Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Euforija je sigurno prejaka rec, ali jos sigurnije da ti Dusane i ja nemamo isti pogled ili priblizan bar i osecaj jer ti nisi gledao mec, uzivo, a sumnjam i snimak....mada to nije isto. Doduse Maxxa je i pored svega bila skeptik i tada koliko sam razumela....

    A veliki fizicaru ako mnogo zalis za Neckom alijas Alijom, mozes i ti da mu se pridruzis, mislim ako bas insistiras.

    tt
    Dje li je Пркач, nema ga dva dana vec nalog da napravi.
    sigpic

    Comment


    • Makar je stigao u Key Biscayne (nije okrenuo krug za MC)..

      Olja vidis da nismo usamljeni pishoanaliticari
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Kakvi usamljeni-e... svi smo to, neko manje, neko više...
        A malo pre razmišljam, kao i posle Akapulka, nije valjda došao za Evropu... o čemu mi brinemo

        A Vladan ne može bez svog prikana, već mu nedostaje
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako da ne razmisljamo kada na turnire stize u poslednji cas, zreb vec mahom obavljen, iz Dohe ide na dva dana u MC umesto u Melbourne..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Da, da, znam sve... samo nije normalno da i o otme razmišljamo i brinemo

            (možda razbijem maler)... Vladane strpi se do Majamija, čežnja je teška... al lepitrići se gomilaju.. zato kad ih oslobodiš...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ima li traga da će Vajda da ga prati u Majamiju?

                Ljubazan zahtev svima kojima tepaju Noletu ovde na forumu ili u bilo kakvim komentarima izmišljajući mu nadimke "Nolo" ili "Noto" da prestanu jer zvuči kao da pričaju o domaćoj životinji iz porodice planinskih papkara

                On je Novak ili Nole a stranci ga zovu i Joker te ga tako i zovite a ove 'olo 'oto ostavite za stočni sajam

                Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by 7eleven View Post
                  Ima li traga da će Vajda da ga prati u Majamiju?

                  Ljubazan zahtev svima kojima tepaju Noletu ovde na forumu ili u bilo kakvim komentarima izmišljajući mu nadimke "Nolo" ili "Noto" da prestanu jer zvuči kao da pričaju o domaćoj životinji iz porodice planinskih papkara

                  On je Novak ili Nole a stranci ga zovu i Joker te ga tako i zovite a ove 'olo 'oto ostavite za stočni sajam

                  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                  Bravo za komentar.

                  Bice Vajda u Majamiju koliko sam cuo.

                  Nadam se da Novak nije jeo u istom veganskom restoranu kao NIK!!!!

                  Sramota.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Noto je samo jedan jedini ovde, Novak to sigurno nije.

                    A ovo Nolo svakako ima veze sa geografskom pripadnošću određenih forumaša, tako su kod njih Simo, Pero i sl... ne vidim da je to ne znam neki problem, a pogotovu da je reč o "domaćoj životinji iz porodice planinskih papkara"
                    Last edited by miloolja; 17-03-17, 19:14.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Noto je samo jedan jedini ovde, Novak to sigurno nije.

                      A ovo Nolo svakako ima veze sa geografskom pripadnošću određenih forumaša, tako su kod njih Simo, Pero i sl... ne vidim da je to ne znam neki problem, a pogotovu da je reč o "domaćoj životinji iz porodice planinskih papkara"


                      Cekaj ima ovaj fedovac sto povremeno troluje Novaka i ovde a predstavlja se kao da ga gotivi kao favorita.. ali i to je sporadicno..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Vlado, Simo (Sima), Pero (Pera), Vanja (Vanjo)...

                        Olja ja sam iz krajeva gde se govori Vlade a ne Vlado, Simo a ne Sima, Nikola - Nidzo a ne Nidza ali nikako Nole - Nola 😊

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Morace izgleda da ovo radi izvini Olja na ovome kad nece NI da in pusta

                          Comment


                          • Ne bre Nola, nego Nolo.. dajte ne Novaka, ne Noleta (da gledamo recimo), već Nola... genitiv. Ima još krajeva

                            Batalite te crne mačke.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Da gledamo Nolu. Neki u mojoj državi tako završavaju neke riječi, imena, na U.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • To ti je genitiv Unoffi. Ne može da bude Nolu ime
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X