Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Zašto ?
    Ko su ostala dvojica ?
    Ups, sada videh da si ti "Samprasovac "...
    U ovom trenutku karijere mislim da mu ipak više paše Andre nego Petros...Pre 3 godine bilo bi obrnuto...
    Zato sto nijedan od trojice nije teniski trener a vec kad nisu najbolja varijanta je po meni bio Pit.

    Originally posted by Indigo View Post
    Svi su ga odbili, niko nije pristao.
    Sampras ga je odmah odbio, zatim Agasi. Kontaktirali su i Couriera i McEnroe-a. Kasnije I Rafter.

    Bas ponizavajuce za jednog takvog sampiona.
    Ja bih zvao "pijanog" kockara Beckera nazad za duplu platu.
    Ti znas ko ga je odbio, vidovit ili si putovao sa Artaldijem i Elenom?

    Sampras ga je odbio ali ne konacno... kao sto je odbijao mnoge pre Novaka ali ODBIO.

    Kurijer, Mekinro i jos par njih su se vise puta nudili ali su oladjeni od strane Novaka.

    Originally posted by bojanaBG View Post
    Za Samprasa i Kurijera mi je ocekivano sto su ga odbili, za Raftera ne znam sta da mislim, a za Johna mi je cudno, posto je trenirao Raonica
    Bojana gde je Novak potvrdio da su ga odbili ili ti sto ih je kumio i molio da nisu pristali?

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Okud znate da su ga svi ti naborjani odbili?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mekenro je neozbiljan iako ga ja obozavam, Kurijer je nedorastao. Sampras i Agasi pak imaju ogroman, ali ogroman ugled i nece gubiti vrijeme s nekim ko je neozbiljan. Znaci da zeli da bude ozbiljan ako njih trazi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne postoji to u poslu, on je tim posao, pare i slava. U fudbalu predju iz Reala u Barsu i obrnuto, treneri idu iz Celsija u Mancester, svako ima cijenu i ambiciju za najvece standarde.
          Kad slusas kako Anakon i dan danas prica o Roletu, mozda ti onda bude jasnije.

          Originally posted by cacanin View Post
          Bojana gde je Novak potvrdio da su ga odbili ili ti sto ih je kumio i molio da nisu pristali?

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Ja sam odgovarala na ono sto je Indigo rekao...
          a ti jednom budu pravi insajder pa reci neka konkretna imena, a ne sve nesto neodredjeno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ma moze on da prica kako oce, i treba da ga postuje, ali dobio je covjek otkaz, razislis su se, godine su prosle i nastavlja da radi. Nisu oni smrtni neprijatelji, nego protivnici i rivali. Imas primjere dje fudbalerima bacaju svinjske glave na sred terena zbog tih izdaja ali opet predju i igraju za najveeg rivala, Inter i Milan se mrze, a brdo igraca je preslo iz jednog u drugi klub, u tenisu toga nema, pa i u NBA nema mrznje kad se prelazi iz tima u tim, kamoli u tenisu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Zato sto nijedan od trojice nije teniski trener a vec kad nisu najbolja varijanta je po meni bio Pit.



              Ti znas ko ga je odbio, vidovit ili si putovao sa Artaldijem i Elenom?

              Sampras ga je odbio ali ne konacno... kao sto je odbijao mnoge pre Novaka ali ODBIO.

              Kurijer, Mekinro i jos par njih su se vise puta nudili ali su oladjeni od strane Novaka.



              Bojana gde je Novak potvrdio da su ga odbili ili ti sto ih je kumio i molio da nisu pristali?

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
              Izvini gospodine Insajder jesi li 90% siguran da su moje informacije pogresne ili su veci procenti u pitanju?

              A jesi li ti putovao sa njima? jel sluze skampe u avionu I dalje ili su menjali ketering kompaniju?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Naravno, kakve veze ima što poštuje Federera, pa i treba da ga poštuje, besmisleno bi bilo da je drugačije.
                A angažman kod konkurencije je druga stvar i nema veze sa prvom.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ma moze on da prica kako oce, i treba da ga postuje, ali dobio je covjek otkaz, razislis su se, godine su prosle i nastavlja da radi. Nisu oni smrtni neprijatelji, nego protivnici i rivali. Imas primjere dje fudbalerima bacaju svinjske glave na sred terena zbog tih izdaja ali opet predju i igraju za najveeg rivala, Inter i Milan se mrze, a brdo igraca je prelso iz jednog u drgi klub, u tenisu toga nema, pa i u NBA nema mrznje kad se prelazi iz tima u tim, kamoli u tenisu.
                  Ja ne verujem da ce Anakon trenirati bilo koga dok god Role bude aktivan teniser, a ti mozes milion primera da mi navodis, to nece promeniti moje misljenje.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa onda je on glup covjek. Drugo objasnjenje ne postoji. Zasto bi odbio priliku da trenira vrhunskog igraca, nije mu Rodzer brat. Mene ni najmanje ne bi iznenadilo da Ljubicic sjutra trenira Novaka ili Nadala. To je samo posao, kao i svaki drugi, ljudi prelaze u druge firme i kod drugih poslodavaca, nije pitanje zivota i smrti.
                    sigpic

                    Comment


                    • A može da bude i pitanje izazova.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Okud znate da su ga svi ti naborjani odbili?
                        To i mene zanima.
                        Mekinro čak mislim da nije ni bio opcija ( iako se ovde pominje ) jer kada je i sa Milošem prekidao saradnju bilo je reči o tome da mu više odgovara komentatorski posao i da nije on za trenerski poziv zbog putovanja i sl.

                        Svi mi iznosimo pretpostavke, šta smo čuli da se šuška i sl... Pa nekada i "ubodemo" po koju
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Trebao je Anakonu da ponudi blanko cek. Najbolja opcija za Novaka.
                          Ne mora da znaci da ce sa Agasijem lose biti. Tako se na pocetku mislilo da je Beker los izbor pa svi znamo sta je bilo posle.
                          Opet, steta za Anakona, to bi bio pun pogodak, covek je prosto genije.
                          Last edited by Mr. Wolf; 25-05-17, 22:47.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Trebao je Anakonu da ponudi blanko cek. Najbolja opcija za Novaka.
                            Ne mora da znaci da ce sa Agasijem lose biti. Tako se na pocetku mislilo da je Beker los izbor pa svi znamo sta je bilo posle.
                            Opet, steta za Anakona, to bi bio pun pogodatk, covek je prosto genije.
                            Ako Agasi bude part time solution uz uskakanje Markise Makija daleko cemo dogurati
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa onda je on glup covjek. Drugo objasnjenje ne postoji. Zasto bi odbio priliku da trenira vrhunskog igraca, nije mu Rodzer brat. Mene ni najmanje ne bi iznenadilo da Ljubicic sjutra trenira Novaka ili Nadala. To je samo posao, kao i svaki drugi, ljudi prelaze u druge firme i kod drugih poslodavaca, nije pitanje zivota i smrti.
                              To je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu.
                              Ali on je dosada trenirao samo Samprasa, Henmana i Roleta, prvo dvojicu do penzije, jedino kod Roleta to nije slucaj. Ali nikad se ne zna, mozda se to desi i kod Roleta
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Kad slusas kako Anakon i dan danas prica o Roletu, mozda ti onda bude jasnije.



                                Ja sam odgovarala na ono sto je Indigo rekao...
                                a ti jednom budu pravi insajder pa reci neka konkretna imena, a ne sve nesto neodredjeno
                                Vise puta je bilo konkretno.

                                Originally posted by Indigo View Post
                                Izvini gospodine Insajder jesi li 90% siguran da su moje informacije pogresne ili su veci procenti u pitanju?

                                A jesi li ti putovao sa njima?[emoji23]jel sluze skampe u avionu I dalje ili su menjali ketering kompaniju?
                                Nisi odgovorio (naravno da nisi obavezan) na pitanje vec na pitanje odgovaras pitanjem.
                                Originally posted by Marija81 View Post
                                To i mene zanima.
                                Mekinro čak mislim da nije ni bio opcija ( iako se ovde pominje ) jer kada je i sa Milošem prekidao saradnju bilo je reči o tome da mu više odgovara komentatorski posao i da nije on za trenerski poziv zbog putovanja i sl.

                                Svi mi iznosimo pretpostavke, šta smo čuli da se šuška i sl... Pa nekada i "ubodemo" po koju
                                Maki svi su ga odbili, Anakon, Kurijer, Pit, cuo sam da je isao redom i pitao pogotovo bivse Rodzerove saradnike i svi su mu nalupali samare i ostavili ga kao bednika.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X