Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Preživeo sam, tako se osećam. Oba meča sam preživeo. Do poslednjeg udarca nisam znao da li ću da pobedim ili izgubim. U oba meča sam se stavio u sličan neprijatan položaj. Imao sam set i brejk prednosti, sve je dobro funkcionisalo. Ali ima previše uspona i padova, potpuno sam izgubio kontrolu nad svojim udarcima. Pablu je raslo samopouzdanje, igrao je brže, meč je lako mogao da ode u njegovom smeru", rekao je Đoković.



    "Ne bih da ispadne da se žalim jer su uslovi za igru bili isti za obojicu, ali je na početku drugog seta bio čudan ugao sunca, a i vrlo je hladno poslednjih dana, lopta je sporija, što je više odgovaralo za Karenja Bustu jer on voli kad ima više vremena da stvori poen. Ali, sve u svemu, još jedna dobra partija sa moje strane, držaću se pozitivnih strana, mentalno mi ovakve pobede mnogo znače".

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • To je to.
      Dobro je što je i sam svestan situacije, nije ušuškan u pobedu ( mada se pobedi u zube ne gleda ).
      Ono što je meni kod njega uvek bilo važno je da je dobro raspoložen, da uživa na terenu i da tada i uspeva da izvuče ovakve mečeve.
      Kada je apatičan i potišten, takoreći ravnodušan onda ih gubi.
      Što bi rekao deda Vlada - gledam ga kakav izlazi na teren i znam da će / neće biti problema.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Pitajte Novaka.

        http://www.zurnal.rs/tenis/novak-djo...talaca-zurnala

        Insajd info. Novak neće da bude ozbiljan na poslu pošto se Uniqlo nije poneo fer. Čeka se Lacoste i onda opet dolaze pehari.

        Comment


        • Poslao sam "Da li ti smeta nadimak Nolo?".
          Nadam se odgovoru.

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ko ga u Srbiji tako zove?

            Poslato sa telefona

            Comment


            • Botovi, zavidni, oni kojima je sport u zivotu zvakanje zvake...

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ovo više nije ni žalosno, kako je čovek propao

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Ko ga u Srbiji tako zove?

                  Poslato sa telefona
                  Mi koji zvacemo zvake. Za botove ne znam da l ga zovu tako.

                  #žvakžvakpokret
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Počnite da se zavaravate i tješite. Priprema, pozor, 3-4 sad

                    Comment


                    • Ako cemo ovo gledati naredne 3, 4 godine onda bolje da sudija svira kraj. Neka ide dok je vreme. Nema mu se sta zameriti.

                      Ne mogu gledati poraze od raznih Istomina, Goffina, Veselih....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Dobar Novak, zvuci otrcano ali opet najbolji tenis protivnika.
                        Dve sanse za 3:0 u trecem setu i dupli brejk ...Gofan se maltene pomirio i onda ulazi lopta kod koje je zmureo... kasnije se vraca i ponovo veruje da moze, sunce direktno u oci gubi brejk Novak a Gofan jos bolji, sve stize i sve vraca. Preko 20 uglova i linija je pogodio, ja nisam video bolji tenis od njega.

                        Nije mogao da bude drugaciji kraj nego lopta na plastici koja menja odskok.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Zvuci otrcano.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Meni samo nisu jasna ona dva forhenda na brejk loptu za 3:0
                            Imao je penale a on ih je udario baš mlako?! Kao da nije imao snage?

                            Poslato sa telefona

                            Comment


                            • Aj da ja probam da ne zvučim otrcano.
                              Novak je igrao dobro ( ne vrlo dobro, odlično ,wow ) jednostavno dobro.
                              Potcenio je protivnika još u svlačionici , ( o tome svedoči i ono što je onako ironično dobacio svom timu " ...lakši trening" ) , a sebe je možda precenio, pa je krenuo previše ofanzivno i agresivno.
                              Rezultat su greške. BH nije slušao kao juče ili prekjuče.
                              Krenula je blaga panika, još više grešaka i ode prvi set.
                              A onda se desio onaj pad.
                              Šalila sam se da je to bio reset, ali mogao je i biti.
                              Skontao je da treba da izbalansira napad i odbranu, da natera Davida ( koji je do tog momenta uglavnom čekao Novakove greške, igrao strpljivo i ne jureći vinere ) da krene u napad.
                              Pravi balans doneo je drugi set.
                              Treći set je krenuo isto tako.
                              A onda je pomislio da može da uspori...Previše defanzive i David vraća brejk - ostalo je istorija.

                              Dobre strane su
                              1.Da je Novak zaradio poene,
                              2.Odigrao je fizički jako naporan meč uz samo jednu malu krizu, kada je treskao i drmao rame.Nadam se da je to bila samo trenutna nelagoda.
                              3.Onaj urlik posle dobrog poena pokazuje koliko mu je stalo.
                              4.Ovo je proces povratka, i baš ovako treba da izgleda, ne ide to preko noći.


                              Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Meni samo nisu jasna ona dva forhenda na brejk loptu za 3:0
                              Imao je penale a on ih je udario baš mlako?! Kao da nije imao snage?

                              Poslato sa telefona
                              Posle onolikog trčanja nije ni čudo, mada je kod jednog i odskok bio čudan.
                              Last edited by Marija81; 21-04-17, 18:48.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Žao mi je, al ne dopada mi se ovo nimalo, bez obzira što nije igrao, nema mečeve u nogama, nema kontinuitet, što previše oscilira zbog toga u meču, bla, bla...
                                Imao je prilike za dostruki brejk u trećem i upropastio je, jer ne može da probije Gofana...
                                Odigrao i spasio svoj servis gem u 13.5 minuta, da bi sledeći bacio kroz prozor... otvorio prozor i samo bacio, bez po muke..
                                Ne znam, nisam pametna, al ne valja ovo drugari, nikako.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X