Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec, ali je za promenu bas lepo procitati ovakve komentare.
    Nadam se da ce u toku dana biti ceo mec na nekom od SK kanala.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Kazu ljudi "zver se vratila"

      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Morace Djokas sve hrabrije da igra naprijed, ako misli da potraje. Morace da priblizi malo svoj stil Rodzerovom, da malo vise jurisa i krece se naprijed-nazad, umjesto stalno lijevo-desno jer se nece moci dovijeka sprintati kao gazela i zabijati dalekometni vineri iz publike... i cini mi se da pocinje da kapira to...

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Morace Djokas sve hrabrije da igra naprijed, ako misli da potraje. Morace da priblizi malo svoj stil Rodzerovom, da malo vise jurisa i krece se naprijed-nazad, umjesto stalno lijevo-desno jer se nece moci dovijeka sprintati kao gazela i zabijati dalekometni vineri iz publike... i cini mi se da pocinje da kapira to...
          Joker,

          Niko nije nezahvalan kao navijac. Ovo si napisao 21. januara:

          Originally posted by Joker View Post
          Ne odbacujem ni jednu teoriju koja ima nekog smisla, ali i ne vjerujem bezrezervno ni u jednu. Situacija je takva da ni u sta ne mozemo biti sigurni, osim u to da Novak nije dobro..
          Od tog doba, do rano jutros, Novak nije napravio nista da nam digne moral. I gle, odigra izvanredan mec protiv Delpa, kad da gledamo Novaka s pocetka 2016. Umjesto da oprezno slavis sa nama, ti savjetujes da treba da popravi igru na mrezi. Dobar savjet ali daj malo realizma. Ne mozes peletjeti prije nego potrcis. To je tek jedan mec.
          Last edited by NI; 15-03-17, 09:53.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Umjesto da oprezno slavis sa nama, ti savjetujes da treba da popravi igru na mrezi.[/b] Dobar savjet ali daj malo realizma. Ne mozes peletjeti prije nego potrcis. To je tek jedan mec.
            A sto ne mogu? Bas me briga, ne zelim da sam odmjeren i oprezan, niti sam sujevjeran, pa da kontriram sopstvenim ocekivanjima i prognozama, kao neki sto rade.. Ovo je Novak o kom pricamo. Covjek koji je uzeo 12 slemova i 30 mastersa. Sad treba da ga posmatram kao tinejdzera koji juri svoj prvi trofej, kako ne.. Hocu sve i hocu odmah! Hocu da ih sve zgazi!

            Comment


            • Zaboravih jednu stvar.

              Sluzbena statistika od juce:

              Prosjecna brzina Delpovog udarca 106 km/h
              Prosjecna brzina Novakovog udarca 117.5 km/h

              A barem Argentina ima stekova.
              Last edited by NI; 15-03-17, 10:50.

              Comment


              • samo ramena da ne isčaši

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Zaboravih jednu stvar.

                  Sluzbena statistika od juce:

                  Prosjecna brzina Delpovog udarca 106 km/h
                  Prosjecna brzina Novakovog udarca 117.5 km/h

                  A barem Argentina ima stekova.
                  Kog udarca? FH ili ukupna prosecna brzina udaraca?
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Kog udarca? FH ili ukupna prosecna brzina udaraca?
                    Ukupno ... ali Delpu slajs skida prosek dosta. A bh posten udari jednom u 100 godina.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Kog udarca? FH ili ukupna prosecna brzina udaraca?
                      Ako je ukupna brzina to nista ne pokazuje s obzirom na Delpov BH.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Nije moguce da DP 80% igra slice BH
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Nije moguce da DP 80% igra slice BH
                          Nije moguce ... to je malo ... bar 90%
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Što se Nika tiče , mislim ( ali ostavljam prostora i da nisam u pravu ) razliku u razmenama će praviti to ko prvi napadne, nema sa njim mnogo filozofije, i nadmudrivanja- čim dobije priliku raspali po lopti pa app.
                            Nik je nepredvidiv, nikada ne znaš šta će odigrati ( poput Dolgopolova ) i tu Novak mora baš da bude oprezan.
                            Nik udara jako, na mreži ume da odigra odlično, o servisu da ne govorimo.
                            Ali ako Novak uđe u meč sa stavom sa kojim je ušao protiv Delpa pobeda se ne dovodi u pitanje.
                            Uzgred, kada sam noćas na početku meča sa Delpom videla Vemića da se smeška, znala sam da meč treba gledati opušteno.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Opet vam ne valja.

                              Zelio vam dokazati da nije sve u stekovima, ali...

                              Istina da je to prosjecna brzina, ali ne znaci da nista ne pokazuje.

                              1.
                              DP slajz BH je smanjio njegov prosjek, ali je i Novakov slajz BH smanjio njegov. Novak je puno odgovarao svojim slajz BH-dom. Kako minimum, pozitivno je da je udarach Delpo bio prinudjen da igra slajz BH.

                              2.
                              11.5 km je velika razlika. To se ne moze samo objasniti slajz BH. Mora biti da DP i kad bi se izvukao na FH nije bio u poziciji da opali kako zeli. Opet znak dobre Novakove taktike i igre.

                              3.
                              Mislim da ni to nije potpuno objasnjenje. Mora biti da su tu i tamo Novakovi i FH i BH bili penetrirajuci. Uz to se moglo vidjeti da je Novak ravnopravan u CC FH razmjenama. Cak sto vise da je ravnopravan u razmjenama CC BH s njegove strane na "inside out" FH sa Delpove. Sjetite se one fenomenalne BH paralele na jednu Delpovu FH bombu.

                              Ja to objasnjavam da je Novak jucer igrao savrseno svoju "counter punch" igru. Koristio je snagu protivnikovih udarca. Za to treba sjano kretanje, perfektan tajming i zdravi zglob, lakat i rame.
                              Last edited by NI; 15-03-17, 11:37.

                              Comment


                              • NI Novak jeste igrao dosta slajs, ali je Delpo igrao taj udarac mnogo cesce od Novaka. To jednostavno sve objasnjava. Opet ostrina, snaga i dubina su svakako bile prisutne u Novakovoj igri i to je ono sto raduje. Nevezano za brojke i prosecnu brzinu udaraca.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X