Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Maro, Maro jesu to proradili majčinski porivi.
    Nisu nego čisto da ne prekida niz...
    Madrid SF, Rim finale , pa na RG titula
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Koja je uloga Marka na treningu? Izigravanje ikebane? Da li bar to moze da odradi kako treba? Tesko.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • E a u Rimu uvek ovi klinci pored Noletove klupe... carevi

        Comment


        • Nole ima onaj pogleda i stav... Biće dobar meč

          Comment


          • Ovo su cudne stvari, ovo su jako, jako cudne stvari.
            sigpic

            Comment


            • Moj NI, znam da ne pises u toku meca... ja sam se najezio, srce mi je puno, UZIVAM... Kad stignes napisi nesto... onako kako ti umes...

              Poz.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ovo su cudne stvari, ovo su jako, jako cudne stvari.
                Šta je tu toliko čudno? Nisi verovao NIju, eto ti sada... i ne samo ti, da se razumemo...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Šta je tu toliko čudno? Nisi verovao NIju, eto ti sada... i ne samo ti, da se razumemo...
                  Eto vam sad'
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nema to veze s njim, zna NI sta smo pricali u januaru ali ovo je prosto nemoguce da se ovako digne nivo u par dana. Kao da je imao neku kocnicu i nije smio da igra kako zna, bukvalno je tako i to je jako cudno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nema to veze s njim, zna NI sta smo pricali u januaru ali ovo je prosto nemoguce da se ovako digne nivo u par dana. Kao da je imao neku kocnicu i nije smio da igra kako zna, bukvalno je tako i to je jako cudno.
                      Tako nekako.
                      Jer nije realno podici igru sa recimo 30-40% na 80-90% I to za par dana. Nista mi nije jasno.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Šalim se malo za NIja, ali ima i istine... vraća se on postepeno već neko vreme, ali mislim da niste to hteli da vidite.. vas nekoliko baš radikalnih.
                        Ja lično nisma znala šta da mislim, baš sam bila u konfuziji i podeljena.
                        Na kraju svi oni i privatni i svi ostali, ajd da kažemo zdravsteveni problemi se rešili.. a da li je bilo još nešto to ne znamo...e sad nemoguće je i da odigra i proigra odjednom, išlo je ovo postepeno, samo OVAJ NIVO je nenormalan, kao da je prespavao i nastavio tamo gde je stao, kada je bio najbolji.. Brutalno!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Skidam kapu Vele-Maestru. Kao sto sam vec rekao nemoguce je popraviti u roku od 5-6 dana sve segmente igre od servisa preko udaraca (dubine i jacine), riterna, fokusa, koncentracije, kretanja...jednostavno nehumano. Jedino, kao sto Vladan gore pise, jedino ako mu "vise sile" nisu nalozile da drasicno uspori godinu dana kako bi se neko polovnjaci remontovali radi vracanja neke njihove izgubljene polulanosti i prestiza.
                          Kapa dole
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Nije podigao za par dana. Da ste pažljivo čitali Mariju, kao što ja upijam svako njeno slovo, shvatili bi da je taj napredak trajao mjesecima

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Nije podigao za par dana. Da ste pažljivo čitali Mariju, kao što ja upijam svako njeno slovo, shvatili bi da je taj napredak trajao mjesecima
                              Vickasto kao i obično
                              Povratak jeste trajao mesecima , ali mic po mic, samo to neki niste hteli da vidite
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Videli smo i ja sam to pricao, samo sam zatecen kako je to sve tako naglo puklo poput erupcije vulkana.

                                Comment

                                Working...
                                X