Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tu je i Pepe naravno, kako ce Markisa Maki bez svoje amajlije I "prijatelja".
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • nesto mi usiljeno djeluje ovo treniranje sa Agasijem.. kad vidim ovaj Markov pogled iz Novakove glave, smrkne mi se..

      Comment


      • Gmaz prati pazljivo da Agasi ne narusi energiju
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Na TW bela majica("zastava") je 110$ a trenerka gornji deo je 185$..
          Lacoste očekivano zakiva..

          Comment


          • Krokodil sad posebno cepa po usima .

            Majica sa treninga je odlicna.

            Konacno Pepe ponovo, bice ovo uspesan RG.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Neverovatno mi je da neko uopste prica o slemovima sada...Kao da niko ne vidi kakva je situacija i da traje godinu dana...Ovo sa Agasijem je komedija, trajace kao brak Kim Kardasijan, ali nadam se da gresim...

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Neverovatno mi je da neko uopste prica o slemovima sada...Kao da niko ne vidi kakva je situacija i da traje godinu dana...Ovo sa Agasijem je komedija, trajace kao brak Kim Kardasijan, ali nadam se da gresim...
                Zasto ne bi pricali o slemovima?

                Novak je drugi favorit za RG. Daleko iza prvog Nadala i daleko ispred treceg Vavrinke. Daju mu sanse od 18% To je skoro 1 od 5. Forma mu je u usponu, a Nadal mu tradicionalno lezi.

                Postoje svi razlozi da vjerujemo da ce mu u Uimbldonu davati vece sanse.

                Broj njegovih slemova ce odrediti nekoliko faktora:

                *koliko ce se pribliziti najvisem nivou (poslije Rima, izgleda da ce biti dosta blizu)
                *koliko ce jos dugo igrati (mislim da planira sljedecu Olimpijadu)
                *kada ce mladi dostici sami top i kako ce se on nositi sa njima (to sada brine)
                *srece

                Naravno, moguce je da vise ne osvoji ni jedan Slem. Nije vjerovatno, ali je moguce. Moguce je i da nas sve jako povoljno iznenadi.

                Inace kladionice daju:

                Code:
                Nadal	50.1%	
                Novak	18.3%	
                Stan	7.0%	
                Zverev	5.1%	
                Tim	4.9%	
                Mari	4.9%	
                Kei	1.1%	
                Gofan	1.1%	
                Ostali	7.4%	svi ispod 1%
                Last edited by NI; 27-05-17, 17:54.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E samo mi se zbog ovoga ne dopadaju jer su im cene i bez Noleta bile paprene.
                    Naravno ovi kojima je neverovatno da se priča o slemovima za Noleta su baš smešni sa svojim pričama.
                    I uvek kad nekome ne ide onda se nađe hiljadu njih da bacaju negativu , ali je zato mnogo teže da se taj isti pohvali kad je zaslužio.

                    Comment


                    • Comment


                      • Uoci zreba malo prelistah prethodne sezone i zakljucih da je gledajuci brojke bolje da bude sa Nadalom u polovini. Zelja se ostvarila. Marijin "niz" je dobio krila u Rimu, iako uoci finala nije izgledalo tako. Znaci ima nesto u tome sto pise. "Niodkuda" se pojavljuje Agasi i to bas uoci RG. Protiv nekih "sila" se jednostavno ne moze.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Karol Busar kao i obicno pogadja u centar.
                          "Uzimajući u obzir šta je Novak ostvario u Parizu prošle godine, šokiralo me je koliko je to malo propraćeno u medijima. To je nešto što niko pola veka nije uradio. To je ogromna stranica teniske istorije, kao što je uostalom i njegov karijerni Gren slem. Ali to je ujedno i snaga Novakove priče. Nastavio je da se bori protiv svega toga, nastavio je da gura protiv Nadala i Federera. Nikada nije sumnjao, i uspeo je. Kao što mi je njegov tim rekao, potera ga je činila gladnim. Njegov bivši fitnes trener Gebhard Grič mislio je da Novak plaća u medijima cenu zbog onoga što je uradio Federeru i Nadalu, zauzeo je mesto koje niko nije mislio da će zauzeti", kaže Bušar i dodaje šta Novaka čini posebnim:


                          "Šta sam naučila o Novaku? Rekla bih da on mora da oseća da konstantno evoluira, da napreduje. Stalno govori kako hoće da bude bolji, na i van terena. Beker i Vajda su ostajali bez reči jer on nije mogao da podnese promašaj, nije mogao da podnese da ne odigra savršen udarac. On ima potrebu da hrani svoj mozak. Ne može da ostane u mestu i prestane da uči, ne samo o tenisu. To je jednostavno njegova potreba. Mislim da ljudi ne vide koliko Novak može da bude emotivan. Ovladao je tim segmentom, ali se vidi da je još tu. I zbog toga mislim da je on daleko od mašine, kako ga nekada predstavljaju. Svi teniski ljudi sa kojima sam razgovarala hvalili su njegov dodir, kako sve to izgleda lako, kako se prefinjeno kreće. Đoković je ekstrovertan, potreban mu je šou jer mu treba energija. Ne može da igra sam. On takođe voli da bude ispred i u centru. Voli podršku. Svi oni vole, ali Novaku je više stalo možda jer je osetljiviji od ostalih. Nema ništa loše u tome i to nije ništa neobično za profesionalnu sportsku zvezdu."
                          Jedna prica, dva dela koji kada se povezu dobija se jasna slika o verovatno najvaznijem uzroku `pada`.
                          sigpic

                          Comment


                          • Peco,

                            Sjajan komentar, sjajan post.

                            Originally posted by pecaros View Post
                            Njegov bivši fitnes trener Gebhard Grič mislio je da Novak plaća u medijima cenu zbog onoga što je uradio Federeru i Nadalu, zauzeo je mesto koje niko nije mislio da će zauzeti"


                            To je donekle ispravljeno. Obojica su vraceni iz mrtvih.

                            "Šta sam naučila o Novaku? Rekla bih da on mora da oseća da konstantno evoluira, da napreduje. Stalno govori kako hoće da bude bolji, na i van terena.

                            Uvijek ponavljam da je od svih njegovih brojnih talenata, najveci, daleko najveci, spremnost, pa cak i potreba, da stalno uci. Ili kako je Busar rekla da evoluira.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Peco,

                              Sjajan komentar, sjajan post.
                              Nisam ja, Bušar je
                              Zahvaljujući osobitom daru za zapažanje ona filigrantski precizno analizira njegovu ličnost i pogađa suštinu. Pri tome joj ne manjka hrabrosti da prozove one koji su sve učinili da se zabašuri i skrajne jedno od najvećih dostignuća u istoriji igre.

                              Kome je do suštine neka stavi u kontekst prvi deo sa drugim i dobiće mnoge odgovore.
                              Last edited by pecaros; 28-05-17, 11:46.
                              sigpic

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X