Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Većina nas je uključujući i mene je za Samprasa, ali koliko znam on ne preferira stalna putovanja i posvećen je porodičnom zivotu.
    Mislim da ta opcija otpada.
    Agasi je sasvim ok, samo on mi je više zeza-pozitiva, a Novaku treba autoritet i neko ko će da ga saseče po potrebi.
    Beker je to dobro radio i najbolje bi bilo da obnove saradnju.
    Šveđani sem Vilandera su takođe dobra opcija. Hladni, racionalni, posvećeni, maksimalno profesionalni i karakterno potpuno drugačiji od našeg mentaliteta.
    Znaju kako se pobeđuje i forsiraju mnogo rada i surovog profesionalizma.
    Mislim da je Novak tu popustio, postao je previše blizak sa saradnicima, suviše je tu bilo opuštene i drugarske atmosfere, a kada se to desi oštrica gubi svoju oštrinu.
    Moguće da je upravo zbog toga otpustio ceo tim jer je uvideo da su postali suviše bliski što nije profesionalno, a za rezultate mu je potreban drugačiji pristup.
    Zbog toga Sampras, Beker ili neki od Šveđana.
    Da nije trenirao Endija, digao bih obe ruke za Lendla.

    Comment


    • Ostalo je nejasno je li Becker kriv 90% ili ova trojica?

      Comment


      • Od ponuđenih opcija Bleker mi u rangu sa Bocom pod ne, nikako ne
        sigpic

        Comment


        • Beker moze da bude kriv za neke narusene odnose unutar tima, na to sto je insistirao na drugačijem pristupu igri, na forsiranju određenih stvari i sl...
          Ali tesko da moze da bude kriv za izostanak rezultata, zapravo mislim da ga je on i predvideo krizu i da je na vreme upozoravao Novaka, to što se ovaj oglušio i previše opustio krivica je Đokovića ali i ostatka stručnog tima.
          Msm da je Novak to shvatio i to je verovatno razlog ovakvog reza.
          Moguce da je Boris bio u sukobu sa nekim od njih ali Bekera nema već dugo, a harmonija nikako da se uspostavi.
          Dakle nije do Borisa nego do Novaka i ostatka druzine.
          Njemu su potrebni drugi ljudi koji ga neće uljuljkati, koji su zeljni dokazivanja i sa kojima nema suvišne bliskosti.
          Potreban mu je drugačiji pristup igri i zato podrzavam ovu odluku.

          Comment


          • Najgora opcija je i najrealnija, biće sam svoj majstor jedno po godine, možda će mu u boksu sjediti neko reda-radi, neko ko nit smrdi nit miriše.
            Želja, da ga neko natjera da radi, trenira a usto da ima autoritet i da je stalno na dohvat ruke - e to je malo zajebano naći .
            Bude li to kojim slučajem Wilander pao bi u mojim očima. Vjerujem da on već ima "osmišljen" plan.

            Comment


            • Pa nije cilj i uloga trenera valjda da ga natera da radi u 31oj godini? Ako nekog angažuje, naravno da ima želju, i mislim da svi najbrojani, svako na svoj način ima i autoritet i sve što je potrebno jednom teniseru, e sad pitanje koliko se osobe nađu i da li će se ukaćiti. A posao trenera i jeste da je uvek nadohvat ruke.
              Last edited by miloolja; 06-05-17, 13:30. Reason: nadohvat ruke se piše sastavljeno
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ....
                Last edited by Larisa; 06-05-17, 14:46.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • HAHAHAHAHA... Ziv je Pepe znaci

                  Comment


                  • Sve prolazi, Pepe traje

                    Comment


                    • Ako ovo nije znak...

                      Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                      Comment


                      • Treba nekad 3x dobro razmisliti pre nego što se nešto postavi, a ako ćete sada svi da se ređate o Imazu, i nemate ništa normalnije, da zaključavam temu?
                        Milsim šta će vam?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pobogu Larisa što si obrisala post?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kreće ozbiljno Novak da me živcira. Njemu je Pepe Imaz ušao u glavu i ne bi me čudilo da je na njegovo insistiranje raspušten ceo stručni štab. Vajda te je ipak doveo do najvećih visina + Grič i Amanović i nije fer da se zarad lošijih par meseci odrekneš dragih ljudi.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pobogu Larisa što si obrisala post?

                              Ma nebitno, ionako bila glupost
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Hehe pocukao se Nole sa tetkom, a ona krenula sva narogusena, a kad ga je prepoznala kez od uha do uha a bogami i dobro ga je ispipala, kalaisala sto bi se reklo u mom selu. Selfi umesto podataka i osiguranja.. eh sta ti je slava i prestiz..
                                Kako Larisa glupost?? Pa i ovakva bezazlena stvar moze da ga probudi i da mu podigne nivo adrenalina/dopamina/serotonina koji mu je trenutno na donjoj granici..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X