Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav simpa, vazda je bio notorna seljacina. Znao je na egzibiciji da provocira Samprasa na najgori moguci nacin. Seljober na kub.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kakav simpa, vazda je bio notorna seljacina. Znao je na egzibiciji da provocira Samprasa na najgori moguci nacin. Seljober na kub.
      Vladane, Vladane,

      Nikad neces pokazati odmjerenost.

      -------------

      Salu na stranu, mislim da ce sve vezano za izbor novog trenera pozitivno djelovati na Novaka. I to sto su ga svi navodno odbili i to sto je Agasi prihvatio zato sto ga je Stefi uvjerila da ce mu se svidjeti i to sto ce Agasi biti prisutan samo dva meca na pocetku i to sto je smijenio stari tim onako naglo...

      Sad Novaku ostaju dvije stvari. Ili da nastavi po starom i izgleda smijesan ili da uspije i onda kaze da je sve bio mudri plan. Koliko ga znam, ne voli biti smijesan iako se zna saliti.
      Last edited by NI; 26-05-17, 18:16.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Jok nego ću od tebe da očekujem optimizam..
        Ja sam uvek bio optimista, ali pre svega realista.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ništa mi se ovo ne sviđa... ni žreb, ni ova priča oko trenera, tj Agasija.
          Mada se oko žreba više i ne čudim ništa, niti očekujem nešto epohalno... niti se pitam više da je relano da su mu sada šljakaši svi na meniju... i naravno Rafa u PF... mislim stvarno.
          E moj nesposboni Mareju, nikad veličina od tebe.

          A ovo oko trenera je posebna priča i opasno me iritira.

          Prvo da počnem od Agasija i njegovog iskrenog i otvorenog priznanja milionskom auditorijumu, da on nije zapravo hteo ovo da prihvati, ali ga je nagovorila žena
          Gospode bože! Koliko glupa i jadna priča, za obe strane...

          Onda ovaj drugi deo priče da je tu 2-3-4 dana i onda ide.. pa što je dolazio i zašto je takav kontakt napravljen, šta on tu može sada da vidi, pomogne ili se nešto dogovore.. jbg, neviđena glupost od starta. mada možda prave taj prvi kontakt, nevezano sve ovo po terenima, to je malo za slikanje... no videćemo, ali onda nije trebalo da izlaze sa tim u javnost.

          A kao šlag na sve su mi ove insjderske inofrmacije od strane Čačanina. Šta time pokazuješ..ili dokazuješ nikako mi nije jasno...da nešto znaš možda? Prozovaju te ovde, za šta si sam kriv i onda iznosiš nešto u stilu "čuo sam".... išao kod svih i svi ga odbili.. ko najgore i on jadan daj šta daš?
          Bolje je nekad ćutati, ali milion puta bolje. Uostalom imam i ja neke info, da ovo nije uopšte tačno što si izneo.

          Šta uradi, uradi, videćemo, ali ovo sa Agasijem koji će povremeno da dolazi, jer i vrapci znaju da on ne izbiva iz LV dugo.. totalna je glupost po meni. Al videćemo i to.

          Ništa normalno ne može da ide i teče, ali ništa... svaka sledeća vest izaziva zebnju i nevericu.

          No, strpljiva sam ja.
          Olja, ko jos ozbiljan uzima cacanina za ozbiljno?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • 1. Koliko jos Novak moze osvojiti GS? Koje?
            2. Koliko moze osvojiti mastersa?
            3. Koliko ce I da li ce provesti neko vreme na broju jedan?

            1. Ima tri Grand Slama u sebi, sumnjam da moze vise. Moja predikcija zasnovana je na tome da sampion kao on mora imati jos jedan veoma uspesan period. Sve zavisi od motivacije i povoljnog zreba jer ce svake godine biti stariji.

            Australian open x2 i Us Open ili Wb. A mozda budu jos samo dva.

            2. Ocekujem manje od deset mastersa, mozda 7, 8. A mozda ce ganjati 40 titula pa se nalozi.

            3. Broj jedan, mozda jos nekih 40 do 50 nedelja, to je neki maksimum iz ove perspektive.

            Mozda zvuci pesimisticno ali ja bih to uzeo. Odmah sada.

            15 GS, 40 mastersa. Prodato!

            Da cujem vase predikcije?

            Edit:
            Cuj mene pesimisticno
            Odmah bih ovo potpisao.
            Last edited by Indigo; 26-05-17, 18:38.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Kad je bila priča koga bi želeli za trenera - ja reče nekog ko će biti stalno tu (između ostalog) a ti (Olja) napisa kako je to normalno , da se podrazumeva...
              Ovi "veliki" nekad teniseri a sada treneri se ne mogu posvetiti samo igraču, dobri su za marketinga a to Novaku baš i ne treba u ovom momentu.
              Last edited by torpedo; 26-05-17, 18:43.

              Comment


              • Joj sestro moja kako možeš više sa tim predikcijama i očekivanjima.. odakle ti snage

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ova oprema za trening mu je vrh

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Joj sestro moja kako možeš više sa tim predikcijama i očekivanjima.. odakle ti snage

                    A sta da radim, tesim se tako. Bude mi lakse.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      1. Koliko jos Novak moze osvojiti GS? Koje?
                      2. Koliko moze osvojiti mastersa?
                      3. Koliko ce I da li ce provesti neko vreme na broju jedan?

                      1. Ima tri Grand Slama u sebi, sumnjam da moze vise. Moja predikcija zasnovana je na tome da sampion kao on mora imati jos jedan veoma uspesan period. Sve zavisi od motivacije i povoljnog zreba jer ce svake godine biti stariji.

                      Australian open x2 i Us Open ili Wb. A mozda budu jos samo dva.

                      2. Ocekujem manje od deset mastersa, mozda 7, 8. A mozda ce ganjati 40 titula pa se nalozi.

                      3. Broj jedan, mozda jos nekih 40 do 50 nedelja, to je neki maksimum iz ove perspektive.

                      Mozda zvuci pesimisticno ali ja bih to uzeo. Odmah sada.

                      15 GS, 40 mastersa. Prodato!

                      Da cujem vase predikcije?

                      Edit:
                      Cuj mene pesimisticno
                      Odmah bih ovo potpisao.
                      1. Ocekujem jos 3,max 4 (Australiu,RG,2xW)
                      2. Tesko prognozirati,
                      3. Za ovo se slazem,mada ako se vrati u staru formu ocekujem i vise.
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        A sta da radim, tesim se tako. Bude mi lakse.
                        Razumem naravno, malo ti zavidim možda.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Joj sestro moja kako možeš više sa tim predikcijama i očekivanjima.. odakle ti snage

                          Super slika
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • Sandu
                            Pa to ne ide jedno uz drugo..

                            Indigo
                            GS : od 3 do 6.. Vratiće se Novak.. A kada se bude vratio biće favorit na svakom od sledećih 15 do 20GS..
                            Masters : boga pitaj.. Može dosta jer se na 2 seta manje umara..
                            Broj 1 : nebitno..

                            Comment


                            • Ja predvidjam da ce Nole osvojit jos 10 gs-ova. Igrace do 40-e i u prosjeku ce uzimat slem po godini.

                              Comment


                              • Zreb nije los. Ozbiljan pristup i solidna doza profesionalnosti ce ga lako dovesti do polufinala. Tu su Gofan/Pui i stara musterija Tim.. Nadal u polufinalu je bolja opcija nego neki udarac kao Vavrinka, jer u prvom slucaju sve zavisi od Novaka. Ako bude na nivou ispesavijace ga u tri lagana seta. Na drugoj strani kostura ne vidim nekog istaknutog favorita. Marej los, Vavrinka kao i uvek. Zverev nije jos dovoljno sazreo da dogura do finala slema.. Mozda neki francuz iznenadi..

                                @ Indigo
                                Zavisi koliko ce sezona jos trajati..Ako on oseca(a takve stvari mogu samo da se osete) da moze da igra do 40te, kao sto je to vise puta izjavio, onda moze da osvoji nesto izmedju 2 i 8 GS + oko 10-15 mastersa. Velika je to enigma. Federer nikada nije imao ovakvu izdrzljivost, sto se fizikalija tice, a i psihe boga mi, a nikada nije ni bio fizicki nadaren, tako da jedan Novak, koji vodi racuna o sebi, zdravlju, ishrani itd itd po meni moze jos 5 godina da igra na ovom nivou (naravno ako bude imao dovoljno motiva i strasti).
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X