Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A bonusi?
    Kako je Novak pre 5 godina rutinski bacio Sergio Tachini "u stečaj".. Na redu je Lacoste..

    Comment


    • Kako gadno visoka ocekivanja imam od ovog slema, a znam da ne bih smio. Sve osim odbrane titule mi je neuspijeh. U onih nekoliko meceva nam je pokazao kako moze da gazi isto mocno kao nekad i odmah mi voda na usta krenula. Ovo je poslednji od cetiri u nizu sto je osvojio. Sva tri je kiksnuo da odbrani, ovo bi tako bajkovito bilo kad bi osvojio..

      Comment


      • Evo i dela prvog treninga.



        https://www.pscp.tv/w/1vAGRbXrBoqGl
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Idu prve scene...mada sam se zagledala u majicu za trening i da li je šorc dovoljno dugačak ... pitam se.. ko li je ovaj ćelavi sad?
          Last edited by miloolja; 25-05-17, 13:36.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kačket je hit...
            Trebaće nam vremena da se naviknemo na Andrea.
            A ako misliš na proćelavog to je agent
            Mene zanima ko je onaj " rašireni " tip u plavoj majici
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Maro, Maro, kako ne znam ko je Eduardo... ćelav rekoh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Maro, Maro, kako ne znam ko je Eduardo... ćelav rekoh
                Ma mani i ćelavog i Eduarda. Ko je onaj u plavoj majici ? Novi fizio, ili kondicioni ( pre mi vuče na to) ?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Sviđa se Mariji.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Evo i dela prvog treninga.



                    https://www.pscp.tv/w/1vAGRbXrBoqGl
                    Ja sam ubeđen, ali ubeđen da Novak i Andre osvajaju ovo. Andre je bio najpozitivniji lik na teniskoj sceni onomad. Obožavao sam ga i mislim da će svojom pozitivom toliko uticati na Novaka da će se vreme povratka na "onaj" nivo dogoditi odmah.
                    Vi na forumu ste mlađi (ja sam 40 i neka, bolje da ne kažem koja), pa se možda ne sećate njegovog rata sa uštogljenim Englezima na W oko boja majica i šorca. On je prvi promovisao šarenilo i vrišteće boje, pravi pionir. Onda su mu ovi sa W zabranili da tako izađe na teren. Tada se još klanjalo onim likovima iz kraljevske lože. I Agasi, najveći lik ikada, izađe na teren sav beo ko sneg. I znak nike je bio izvezen belim koncem i jedva se nazirao na opremi. Samo što nije i obrve i kosu, tad ju je još imao, obojio u belo. Svi ostali teniseri su imali neke štrafte, aplikacije teget ili zelenog po majicama, a lik izađe beo ko Sneško Belić. Spustio je nazadnjake gde im je mesto.
                    Samo napred, momci, do trijunfa i 13og GSa.
                    Last edited by Bimbo; 25-05-17, 13:35.

                    Comment


                    • Nikako ne volim Andrea Metamfetamina Agasija. ALi nisam volio ni Bekera, Agasi mi svakako izgleda masu ozbiljnije od njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • U teget Adidas majici? Ma nemam pojma ko je.. al kako si videla kačket, meni sa ovde razdaljine, a pri tom je slika loša, delje sasvim obično?

                        Eee pa tebe čekam da se izjasniš. Da i to sam čekala.. pa nije ti ni BB bio dobar.. ok onda
                        Last edited by miloolja; 25-05-17, 13:40.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Bimbo View Post
                          Ja sam ubeđen, ali ubeđen da Novak i Andre osvajaju ovo. Andre je bio najpozitivniji lik na teniskoj sceni onomad. Obožavao sam ga i mislim da će svojom pozitivom toliko uticati na Novaka da će se vreme povratka na "onaj" nivo dogoditi odmah.
                          Vi na forumu ste mlađi (ja sam 40 i neka, bolje da ne kažem koja), pa se možda ne sećate njegovog rata sa uštogljenim Englezima na W oko boja majica i šorca. On je prvi promovisao šarenilo i vrišteće boje, pravi pionir. Onda su mu ovi sa W zabranili da tako izađe na teren. Tada se još klanjalo onim likovima iz kraljevske lože. I Agasi, najveći lik ikada, izađe na teren sav beo ko sneg. I znak nike je bio izvezen belim koncem i jedva se nazirao na opremi. Samo što nije i obrve kosu, tad ju je još imao, obojio u belo. Svi ostali teniseri su imali neke štrafte, aplikacije teget ili zelenog po majicama, a lik izađe beo ko Sneško Belić. Spustio je nazadnjake gde im je mesto.
                          Samo napred, momci, do trijunfa i 13og GSa.
                          Agasi uvek u kontri i borbi sa vetrenjačama kao i Nole...I onaj pačji ( sitan vez ) korak...Ko se toga ne seća ?
                          Ne sumnjam uopšte u ovu kombinaciju. Još u periodu kada je trebao da dođe Beker bila sam za ovu varijantu...Ali nikada nije kasno.
                          Samo da ne savetuje Noleta da igra RG kako ga je on igrao 1999. ( Kada je oprema u pitanju)

                          EDIT:
                          Originally posted by miloolja View Post
                          U teget Adidas majici? Ma nemam pojma ko je.. al kako si videla kačket, meni sa ovde razdaljine, a pri tom je slika loša, delje sasvim obično?

                          Eee pa tebe čekam da se izjasniš. Da i to sam čekala.. pa nije ti ni BB bio dobar.. ok onda
                          Kačket napred ima Novakov logo ( ono nd ) a sa desne strane krokodila... Akcenat je na ND
                          Last edited by Marija81; 25-05-17, 13:42.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Majica mi je vrh Must have

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Auuu kakva oprema! Nema dalje! Tu je majicica jednostavnog kroja koja pasuje kao salivena isticuci izazovne linije zmijske gradje. Na grudima je istaknuta silueta nalik onom Dzoradanovom fotosopu (Dzordan nije imao nikad tu klasu u pokretima taj natprirodni strecing).
                              Tu je i komotan sorcic, ne previse uzak koji daje donjem delu da "dise". Znojnice se ne slazu uz ovaj odevni tandem ali verovatno su namenjene da sljaste u mraku,u ne daj boze da moras uvece peske kuci seoskim putem.. Kacket..uh, pola jetre dajem da mi se jedan ovakav ovog momenta dostavi kuci.
                              Jedina veeelika zamerka je sledeca... Andrijce, pa je l se na pos'o dolazi u takvim zarozanim patikama, otpertlanim i bez carapa?? Pa gde to ima bre covece?? Dobro nisi potpetio opanke.. I taj pivski stomacic ne dolikuje treneru takvog kalibra! U prvom mahu sam pomislio da je poveo Pjera Vudmana sa sobom. Bruka!
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Dje je oprema, dajte da vidim?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X