Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas tako,dize se prasina bez veze zbog poraza,a i za otkaz Kvinsa...Dobro je sto je otkazao jer ne verujem da bi uspeo da se pripremi kako treba jer tu je samo nekih par dana u pitanju,a krenulo je nizbrdo.Ovako ce uspeti da se dobro pripremi za travu,sredi u glavi i krene ispocetka bez pritiska.

    Comment


    • Sta je krenulo nizbrdo....?
      Jedan poraz i krenulo nizbrdo, pa sta vi ocekujete od Novaka da pobedjuje do kraja godine.
      NIje dosta 7 titula i to sto ce postati prvi na svetu, nije dosta sto je ove godine pokazao svima sta znaci kada je on u pravoj formi, nije dosta sto je top 5 igraca tukao 10 puta......
      Nema potrebe uopste pisati o tome, nista ne ide nizbrdo, sve konce i dalje drzi u svojim rukama.... ;)
      A sto se mene tice ne mora ove godine vise ni jednu titulu osvojiti a ovo sto je pruzio ovaj osecaj zadovoljstva za ove pola godine je bio neprocenjiv......Ne ide on nizbrdo, zna tacno sta radi i sta mu je cilj a porazi Boze moj pa moraju se desavati.... ;)
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Nisam dobro shvacen izgleda...Sve sto je ove godine pozeleo to mu je i uspelo,a kad je ulog bio najveci i kad bi najverovatnije zamenuo 2 mastrsa za RG on nije uspeo.Razocarenje je definitivno prisutno jer je ulog bio ogroman i tom kontekstu kazem da je krenulo nizbrdo i da je sasvim ok sto ne igra Kvins.Naravno da je sve u njegovim rukama...ej pa jedan poraz,a proslo je pola godine.

        Comment


        • Originally posted by draza View Post
          Nisam dobro shvacen izgleda...Sve sto je ove godine pozeleo to mu je i uspelo,a kad je ulog bio najveci i kad bi najverovatnije zamenuo 2 mastrsa za RG on nije uspeo.Razocarenje je definitivno prisutno jer je ulog bio ogroman i tom kontekstu kazem da je krenulo nizbrdo i da je sasvim ok sto ne igra Kvins.Naravno da je sve u njegovim rukama...ej pa jedan poraz,a proslo je pola godine.
          Ali ne mozes da kazes da je nesto krenulo nizbrdo , to je samo jedan poraz
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Originally posted by MiljanVR View Post
            Ali ne mozes da kazes da je nesto krenulo nizbrdo , to je samo jedan poraz
            Naravno da nije nizbrdo.. Kad tad je moralo da se desi i bolje sto je izgubio od Federera nego od tamo nekog zljj igraca..
            Mala je bodovna razlika izmedju njega i Rafe to sve moze da se promeni vec na Wimbledonu.. I nadam se da hoce Novak zasluzuje da vise postane br. 1 i uz njega sam 1000%

            Comment


            • Originally posted by Mare_92 View Post
              Naravno da nije nizbrdo.. Kad tad je moralo da se desi i bolje sto je izgubio od Federera nego od tamo nekog zljj igraca..
              Mala je bodovna razlika izmedju njega i Rafe to sve moze da se promeni vec na Wimbledonu.. I nadam se da hoce Novak zasluzuje da vise postane br. 1 i uz njega sam 1000%
              Au ne da je mala nego je premala (45 boda), ja bih rekao Djokovicu da ode na neki turnir serije 250 sledece nedelje i odigra taj turnir ( nije uopste jaka konkurencija) i eto ti ga prvo mesto
              Last edited by MiljanVR; 07-06-11, 21:32.
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Novak Đoković je Barbikin dečko?!

                Atraktivna plavuša, miljenica devojčica širom sveta, uskoro bi trebalo da dobije novog "dečka".



                Njen novi "izabranik" trebalo bi da bude ni manje ni više nego drugi reket sveta - Novak Đoković!

                Nole bi mogao da postane novi Ken ukoliko pristane na uslove koje su mu ponudili iz komanija "Gold Toys", pišu Novosti.

                Plan komapnije je da već za vreme trajanja Vimbldona u prodavnice širom Evrope i SAD isporuči desetine hiljada lutaka sa Novakovim likom, u društvu Barbike koja će biti u posebnoj teniskoj opremi.

                Sličan potez kompanija je vać načinila sa teniserima Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom, ali američki proizvođači igračaka procenjuju da će tek sa Noletovim likom ova lutka doživeti pravi bum.

                Kompanija se nada da će Đoković prihvatiti njihovu ponudu jer je jednom prilikom i sam izjavio da je kao mali voleo da se igra sa ovim lutkicama.
                http://www.mondo.rs/s208468/Zabava/Z...kin_decko.html
                sigpic

                Comment


                • Izvor: Blic

                  NOVAK ĐOKOVIĆ O ODRASTANJU, RATU, TENISU, ZDRAVLJU...

                  Porodični heroj je mama Dijana


                  Nije tajna da je Novak Đoković svojim nedavnim uspesima na teniskim turnirima zadivio i oduševio čitav svet, a njegova harizma van terena već je nadaleko poznata, te se novinari svih poznatih svetskih magazina redovno utrkuju za ekskluzivni intervju s momkom koji trenutno zaostaje svega 45 poena za reketom broj jedan Rafaelom Nadalom.



                  Otac Srđan, brat Marko, mama Dijana i devojka Jelena Ristić s Novakom
                  Đoković se tako nedavno fotografisao za prestižni magazin „Vog”, a u intervjuu, koji je sav u hvalospevima o najboljem srpskom teniseru, otkrio je koliko je vezan za porodicu, šta mu znači devojka Jelena i koliko ga je bombardovanje Srbije 1999. osnažilo.

                  Otkada je prvi put uzeo teniski reket u ruke, bilo je jasno da s njim neće biti šale, a koliko je bio ozbiljan u svojoj nameri da postane najbolji, govori i podatak da je kao petogodišnjak, nalik na svog idola Pita Samprasa, redovno za trening pakovao rezervnu majicu, kao i flašice s vodom. Privrženost porodici pokazao je mnogo puta, a posebno divljenje izrazio je prema svojoj majci.

                  - Moja majka je stvarno posebna priča. Prošla je mnogo toga kako bi nas podigla, četiri muškarca u kući, naročito u trenucima kada je naša zemlja prolazila kroz teška vremena. Sećam se da su mi za rođendan svi pevali: „Srećan rođendan”, a ja sam gledao u avion koji je leteo iznad nas. To je bio veoma emotivan period za našu zemlju, ali ja uvek pokušavam da sagledam vedriju stranu. Svi mi koji smo prošli bombarodovanje izašli smo iz svega mnogo jači duhom i sada zaista umemo da cenimo vrednost života. Mi znamo kako izgleda živeti u 60 kvadratnih metara dok bombe padaju okolo - kaže Đoković, te se ponovo osvrće na svoju porodicu i braću Marka i Đorđa, za koje kaže da su veoma perspektivni teniseri.

                  - Pošto imam dva mlađa brata, moji roditelji su se sada posvetili njima i manje prate mene na turnirima. Mislim da sada i treba više njima da se posvetei, to mi se sviđa jer sam ja već prošao kroz taj period - ističe Nole.



                  Novak odgovara i na često postavljano pitanje zašto njegova devojka Jelena Ristić češće ne putuje s njim na turnire.

                  - Zato što je veoma ambiciozna i zato što ima svoje ciljeve. Stekla je diplomu Ekonomskog fakulteta u Milanu i sada je na master studijama na Univerzitetu Monako. Ona mi je ogromna podrška, izvor energije, ljubavi i nešto što me zaista pokreće - iskren je Đoković, čija ljubav s Jelenom traje već pet godina.
                  Mladi par nedavno je zasijao i na crvenom tepihu u Kanu, gde su svojom elegancijom i lepotom oduševili sve prisutne na premijeri filma „Dabar”.

                  - To je bio poseban doživljaj, a pozornica je izgledala fantastično - izjavio je Đoković nakon projekcije. Takođe, tih dana našao se i u ulozi manekena na humanitarnom događaju koji je organizovala čuvena manekenka Naomi Kembel.
                  - Naomi je bila domaćin šou-programa. Bilo je veoma zanimljivo oponašati ketvok (manekenski hod), ali trudio sam se da ne padnem - našalio se srpski teniser.
                  Bez obzira na ogroman uspeh, slavu, novac i česte susrete s velikim svetskim zvezdama, Nole je uspeo da ostane sa obe noge na zemlji.

                  - Prvenstveno imam na umu ko sam, odakle sam došao, gde sam odrastao i zbog toga nemam razloga da se ponašam na neprirodan način. Nikada mi nije bio cilj da sebe uzdižem u visine. I dalje sam najnormalniji dečko, kao što sam to bio i pre nekoliko godina – priča Novak, te otkriva da voli da igra mečeve na centralnim terenima, pred puno publike, jer tada ima osećaj da je pravi moderni gladijator koji se bori u velikoj areni.

                  - Mi, teniseri, volimo centralne terene koji podsećaju na arene. Kada izađemo na teren, publika uzvikuje naša imena i pozdravlja nas i tada se osećamo baš kao gladijatori. I svi navijaju dok se ti boriš, a kada ispuštaš krike tokom udaraca, zaista imaš osećaj da si kao životinja koja se bori za život - slikovito objašnjava Nole.

                  Tajna ishrane

                  Kako se dugo polemisalo o tajni njegove ishrane i misterioznog nutricioniste koji je postao član njegovog tima, Nole je otkrio da je prvo uradio test intolerancije na hranu, koji je pokazao da njegovom organizmu ne prijaju namirnice koje sadrže gluten, što je značilo veliku promenu režima ishrane, ali i ovoga puta se na delu pokazala njegova čvrsta volja i glad za uspehom.

                  - Ako čovek može mentalno da prevaziđe tu pohlepu i da jede samo ono što prija njegovom metabolizmu, onda dolaze i najbolji rezultati, i to ne samo u tenisu već i u životu. Mentalno si svež, srećniji, mirniji. Fizički si jači, brži, dinamičniji, a mišići bolje rade. Tako se ja trenutno osećam - zaključio je Đoković.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nema bilo kakve potrebe sumnjati u Novaka u ovim trenucima, ono sto je moje misljenje za odustajanje od Kvinsa je sto bolja priprema za Wimby, a to u njegovom slucaju znaci i odmor od takmicenja. Verujem da ce, ukoliko je moguce, postupiti kao i Federer na RGu, toes (ne mogu a da ne kopiram tutu ) da dodje nedelju dana ranije da bi se navikao na uslove i na teren, ako mu daju, a nadam se da hoce...
                    A ovaj poraz ce ga samo uciniti jacim. Video sam ga da nekoliko puta ove godine pusta neke poene protivniku kako bi video gde moze da ga probije, a pod tim najvise mislim na Bellucija, Wawrinku i Soderlinga, na pocecima meceva. Sad zna kako da postupi protiv extremno raspolozenog i motivisanog Federera, a jedino njega ove godine nije pobedio, tako da sad ima sanse za revans. Ako ih ukrste u SF, naravno...
                    Ja verujem i Noletu i u Novaka, a vi...
                    Last edited by Vanja #66; 08-06-11, 15:06.

                    Comment


                    • teobi sovom prelikom disparamfraziram reči čika Jove Joanovića Zmaja
                      i daig mal prilagodu našom tekućom teniskom trenutku
                      pada ija kažem koju iod noaku aiotom sportu
                      toes:

                      od rođenja pa do smrti
                      najlepše je dok se trti



                      srećno noače delijo






                      mala noćna muzika i
                      posponoćna šalobancija
                      na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                      tuta bugarin

                      Comment


                      • tako je tuto

                        Comment


                        • Originally posted by tuta bugarin View Post
                          od rođenja pa do smrti
                          najlepše je dok se trti



                          <--------tutini podanici


                          -KLANJAMO TI SE, O, VELIKI TUTO!

                          Comment

                          Working...
                          X