Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav divan glasić, uvijek mila, divna, nježna, ljupka, čedna, slatka, pravi primjer da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspješna i razumna žena. Samo njoj može da zahvali za sve što je postigao, a kao što vidimo radi s njim i na teniskom planu i polako ispravlja sve ono što je Becker pogrešno radio.

    Jeco, mi te volimo.

    Comment


    • Kako znaš možda i ispravlja.. od juče
      Kažem ja trebaju njemu
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa nije ovo prvi put live, imaju taj običaj teniseri posebno, moderno šta li, javaljaju se svojim fanovima, jer gen trenira on već neko vreme u MC.
        OK. Recimo da je moda, recimo da su Pjer i ostali dozli na kraju treninga i recimo da je sve puka slucajnost.

        Desava se.

        Protiv sam tvojih vaspitnih metoda.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Bezupesan pokusaj kopiranja Roleta i njegovog prenosa treninga

          Sent from my Z3 compact <3
          Roger nikada nije imao pet friendly trening
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Roger nikada nije imao pet friendly trening
            Nije
            los covek
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nije
              los covek
              Dace mu Novak stene od Pjera I Tesle
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • i gde je lajk kad mi najvise treba
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Radice od marta

                  Vjerovatno je islo live pa se nista nije moglo, ja cak imam i posebno Jecikin dio ako nekome treba.
                  Napravi gif. Bio bi to odličan avatar ( posebno poslednje sec.snimka)


                  Originally posted by notorious View Post
                  Kakav divan glasić, uvijek mila, divna, nježna, ljupka, čedna, slatka, pravi primjer da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspješna i razumna žena. Samo njoj može da zahvali za sve što je postigao, a kao što vidimo radi s njim i na teniskom planu i polako ispravlja sve ono što je Becker pogrešno radio.

                  Jeco, mi te volimo.
                  Naročito razumna žena.

                  I Olja, nemoj jadne hormone za sve kriviti.
                  U tom slučaju ona je ili stalno trudna ( kao Georgina ) ili u teškom PMS-u.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    OK. Recimo da je moda, recimo da su Pjer i ostali dozli na kraju treninga i recimo da je sve puka slucajnost.

                    Desava se.

                    Protiv sam tvojih vaspitnih metoda.
                    Nema razloga, zašto? Preoštri ste.. ovo je bilo za navijače.. eno svi po svetiu komentarišu kako im je nedostajao i kako jedva čekaju da zaigra..na, na..naaa.
                    Gledam slike sa treninga prethodnih dana, nema ni kučića, ni familije.
                    Na kraju, krajeva, nemojte mi reći svi vi da ih do sada na treninzima niste viđali?
                    Last edited by miloolja; 22-02-17, 16:30.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Dace mu Novak stene od Pjera I Tesle
                      Bila bi to mocna scena sa treninga.
                      Sevaju loptice na sve strane, Novak trenira punom parom, sve u fulu ... a tamo u cosku terena Pjer naskocio na Teslu
                      To da objavi ... pa da kazem da je mega-giga car za sva vremena.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sad naravno čekamo Vladan da se nadoveže...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Roger nikada nije imao pet friendly trening
                          Khm

                          IMG_7775.jpg
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Dal je moguce da od svake sitnice neko mora da napravi skandal nezapamcenih razmera. Opet satanizovanje zene ovog puta ne zbog dijetalnih saveta vec zbog izgovorene recenice i tona te iste. Citam po netu da izvesni muzjaci uvredjeni nastupom gospodje Djokovic izjavljuju da ako bi se oni nasli slucajno, ne daj Boze, na Novakovom mestu odmah bi otrcali do prvog pravnog savetnika i pokrenuli parnicu za razvod. Verujem da isti ti castiti ratnici za Noletova prava i dalje zive kod mame koja im pere gace, sprema poparu i krpi iscepane carape.

                            Ja jasno cujem Noleta u pozadini kako kaze "samo sam hteo da snimim...". Pa ljudi moji sta ako je u toj pauzi Nole nesto dobacio supruzi u fazonu: "Cek daj ovamo kameru da pokazem narodu koliko se Jecka ubucila, dodji ovamo prasence grok grok..." ili nesto slicno. Mozda je zena obukla vunene carape i one Fila papuce na cicak i on je hteo to sve da ovekoveci i posalje u vasionu. Pa to su neslane sale koje mogu svakoga da uvrede a kamoli zenu pod dejstvom hormona.
                            Ajde bre i mater da mu je opsovala pa bi bilo ok. Kao da nikad niste culi na selu domacicu kako tera u ovu stvar domacina i glavu kuce (sve to kroz salu naravno )
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment




                            • Eee Fico ne bi se ti razveli odmah, nego bi mozda tukli... vidis kako to u modi ovde. Sve domacini, onako domacinski.
                              Ma pusti te dusebriznike, kobajagi cistunce i moraliste...a smesno stvarno, ko da ovo nije zivot ...neciji tamo. Ok svako bi od nas drugacije, a mozda i gore...ali komentarisati toliko, cuditi se, ogovarati, negodovati i podsmevati.. van svake pameti.
                              No, kao i uvek, svako cudo za tri dana.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Bila bi to mocna scena sa treninga.
                                Sevaju loptice na sve strane, Novak trenira punom parom, sve u fulu ... a tamo u cosku terena Pjer naskocio na Teslu
                                To da objavi ... pa da kazem da je mega-giga car za sva vremena.
                                Hahahahaha samo jel Tesla muško ili žensko?
                                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                                Comment

                                Working...
                                X