Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moya rekao i ja tipujem na 2006. godinu, ali nisam naravno sigurna! Mislim da bi na to pitanje admin mogao da nam najbolje odgovori ili neko ko je u toku sa time...

    ako sam pogreshila shto se moje konstatacije tiche - unapred se izvinjavam-
    [/quote]

    Bella, Moya je samo rekao od kada SK prenosi Masterse, a mene zanima od kada je SK prisutan na ovim prostorima! No bez obzira mislim da je Nole znatno doprinio popularnosti tenisa u Srbiji, odnosno vise i od Ane i od Jelene i od Tipsija i od Nenada. Ima naravno i Rafa puno udjela u popularizaciji tenisa i na ovim prostorima, zar ne? ;)

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Ajde malo da pomognemo.
          Mi smo na ovim prostorima od 4. februara 2006. godine. Koga ne mrzi, moze da pogleda na kom je mestu bio Nole tada. Bio je 86. Dakle, da bi se zapocelo s ovakvim kanalom, prava se kupuju ranije. DAKLE, ona su uzeta kad je Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Kaos to znaju svi pazljivi gledaoci SK, mi prenosimo teniske turnire, dajemo mogucnost da geldaoci i zaljubljenici u ovaj sport, odledaju sve sto je vredno na svakom turniru koji prenosimo. Mi ne prenosimo parcijalno, odabrane, odnosno samo srpske tenisere. Ko gleda nas ima kompletan uvid u igre, desavanja, vodecih igraca. Moglo bi ovako da se nabraja i nabraja u nedogled

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=SPORTKLUB link=topic=478.msg19655#msg19655 date=1207126273]
            Ajde malo da pomognemo.
            Mi smo na ovim prostorima od 4. februara 2006. godine. Koga ne mrzi, moze da pogleda na kom je mestu bio Nole tada. Bio je 86. Dakle, da bi se zapocelo s ovakvim kanalom, prava se kupuju ranije. DAKLE, ona su uzeta kad je Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Kaos to znaju svi pazljivi gledaoci SK, mi prenosimo teniske turnire, dajemo mogucnost da geldaoci i zaljubljenici u ovaj sport, odledaju sve sto je vredno na svakom turniru koji prenosimo. Mi ne prenosimo parcijalno, odabrane, odnosno samo srpske tenisere. Ko gleda nas ima kompletan uvid u igre, desavanja, vodecih igraca. Moglo bi ovako da se nabraja i nabraja u nedogled
            [/quote]

            SPORTKLUB,

            Ne bih zelio da dolazi do nesporazuma! Prvo uopce mi nije bila namjera da ispadne da se zalim da preferirate Noleta u odnosu na neke druge tenisace. Niti sam to mislio niti je to u stvarnosti tako. Noleta sam spominjao prvenstveno u sklopu njegovog doprinosa popularizaciji tenisa na ovim prostorima koji vjerujem nitko ne moze negirati. Doduse ne bih se do kraja mogao sloziti da je u trenutku otkupljivanja prava za Masterse Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Mislim da se je i prije toga vidjelo kakav talenat i potencijal posjeduje. Daleko od toga da je talenat garancija uspjeha, ali neke stvari se mogu procjeniti i mislim da je to bila jos jedna sitnica koja je utjecala da se odlucite na prava otkupa Mastersa. Dakle, ja Vam se mogu samo zahvaliti na tolikim divnim teniskim dozivljajima, na korektnosti prijenosa i komentiranja uz nadu da cemo i iducih godina moci racunati sa Vama (da i dalje otkupljujete prava prijenosa za sto veci broj turnira).

            Nadam se da sam bio malo jasniji, ako su moji postovi protumaceni s negativnim predznakom!

            Srdacan pozdrav!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=SPORTKLUB link=topic=478.msg19655#msg19655 date=1207126273]
              Ajde malo da pomognemo.
              Mi smo na ovim prostorima od 4. februara 2006. godine. Koga ne mrzi, moze da pogleda na kom je mestu bio Nole tada. Bio je 86. Dakle, da bi se zapocelo s ovakvim kanalom, prava se kupuju ranije. DAKLE, ona su uzeta kad je Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Kaos to znaju svi pazljivi gledaoci SK, mi prenosimo teniske turnire, dajemo mogucnost da geldaoci i zaljubljenici u ovaj sport, odledaju sve sto je vredno na svakom turniru koji prenosimo. Mi ne prenosimo parcijalno, odabrane, odnosno samo srpske tenisere. Ko gleda nas ima kompletan uvid u igre, desavanja, vodecih igraca. Moglo bi ovako da se nabraja i nabraja u nedogled
              [/quote]

              SPORTKLUB,

              Ne bih zelio da dolazi do nesporazuma! Prvo uopce mi nije bila namjera da ispadne da se zalim da preferirate Noleta u odnosu na neke druge tenisace. Niti sam to mislio niti je to u stvarnosti tako. Noleta sam spominjao prvenstveno u sklopu njegovog doprinosa popularizaciji tenisa na ovim prostorima koji vjerujem nitko ne moze negirati. Doduse ne bih se do kraja mogao sloziti da je u trenutku otkupljivanja prava za Masterse Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Mislim da se je i prije toga vidjelo kakav talenat i potencijal posjeduje. Daleko od toga da je talenat garancija uspjeha, ali neke stvari se mogu procjeniti i mislim da je to bila jos jedna sitnica koja je utjecala da se odlucite na prava otkupa Mastersa. Dakle, ja Vam se mogu samo zahvaliti na tolikim divnim teniskim dozivljajima, na korektnosti prijenosa i komentiranja uz nadu da cemo i iducih godina moci racunati sa Vama (da i dalje otkupljujete prava prijenosa za sto veci broj turnira).

              Nadam se da sam bio malo jasniji, ako su moji postovi protumaceni s negativnim predznakom!

              Srdacan pozdrav!

              P.S. Izvinite zbog dvostrukog slanja. Prvi puta mi je javio neku pogresku, pa sam poslao jos jednom. Da znam obrisao bih jednu poruku! Ako mozete ucinite to VI!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=SPORTKLUB link=topic=478.msg19655#msg19655 date=1207126273]
                Ajde malo da pomognemo.
                Mi smo na ovim prostorima od 4. februara 2006. godine. Koga ne mrzi, moze da pogleda na kom je mestu bio Nole tada. Bio je 86. Dakle, da bi se zapocelo s ovakvim kanalom, prava se kupuju ranije. DAKLE, ona su uzeta kad je Nole bio kosmicka cestica za prvih 50, a ne 10, ili tri. Kaos to znaju svi pazljivi gledaoci SK, mi prenosimo teniske turnire, dajemo mogucnost da geldaoci i zaljubljenici u ovaj sport, odledaju sve sto je vredno na svakom turniru koji prenosimo. Mi ne prenosimo parcijalno, odabrane, odnosno samo srpske tenisere. Ko gleda nas ima kompletan uvid u igre, desavanja, vodecih igraca. Moglo bi ovako da se nabraja i nabraja u nedogled
                [/quote]
                bilo bi veoma smijesno i neozbiljno da radite drugacije.
                ostanite bar isti,a napredak je neminovan.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Hvala SPORTKLUB na kvalitetnom odgovoru...dobro, omashila sam za dva meseca, nije strashno...samo tako nastavite!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Nole predstavlja knjigu "Moj prvi Grend slem"

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC


                      Djokovic and Sharapova the new hot couple


                      Maria Sharapova and Novak Djokovic playing a doubles exhibition at the 4th Annual K-Swiss Desert Smash Charity Celebrity Tennis Event at the La Quinta Resort in Palm Springs, CA, USA on March 11, 2008.




                      I filmic o novom celebrity paru, na zadnjem sedistu njenog auta ;)

                      http://x17video.com/mt/mt-search.cgi...&blog_id=1

                      izvor: MTS i jos neki...
                      http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=121060

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          bice nam snaha,zar ne?

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC




                            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=295943




                            Nakon ovoga onda one pobede nad Murray-em 6-0 6-4 i Querrey-em 6-4 6-0 imaju mnogo ve?i zna?aj. Pobediti ovako ubedljivo, a pri tome imati problem sa grlom

                            Svaka ?ast, trebali bi svi da se pribojavaju Novaka kada je zdrav.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Hmmm...
                              Zaista od DC-a na ovamo, cim zadje u tezi mec, Djole predaje ili gubi od Andersona. Da je u boljim odnosima sa Fedom verujem da bi mu on preporucio jedan temeljan pregled. Ko zna sta moze od jednog virusa sve da se iskomplikuje... :'(
                              Stomak i grlo, pa jos prasina na sljaci, ne valja to nikako.
                              Treba pod hitno na ispitivanje, valjda ce se mama i tata za to pobrinuti :-\

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=crystal link=topic=478.msg21311#msg21311 date=1209242298]

                                Nakon ovoga onda one pobede nad Murray-em 6-0 6-4 i Querrey-em 6-4 6-0 imaju mnogo ve?i zna?aj. Pobediti ovako ubedljivo, a pri tome imati problem sa grlom

                                Svaka ?ast, trebali bi svi da se pribojavaju Novaka kada je zdrav.

                                [/quote]

                                Te dve pobede i nisu bile problem jer posebno Murray nije bio u formi . A da ga se svi boje kada je zdrav, sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X