Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Sa Kverijem je bila druga priča. Tada je Novak bio povređen ( vukao je povredu još iz Rima).
    Ovo danas je miks zasićenja, malodušnosti.
    Jednom rečju predaje.
    Ja ovde govorim o pristupu, stavu. On je bio indentican. I rezultat je indentican.

    Originally posted by Marija81 View Post
    E to ne shvatam , na momente predaja, pa onda mu se igra, pa opet u krug.
    Ne znam, nešto mora da se menja.
    Evo i Ozmo je sve lepo opisao

    http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...sâm-sebi.html
    Stvar je u sledecem. I Kveri i danas Istomin nisu pali u TB i za to im treba odati priznanje. Poblem sa Novakom je taj sto on i kad igra lose nije garant da ce izgubiti. Znaci protivnik mora da odigra iznad svog nivoa i da drzi taj nivo, i da Novak bude los da bi Novak izgubio. Sa druge strane kad je Novak zdrav, spreman i motivisan i najbolje izdanje Kverija i Istomina ne pomaze.

    Comment


    • Sad sam procitao pres i kad se to spoji sa slikom sa aerodroma zakljucak je jednostavan, savrseno mu nije stalo i ne ponasa se kao profesionalni sportista. Ovo je cetvrti dan turnira, a on samo razmislja da ide kuci, sta vise da se prica. To cemo vjerovatno gledati do kraja karijere. Bice tu titula nema sumnje, bice i Slemova, samo ni blizu konstantnosti kao do sad.
      sigpic

      Comment


      • Ni je primetio u svom postu jednu stvar koja mene brine u poslednje vreme, a to je kako protiv nekoga ko ima dan i koji jos uz to odlicno servira, pa se ne moze bas tako lako ganjati brejk u svakom gemu za cupanje. Zato sam se bas stresao posle gubitka TB na pocetku jer se videlo da ce biti krljaza. Veseli, Kveri i isotmin, isti obrazac poraza, ali juce je uspeo da iscupa 2. set na misice odigravsi odlicno zavrsnicu seta nakon 2 vezane set lopte za Istomina, pa je ipak doveo sebe u poziciju da "lakse" dobije, ali problem je sto se Istomin nije predao posle treceg seta, vec odmah poveo 3-0. I precesto Novak odluta u nekim servis gemovima i olako daje brejkove, posle mora da juri rezultat, a bar u ovom prvim rundama ocito nema volje ni zelje da se mlati do rane zore s nekim. Prvi set je morao da dobije, bez obzira na igru Isotmina do onog poklonjenog brejka je bio bolji i cekao se brejk kojim ce resiti set. U TB velika sansa za 3-0, propustena set lopta na svoj servis, mnogo losih znakova. Na pocetku cetvrtog sansa za brejk da overi mec i onda opet prelako poklonjen brejk, 0-3, juri se rezultat. U petom opet pad u jednom servis gemu i to je bilo to, nije bilo sanse da se izvadi sem da se Istomin uplasi pobede, ali osetio je krv i nije pustao do kraja. Tezak poraz, bas tezak, baca potpuno drugacije svetlo na sve sto se desava od leta na ovamo. Doha je ipak bila samo lazni uzlet (a i to je moglo da se ne dogodi da je Verdasko bio malo pribraniji).

        Licno nemam vise nikakvih ocekivanja na naredna 2 turnira, nadam se da ce do sljake da se malo sredi i vidi da li hoce, ili nece. Bice ovo teska godina, treba izdrzati
        Last edited by Milutinov Tata; 19-01-17, 16:16.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sad sam procitao pres i kad se to spoji sa slikom sa aerodroma zakljucak je jednostavan, savrseno mu nije stalo i ne ponasa se kao profesionalni sportista. Ovo je cetvrti dan turnira, a on samo razmislja da ide kuci, sta vise da se prica. To cemo vjerovatno gledati do kraja karijere. Bice tu titula nema sumnje, bice i Slemova, samo ni blizu konstantnosti kao do sad.
          Daj boze da bude slemova, jer sa ovakvim pristupom ce se uvek naci neki novi Istomin, koji ce znati to da iskoristi.
          Video si na poslednja tri slema od kada mu puca kurac .... jednom Kveri, pa onda finale sa Vavrinkom, pa sada Istomin .... UVEK ima neko, ali uvek.
          Last edited by Sandugp; 19-01-17, 16:10.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Uvijek je bolje mentalno mucenje nego fizicko. Ako fizikalije odu pomoci nema, a ovo se da rijesiti, posebno na par nedelja ili mjeseci. I Stefan ce ga brzo gledati na turnirima, pa ce davati sve sto ima sigurno.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Uvijek je bolje mentalno mucenje nego fizicko. Ako fizikalije odu pomoci nema, a ovo se da rijesiti, posebno na par nedelja ili mjeseci. I Stefan ce ga brzo gledati na turnirima, pa ce davati sve sto ima sigurno.
              A sta ako Jelena kaze da ne moze Stefko da gleda tatu? Pre ce Nole u penziju nego sto Stefko stasa da ga gleda uzivo.
              Vidis da mu i dalje lice ne prikazuju i ako je vec decacic. Federerovi Leni i Leo su u tim godinama odavno visili po slikama i mogao si ih naci gde si hteo. Stefanu vidimo samo potiljak konstantno. A i to mi je seljacki samo tako ili pokazi to dete ili ga nemoj uopste ni pokazivati, ali ne oni bi da se slikaju i kao seljaci najveci objavljuju sve sto rade, a ovamo dete kriju tj kriju mu facu .... kao se drze necega, ne znaju ni oni sami cega.
              Volim ja Nola samo tako i dobar je decko, ali ce mi oduvek smetati ta njegova zelja da se svima dopadne i to drkeljisanje po drustvenim mrezama kao ovi danasnji cobani budale sto rade.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ima li on nekog pored da poprica s njim, porodicu, prijatelje, trenere? Ako zena upravlja s njim, a to je veliko ako, onda je papuca najveca moguca. Sav fokus pada posle vezana cetiri Slema, posle kompletiranja Slemova, pa ili je u glavi presao igricu i dosadila mu je, nece da cisti sve i prelazi sporedne misije ili ima neki porodicni problem.
                sigpic

                Comment


                • Prezasicenje je ogroman faktor. Ali sunce mu poljubim, pa pola sezone je bio prezasicen, ovaj ga prestigao, svrgnuo - eto novog motiva, ali Novak nista .... i dalje isto.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Super je to Saša sročio ali to:

                    .....ma i ako sutra Đoković izađe i kaže: “Povlačim se“, i to je u redu – on je već sada jedan od najvećih tenisera u istoriji (“bio je dominantniji i od Federera i Nadala na njihovim vrhuncima“, reče mi Vilander) i najbolji sportista u istoriji zemlje čija je prošlost i sadašnjost puna velikana.

                    I to ništa ne može da izbriše.
                    Naše gore list
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Larisa, ok nema pravo niko nista da mu zameri, ALI jel bi ti bila srecna? Znajuci da je mogao mnogo vise, a da je tek tako gurnuo sve? Meni bi bilo uzasno krivo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Prezasicenje je ogroman faktor. Ali sunce mu poljubim, pa pola sezone je bio prezasicen, ovaj ga prestigao, svrgnuo - eto novog motiva, ali Novak nista .... i dalje isto.
                        Mislis da ga je briga, on je dokazao sta je imao u Dohi, pa onda dokazao jos nesto protiv Verdaska, dokazace sledeci put protiv Istomina isto
                        sigpic

                        Comment


                        • Još nisam ni odgledao meč, poslije prvog seta me prijatelj smori - uleti na posao i iz čista mira mi reče da je izgubio.
                          Nisam vjerovao da Novak u 3 seta može izgubiti protiv nekog ko nije bar u prvih 10.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mislis da ga je briga, on je dokazao sta je imao u Dohi, pa onda dokazao jos nesto protiv Verdaska, dokazace sledeci put protiv Istomina isto
                            Imam nekoliko pitanja?

                            1.
                            Kako neko kome nije stalo moze postici formu koju je imao u Dohi? Mislis da se onako moze igrati samo na andrenalin?

                            2.
                            Kako neko kome nije stalo moze onako zapeti protiv Verdaska?

                            3.
                            Kako neko kome nije stalo moze najvljivati da se sprema na vece podvige? (Jesenas je najavljivao da mu nije bitno hoce biti prvi na listi ili osvojiti neki turnir. )

                            Comment


                            • Kako je sve to cudno, kako margine dele coveka u ovom slucaju tenisera od zvezda, do bezdana .....
                              Do pre dva dana se pisalo svugde kako svi znaju ko je pravi N1, kako se znada je Marej samo zahvaljujuci kvantitetu (naigrao se ko nenormalan) dosao do toga zahvaljujuci Novakovoj prezasicenosti. Kako ce vec sada na ovom AO Djokovic da vrati stvari na svoje mesto ... kako ovo, kako ono. A sada cao-zdravo.
                              Treba iskreno pogledati cinjenicama u oci, a cinjenicu su bolne. Cinjenice su da Novak na poslednja 4 slema ima jedno ispadanje u drugom, a jedno u trecem kolu. Za njegov standard velika sramota - teski bedak - BUNAR. Cinjenice su dalje, da je nakon RG prosle godine imao sva cetiri slema za svojim pojasom, a da ce godinu dana kasnije tj nakon RG 2017 imati vrlo verovatno 0 slemova na kojima je trenutni vladar. U najboljem slucaju 1 - slovima JEDAN. Zamislite koliki je to pad, za samo godinu dana. OGROMAN. I onda dodju i pricaju kako nema nikakve krize ni igracke ni mentalne. Ima i te kako svakakve. U glavi je odstuan, ali ni igracki nije mnogo bolji. Nema bre decko cime da napadne, nema udarca kojim moze da probije bilo ciju defanzivu, i o cemu mi onda da pricamo. Osusio se kao grana je spao na 70 kila (kako i nece kada jede samo presnu travu).
                              Daj malo da pogledamo istini u oci i da kazemo kakvo je realno stanje. A realno stanje je da je Novak u teskom kurcu, a da mu u isto vreme puca isti taj kurac sto je on u teskom kurcu. Izvinjavam se na recniku, morao sam. Hoce decko da bude vegan .... hoce da zivi 100 godina. Daj uzmi to jedi ko sto si jeo pre nego sto si postao vegan, mozda ces ziveti koju godinu krace, ali ces u istoriji ziveti vecno ... kao najbolji ikada.
                              Last edited by Sandugp; 19-01-17, 16:35.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by 7eleven View Post
                                Kuliraće on u 2017 pa će onda juriš na GS i ATP No1. Ljudi, pa ne može tim tempom da gazi od 2011. PP je samo medijska patka o čemu bi se samo pisalo i dobijalo na publicitetu upravo na isti način kao kad reč GLUTEN je ubacivao u kontekst svakog interview.
                                Samo polako zna on da radi

                                Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                                2018 pravi Serena slam (kalendarski slam) a na jesen Paris-London zavrsni 2017 se vraća na I mesto ATP

                                Sad kao što je rekao onom klincu u obdaništu: umoran sam malo da se odmorim pa krećem dalje
                                Last edited by 7eleven; 19-01-17, 16:34.

                                Comment

                                Working...
                                X