stavio sam " " ...

          Comment


          • .... ‚‚ Đoković želi da igra protiv Španije ‚‚

            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1242726

            ‚‚Duel Srbije i Španije, za koju neće igrati Rafael Nadal, na programu je od sedmog do devetog aprila u beogradskom Pioniru ‚‚

            Comment


            • Sad pišu da će igrati Masters u MC-u.
              Moguće je da odustajanje od Majamija i nije prouzrokovano povredom nego što boljom pripremom za sezonu šljake.

              Poslato sa telefona

              Comment


              • nije zgoreg podsetiti se nekih riterna, a vala bi valjalo da se iNovak podseti





                Uzgred Nole se odmara i šajca po ergelama




                https://www.instagram.com/p/BSGvAaED...okernole&hl=sr
                Last edited by Marija81; 26-03-17, 17:26.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • A od cega se tacno odmara Novak?
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    A od cega se tacno odmara Novak?
                    Od odmora
                    I boli ga lakat.
                    Najverovatnije igra MC.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      A od cega se tacno odmara Novak?
                      Koje pitanje?

                      Pa on je po ocu Crnogorac. Kakav bi bio Crnogorac ako ne bi mogao naci razlog za posten odmor.

                      Da li se DC protiv Spanije igra na sljaci?
                      Last edited by NI; 27-03-17, 11:50.

                      Comment


                      • DC se igra na HCu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Otkud ti NI da se protiv Spanaca igra na sljaci?
                          Nisam ni ja do danas znala koja je podloga, nije me interesovalao valjda dovoljno da potrazim, ali bila ubedjena da nisu toliko bas nerazumni, da ne kazem ludi. Mada i hc nista ne obecava.

                          tapatalk
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Otkud ti NI da se protiv Spanaca igra na sljaci?
                            Nisam ni ja do danas znala koja je podloga, nije me interesovalao valjda dovoljno da potrazim, ali bila ubedjena da nisu toliko bas nerazumni, da ne kazem ludi. Mada i hc nista ne obecava.
                            Samo sam pitao. Za Novaka bi bilo odlicno da se igra na sljaci. To bi bila dobra priprema za MC. Ovako je nepotrebna komplikacija.

                            Tvoji avatari su uvijek odmor za oci. Da li je to Sissi?

                            Comment


                            • Ma kakva šljaka, kakav DC.. dal je normalan

                              Nije Sissi, već ruska fotografkinja jedna od nekoliko sjajnih mladih svetskih umetnika, Margarita Kareeva, koja radi editorijale inspirisana bajkama.
                              A pazi možda je ova inspirisana austrijskom caricom, baš ću da proverim... mada po kostimu ne verujem... nije to to doba.
                              Hvala na komplimentu, drago mi je da se još nekome dopada
                              Last edited by miloolja; 27-03-17, 13:34.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Olja
                                Last edited by NI; 27-03-17, 13:23.

                                Comment

                                Working...
                                X