Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Pa kako bi se ti osecao na Noletovom mestu da si uradio nesto ni Federer,a ni Nadal nisu uradili
    Osećao bih se uzvišeno ali bih pokušao da to uradim više puta. Jebeš to da se zasitio pa što se Federer i Nadal nisu zasitili na dva ili tri RG ili Wimblyja?

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Osećao bih se uzvišeno ali bih pokušao da to uradim više puta. Jebeš to da se zasitio pa što se Federer i Nadal nisu zasitili na dva ili tri RG ili Wimblyja?
      opet se nismo razumeli nije isto uzeti za redom sva 4 GS ili to uraditi za 2-3g

      Comment


      • Ma samo da uzme GS i dosta, ej Srbin sa GS titulom... ostalo je istorija... ali ne valja nije prvi na svetu, dodje na prvo mesto i to dugoooo... ni to ne valja ostalo je istorija... nema RG, ispada sa RG, nije kompletan igrac... dodje 2016... ostalo je istorija.
        Idemooo NOLE.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Indigo
          To je sve normalno kad mu tenis nije na prvom mestu(ili ti prioritet).. Za prioritete ne stavljam porodicu koja je to svakako van konkurencije..

          Baš sam gledao ovu 2017g.. Mnogo je tu poraza i to u 2 seta.. To se nikad nije desavalo..
          Jbg kad smo navikli na neverovatne standarde.. Imao čovek po 2 godine zaredom maltene sva finala na turu.. I sad ovo.. Biće bolje.. Jer gore teško da može..
          Vama većini je lakše pošto mu verujete da može opet biti stari.. Ja još ne verujem.. Nadam se da će uzeti trenera i da će ozbiljnije trenirati.. Živim za dan kada ću opet Novaka ugledati onako nepodevog na terenu..

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ja ne znam dal se vi zajebavate ili samo ne zelite da gledate stvari objektivnim ocima. Ili sam ja lud I sve mi se ovo cini.

            1. Novak je izgubio prvo mesto.
            2. Novak je poceo da gubi od igraca koji nisi I nikada nece biti deo svetskog vrha.
            3. Novak je uzeo dve I po titule u poslednjih godinu dana.
            4. Novak je ove sezone katastrofalan, covek je uzeo 655 poena od pocetka godine.
            5. Mentalna stabilnost je spala na nivo ispod Tomasa Berdiha, sta je sve lik u stanju da prospe tokom jednog meca cak mu I Bellucci ponekad zavidi.

            6. Servis nije na nivou, nekih 70% u vrh glave. Nikada on nije bio server ali nikada nije ni bio manje mastovit, bez varijacija I ucinka.

            7. Forhend, bez konstantnosti. Jedan dobar pa jedan tri metra u aut. Plus nema tu probojnost, salje ga plice bar oko metra, samom Tim nije ni cudo sto gubi kontrolu nad poenom.

            8. Backhand, veoma los. Nikako nisam zadovoljan s obzirom da znam sa kakvim udarcem raspolaze. Pre ga je mucio slice na BH stranu sada je taj problem jos veci.

            9. Fizicka sprema, rekao bih nikakva. Gotovo po automatizmu ima krizu na polovini drugo seta. Bas onako strasan pad koji je zatim propracen I patnjom sa mentalnog aspekta pa stvar samim tim bude jos gora.

            10. Ritern nije ni blizu nivoa iz prosle godine, ko da mu je neko ukrao reakciju I refleks. I sve sto uspe da vrati mahom bude plitko ili suvise mlako, slabo.

            11. Trenutno je 20 na race listi, toliko je trenutno njegov tennis I kvalitetan, bez zavaravanja.

            12. Misterija za misterijom. Dal je povredjen, dal ima dijareju, dal ga boli ruka, lakat, ledja, rame??? To niko vise ne zna.

            13. Da li se zavaravate sa njegovim trenutnim psiho/fizicko/igrackim stanje, apsolutno.
            Ne bi on dobio Rafu ni Rogera u ovom trenutku sile nema. Jaci su I stabilniji od njega bez obzira na Rogerove godine I na to sto Nasal nikada vise nece biti isti igrac. Jaci su trenutno. Ne znam odakle vam ideja da bi on posprdao I jednog I drugog?
            Za Rogera nema dovoljno dobru odbranu.
            Za Nadala nema dovoljno dobar napad.

            Da li ce biti bolje?
            Nadam se, je gore od ovoga tesko da moze. A vi nastavite da mislite kako je sjajno dobiti Bustu u tri tesna seta I kako je on na veoma dobrom putu povratka u top formu.

            Kako bih voleo da gresim, I da me demantuje na najbolji moguci nacin, osvajanjem nekog mastersa ili RG-a ( wet dreams, unfortunately)
            Lajk

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              A ti ces dragi moj NI, kako je krenulo, uskoro nositi Mirzu Basica na avataru.
              I to Mirza pobjeđuje Novaka na šljaci.

              Originally posted by NI View Post


              Sto bi falilo? Mirza je najbolji covjek u prvih 159, a mozda i sire.
              Tako je NI. Jašta nego najbolji.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Rafa danas ako uzme i zaokruži 10 MC, to je to što se tiče njegovih Mastersa...
                Novak ima priliku za još.
                Gofan ,sigurna sam više neće biti iskušenje, ni na šljaci ni na bilo kojoj drugoj podlozi.
                Pravo iskušenje ( mučenje bolje reći ) za Novaka ( trenutno ) je Kirjos - i na travi i na betonu. Najviše zbog servisa.
                A svi znamo da Novaku i kada radi ritern ima probleme sa serverima, naročito ovako nepredvidivim.
                Moze samo da mi objasnis na osnovu cega si zakljucila da je ovo Rafina zadnja Masters titula? Tako ste pricali i prosle sezone nakon MC-a.
                OVAKO

                Comment


                • @Ni - nisam ja pesimista, vec vrlo zabrinut optimista . Ne svidja mi se ono sto vidim i ono sto se dogadja. Prvo i osnovno nema nikakvog rezultatskog napretka, 2 kolu na AO, 3 kolo u Akapulku, IV i Monte Karlu. Nema lakih, rutniskih pobeda (osim one u DC-u protiv Ramosa, ali to ne moze u isti kos sa ostalima). Dohu je osvojio, ali fakticki je trebao da ispadne u polufinalu. U Dohi mu Struf uzme 4 gema u nizu, Verdasko 6, pre neki dan Busta 5. Dopustio Istominu da se vrati u mec, sad u Monte Karlu svoj trojici. Gubi prvi servis gem u mecu/setu na svakom turniru. Mnogo puta je vec igrao meceve gde je hoda po ivici (Verdasko, Istomin, Del Potro u Akapulku, sva 3 u Monte Karlu), a nema ni 20 meceva ove sezone. Necu sada napamet, ali i broj setova koje je uzimao u zavrsnicama je preveliki, to je mnogo mentalnog trosenja, za njegovo trenutno stanje to je previse.

                  Indigo je vec pisao o igri, ja bih istakao bekhend koji je cas dobar, cas ga nema, ne mora da bude vrhunski, ali bar da zna da nece cesto promasivati iz njega. Duge razmene mu uopste ne prijaju, ko god je cvrsci i uspeva da produzi poen je u dobijenoj poziciji, fakticki izaziva Novaka da igra agresivnije i skracuje poene, a to mo ocito ne odgovara trenutno jer ga udarci ne slasaju. Kondicija je upitna. Dakle ni mentalno, ni fizicki ni igracki trenutno nije spreman za top tenis. Uz to ni zrebovi mu bas nisu laki, mada taj utisak moze i da vara s obizrom koga je sve mucio ove godine (zato bih voleo da ga vidim npr. u Istanbulu u "slabijoj" konkurenciji kako bi izgurao turnir, ali znam da nema nista od toga). I utisak koji kao da preovladava da bi dobio Nadala u polufinalu je meni klimav, mislim da to dosta lezi na cinjenici kako je odigrao protiv Marija u Dohi, ili kako je "resavao" Nadala u prosle godine recimo. Kao sto Indigo napisa, nema on trenutno napadacki arsenal da dobije ovakvog Nadala, a Spanac nece tako lako mentalno puci i pored serije poraza bez osvojenog seta, pa se sam ubiti.

                  Broj meceva koji je igra je suvise mali da bi mogli da ga i igracki i voljno (a i fizicki) poredimo tokom ove sezone. Na AO samo 2 meca, na ostalim turnirma po 3, to je nista i ne mogu se iz toga izvuci neke opipljive stvari koje bi bar meni podgrejale optimizam (da je trenutno bolji nego u Melburnu recimo). Naravno put povratka je "proces", samo se plasim da ce ovde predugo trajati. Cak i da se sada koliko toliko uzdigne, tokom leta ce dobiti drugo dete, to ce ga opet odvratitI od terena u jednom vrlo vaznom periodu za ovu sezonu. Meni se bar ove sezone njegov povratak u vrh cini tesko izvodljiv (nadam se da se varam). Vise se nadam nekom cudu, uz neke proprartne okolnosti, pa mozda se i bas poradujemo negde tokom sezone.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Moze samo da mi objasnis na osnovu cega si zakljucila da je ovo Rafina zadnja Masters titula? Tako ste pricali i prosle sezone nakon MC-a.
                    Naravno damogu. Na osnovu istorije, statistike, godine rođenja, trenutne forme i td.

                    Originally posted by Panchev9 View Post
                    Vama većini je lakše pošto mu verujete da može opet biti stari.
                    Ne verujem ja da će biti stari, ali 90% starog Novaka - apsolutno i uskoro.

                    Originally posted by Lord Aleksa View Post
                    Osećao bih se uzvišeno ali bih pokušao da to uradim više puta. Jebeš to da se zasitio pa što se Federer i Nadal nisu zasitili na dva ili tri RG ili Wimblyja
                    Aj tvojim rečnikom. Jebeš to večito poređenje sa Federerom i Nadalom. Novak je priča za sebe.

                    Originally posted by Fića View Post
                    Marija, nema ispod nista "ozbiljno" (tipa bolest, smrtni slucaj, razvod, prevara)

                    Konzilijum psihijatra i psihoterapeuta sa sobom u Pariz pa cepaj bato.

                    Procitacu, ali opet druga su to bila vremena..
                    Ne znamo mi da li ima / nema nešto ozbiljno. Misliš i da bi da ima lupao na sva zvona?! To su intimne stvari...
                    I, nemoj molim te o psihijatrima... Čuj konzilijum ?! Nisam znala da si ekspert iz te oblasti.
                    Knjiga je vanvremenska jer opisuje način razmišljanja tenisera, faze kroz koje prolaze..

                    Originally posted by cacanin View Post
                    Ma samo da uzme GS i dosta, ej Srbin sa GS titulom... ostalo je istorija... ali ne valja nije prvi na svetu, dodje na prvo mesto i to dugoooo... ni to ne valja ostalo je istorija... nema RG, ispada sa RG, nije kompletan igrac... dodje 2016... ostalo je istorija.
                    Idemooo NOLE.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Poalavilo se ( au, jbt. kovanice)... Porasli apetiti, pa je sada i SF GS malo ( npr. USO ) i sl...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pojasni ondak kakva je ta statistika, istorija, trenutna forma jer meni tu nesto ne stima.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Pojasni ondak kakva je ta statistika, istorija, trenutna forma jer meni tu nesto ne stima.
                        Ma nebitno...Pogrešila sam .OK ?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • I Roger i Nadal su imali pauze na ATPu do momenta da nisu ni bili u top10. Razlog je bio atomski -mentalni tenis koji je Novak Djoković nametnuo. Coolirali su turnire i gubili od svakog i evo sad su se vratili jer je champion na kolenima - normalna uzročno posledični sled okolnosti.
                          I Nole to zna kao što zna da će se vratiti da završi posao za koji je kao prvo mentalno jak i kao drugo talentovan je i treće atomski tenis s naglaskom na odbranu i napad iz nje će da slomije svakog.

                          Vratiće se on


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • Da se nastavim

                            Pod pretpostavkom da Rafa i Role nisu imali povrede dovoljno je logično da su uzeli pauze da se Novak istroši od dominacije koji svetski tenis nije video u eri modernog tenisa. Tempirali su vreme i izasli u 2017 i kupe turnire posto Noleta nema ni u 1/2 finalu.
                            Razlika je samo što ih je Nole od 2011 isterao s trona, a oni su se vratili ili će možda da se vrate dok se on oporavlja od 5ogodišnje dominacije.

                            Valjda možemo da mu oprostimo koju godinu na 2, 3, 5. Mestu

                            Mislim da je Noleta pogodilo što ga je teniska javnost iscoolirala za 4 uzastpna GS ali to nekom drugom prilikom


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              @Ni - nisam ja pesimista, vec vrlo zabrinut optimista . Ne svidja mi se ono sto vidim i ono sto se dogadja. Prvo i osnovno nema nikakvog rezultatskog napretka, 2 kolu na AO, 3 kolo u Akapulku, IV i Monte Karlu. Nema lakih, rutniskih pobeda (osim one u DC-u protiv Ramosa, ali to ne moze u isti kos sa ostalima). Dohu je osvojio, ali fakticki je trebao da ispadne u polufinalu. U Dohi mu Struf uzme 4 gema u nizu, Verdasko 6, pre neki dan Busta 5. Dopustio Istominu da se vrati u mec, sad u Monte Karlu svoj trojici. Gubi prvi servis gem u mecu/setu na svakom turniru. Mnogo puta je vec igrao meceve gde je hoda po ivici (Verdasko, Istomin, Del Potro u Akapulku, sva 3 u Monte Karlu), a nema ni 20 meceva ove sezone. Necu sada napamet, ali i broj setova koje je uzimao u zavrsnicama je preveliki, to je mnogo mentalnog trosenja, za njegovo trenutno stanje to je previse.
                              Sve sto se desava sa Novakom od RG-a 2016. je pomalo misterija. Samo on zna o cemu se stvarno radi, mi ostali nagadjamo. Od svih poraza u tom periodu mene je samo jedan stvarno iznenadio. Protiv Istomina.

                              Cetiri pobjede su mi totalno neobjasnjive. Nishikori WTF, Mari Doha, Verdasko AO i Ramos DC. U ta 4 meca je je igrao kako treba. Oni odudaraju od ostatka. I razasuti su tokom 5 mjeseci. Zasto samo cetiri? Zasto u bas ta cetiri? Tu vjerovatno lezi kljuc misterije.
                              Last edited by NI; 25-04-17, 15:42.

                              Comment


                              • A poraz od Endija u finalu WTF, to te nije iznenadilo?
                                Meni je to finale takodje bilo sokantno, pogotovu igra sama i stav, jos sve to posle onakvog razbijanja u PF protiv Keja. Prosto neobjasnjivo.

                                tapatalk
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X