Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde daj sad konkretna imena, osim Samprasa nisi spomenio nikog vise, a za Samprasa smo svi pretpostavili.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment




    • Jos se, jos se branim cutanjem
      pitanjem, pitanjem na pitanje
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ako Agasi bude part time solution uz uskakanje Markise Makija daleko cemo dogurati
        To je jedini problem ovde. Ako covek nece moci da ga prati kao Beker aka The Godfather (pod uslovom da prodje ovu probu kod Novaka ), ne znam onda koliko je ovo pametan potez. Ostaje da sacekamo rezultate....
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Bojana
          Koja smešna priča za Anakona.. Ali ok ako je to tvoje mišljenje(nije Anakom rekao)..
          Što reče Vlajko.. To je posao.. Ukoliko mu odgovara kao persona i ukoliko ima izazova sve osim prihvatanja bi bilo detinjasto i neozbiljno..
          Inače je teško naći dobrog teniskog trenera.. U fudbalu i košarci ih ima mnogooo više..

          Comment


          • Mozda je prepreka za Anakona bio Marko I jebiga, Novak morao da izabere.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ne svidja mi se sto nije full-time trener Andre. I ne svidja mi se sto nece biti tu svo vreme trajanja RG-A vec samo nekoliko dana - kola.
              Suvise mi to neozbiljno deluje, mozda cak i ocajnicki od strane Novaka. Tipa "daj sta das". Tako da onda mzoemo da povucemo paralelu da niko od uticajnijih i legendarnih igraca ili sa druge strane vrhunskih trenera jednostavno ne zeli da preuzme vruc krompir zvani Novak Djokovic u ovom trenutku.
              Videcemo sta ce biti sa Agasijem, mislim da se u ovom trenutku samo on pita. Tj ako se nalozi - svidi mu se trenerska uloga; mozda i bude nesto konkretno nakon RG-a.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Fan Stefi Graf je unistio karijeru nasoj najboljoj teniserki. Sad je poslala svog dragog da isto ucini i Novaku. Te svabe ce nas satrijeti. ;)

                Ne znam, ja da sam birao, ne bih boljeg odabrao. Naveo sam vec svoje razloge za to. Eto, mozda bi mi jedino Ivan Lendl bio ispred Andrea, zbog one autoritativne face, koja mislim da je potrebna Novaku. Treba njemu neki oficir, da ga malo driluje, ali opet.. Andrej ima onaj djecacki osmjeh koji takodje moze zapaliti tu iskru pozitive koja je potrebna Novaku. Kao sto vidite, uopste se ne obazirem na tenisko umijece potencijalnog trenera, znanje koje moze da mu prenese, jer mislim i da nema sto on da nauci vise. Njemu treba neko ko ce da ga stavi u vinklu, da mu slozi kockice i natjera da pruza maksimum na terenu.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ako se ne varam sve posle 29.05. je Vegas...

                  Vladane ni meni se ne dopada, ali šta da se radi ?
                  To je tek 1. kolo. Znaci na RG-u je bez trenera. A RG je jedini dogovor koji ima sa Agasijem. Zbunjuje me. Mozda bude bolje kasnije pod uslovom da Novak osvoji RG.

                  Originally posted by Sandugp View Post
                  Ne svidja mi se sto nije full-time trener Andre. I ne svidja mi se sto nece biti tu svo vreme trajanja RG-A vec samo nekoliko dana - kola.
                  Suvise mi to neozbiljno deluje, mozda cak i ocajnicki od strane Novaka. Tipa "daj sta das". Tako da onda mzoemo da povucemo paralelu da niko od uticajnijih i legendarnih igraca ili sa druge strane vrhunskih trenera jednostavno ne zeli da preuzme vruc krompir zvani Novak Djokovic u ovom trenutku.
                  Videcemo sta ce biti sa Agasijem, mislim da se u ovom trenutku samo on pita. Tj ako se nalozi - svidi mu se trenerska uloga; mozda i bude nesto konkretno nakon RG-a.
                  Kod vecine zvijezda se javljaju dva problema.

                  Prvi je taj koji si naveo. Novak je u krizi a Beker je imao strasne rezultate sa njim. Postanes mu trener a postoji rizik da ga ne izvuces iz krize. Cak ako ga i izvuces bices uporedjivan sa Bekerom. A gotovo je nemguce da ponovis njegov rezultat.

                  Drugi je da je zivot teniskog trenera jako naporan, puno putovanja a sve te zvijezde imaju privatne zivote. Da li to njima treba?

                  ----------

                  Sad sam vise nego ikada uvjeren da je Anakon pravi. On nije bivsa zvijezda, ali je ekstremno studiozan i vrlo profesionalan. On ce se ozbiljno prihvatiti posla ako ga uzme.

                  Osim toga, Anakon moze da da nesto jedinstveno. Agasi i ostale zvijezde mogu da pomognu sa fantasticnim savjetom. Skoo pa trikom. Necim sto niko drugi ne zna, ne shvata. A mozda nemaju nista da kazu sto Novak vec ne zna. S druge strane, Anakon moze da unaprijedi Novakovu igru, pogotovo takticki.
                  Last edited by NI; 26-05-17, 08:57.

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Maki svi su ga odbili, Anakon, Kurijer, Pit, cuo sam da je isao redom i pitao pogotovo bivse Rodzerove saradnike i svi su mu nalupali samare i ostavili ga kao bednika.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Nista cudno. Svaki ozbiljan trener ce ga odbiti sve dok ima gurua u svom timu. Ozbiljan trener ne trenira neozibljnog igraca. Agasi je ovde iz cisto marketinskih i medijskih razloga i cisto sumnjam da ce tu biti nesto na duze staze. Bolje da je uzeo Gugu Kuertena za trenera. On bi se savrseno uklopio sa Markom i Imazom.

                    Comment


                    • Neka prebaci Novak prvu godinu ugovora ( Lacoste ) Anakonu pa da vidimo kakav je karakter..

                      Sandu
                      Ovako gledam.. Dogovoreno je bilo za posle RG.. Međutim, pojavila se mogućnost da bude pre RG i Novak ga je zamolio da dođe jer će mu značiti kao imput za sam turnir..

                      Comment


                      • Mnogo pozitivno gledas.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jok nego ću od tebe da očekujem optimizam..

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Nista cudno. Svaki ozbiljan trener ce ga odbiti sve dok ima gurua u svom timu. Ozbiljan trener ne trenira neozibljnog igraca. Agasi je ovde iz cisto marketinskih i medijskih razloga i cisto sumnjam da ce tu biti nesto na duze staze. Bolje da je uzeo Gugu Kuertena za trenera. On bi se savrseno uklopio sa Markom i Imazom.
                            Mislim da baš tu grešite, i da će se tu Agasi odlično uklopiti jer je i sam u sličnom fazonu...


                            Originally posted by Panchev9 View Post
                            Sandu
                            Ovako gledam.. Dogovoreno je bilo za posle RG.. Međutim, pojavila se mogućnost da bude pre RG i Novak ga je zamolio da dođe jer će mu značiti kao imput za sam turnir..
                            Ovde se moram složiti. Verovatno će ozbiljno krenuti od Vimbldona...

                            Ne slažem se vama koji mislite da bi Anakon bio dobro rešenje u ovom trenutku.
                            Novaku sada ne treba taktičar, nego neko da ga podigne psihološki i neko ko će svoje iskustvo povratka znati da prenese.
                            Možda mu pre treba savetodavac ( čije savete će sa velikim uvažavanjem prihvatiti ) nego trener ( u užem smislu te reči ).
                            Odatle i opcija fleksibilnog rasporeda za Andrea, jer da se ne ponavljam, ima iskustva u povratku...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Izgleda da ce zreb biti katastrofa!!! Nadal i Tim su u Novakovoj polovini

                              Comment


                              • Tim nije opasnost. I zar je toliko bitno da l bi u SF ili u finalu igrao sa Rafom. Ili jesi za titulu ili nisi, da l ces kolo kasnije ili ranije sa glavnim rivalom da se sretnes je nevazno.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X