Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako mu dođe iz "pete" u glavu,možda i dođe Pete Sampras..

    Comment


    • Бекер је постепоно упропастио Нолета... Ноле је све постигао заслугом свог старог стила, а то је борбеност и добар бекенд... учити га у касним годинама да иде на нец и да мења, губи оно што му је најбоље, на нецу се није прославио, серва изгубљена, а борбеност никаква и бекенд сада међу најслабијима.... Бекер и Вајда, одмах сам знао да два чалета килаво дете....

      да би играо сервис волеј, мораш да будеш миран, као што тако изгледају све "дрвосече" а то није Нолетова природа, чим сам видео да стоји на петама и да се понаша хладно, знао сам да од тога вајде нема....

      Новак би могао опет да буде главни ако би играо онако како је играо целог живота, али како сада? да би гинуо на терену, мора да будеш гладан и сиромашан, жељан успеха, а Ноле је сада сит, пун ко брод и како наћи мотив да гинеш на терену са неким челиџер анонимусом? тошеко!!! Очигледно да Ноле тренутно нема појма шта ће и како ће, то што зна приказиваће и фанови ће видети у свакој победи неки велики повратак, али мислим да од тога нема ништа, ситуација је изгубљена у свемиру!
      sigpic

      Comment


      • Čekaj i ti počinješ sa pričom da je Beker upropastio Novaka, naosvajali se brdo titula i on je sad upropastio Novaka..

        Comment


        • Pusti Ziku legendu njemu se u sustini nikada nije dopadala Novakova igra niti je video neku nesto posebno u njoj. Mozda nesto kao obavezu da navija za decka iz komsliluka.. Pa kad ne ide, ukor...

          BH nije Beker upropastio naravno,ali je cinjenica da je nakon AO12 polako sve manje igra cuveni DTL, o skracenoj dijagonali da ne govorimo. I trenutno jeste dosta slab. Mnogo teze njime menja pravac cime tera protivnika da trcanje a otvara prostor za svoju ekzekuciju, sto jeste bio obelezje stila i gotovo osigurana prednost u razmenama sa osnovne.
          Zato je FH i servis, drugi narocito bio fenomenalan za tih 18 meseci gde je dominirao. Par % na drugom cini na ovom nivou razliku koja cesto nosi prevagu a do koje je jako jako tesko doci, (pogledaj Andya i njegov napredak na 2 serv. u 2016).
          To sa volejima, tu negde, vise mozda bilo napredaka u prilaznom udarcu, tj u odluci kada na mrezu , nego u samoj tehnici izvodenja udarca.
          Sada da li je poboljsani servis imao cenu u vidu hronicnih problema sa ramenom..ne znam , ali je doneo mnogo..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ovo zuto djubre od novine Bild kanda postalo Bekerovo glasilo. Redjaju se jedna za drugom pateticne ispovesti sve u pokusaju pravdanja i prebacivanja krivice na drugu stranu. Razocaravajuci nacin peglanja trenerske biografije uz pokusaj pranja savesti. Mada ako se pogleda njegova nemusta komunikacija putem postavljanja postera sa tudjim mudrim citatima po drustivenim mrezama sto je znak da nemas svoje pametne onda i ne cudi zasto se okrenuo takvom djubretu poput Bilda.
            Sto se mene tice u ovih par meseci ponistio je sve ranije dobro uradjeno.
            A da je kriv, kriv je, jer po svim zakonima logike trener mora snositi deo krivice za slab ucinak pulena.
            Ali ostavimo Bekera svojoj muci, on je proslost a nas zanima buducnost.
            Misljenja sam da je Novaku potrebno veliko ime u stabu i to iz svih razloga zbog kojih je i Beker doveden.
            Potreban je dakle motivator, PR, trener i zastitinik i to bas po prezentovanom redosledu.
            Od svih mogucih opcija Sampras mi se cini najboljom. Negdasnji Novakov idol, veliki sampion i to iz zemlje koje se i te kako pita u teniskom svetu bio bi pravi izbor. Kao PR sumnjam da bi se najbolje snasao ali za druge uloge nemam dilemu. I u ovoj trenerskoj nasuprot nekim drugim misljenjima cenim da bi se od Pistol Pita dalo sta nauciti. Naravno nije rec o korenitim promenama igrackog profila nego o onim finim filigrantskim radovima na doradi i usavrsavanju igrackog paketa.
            Pit je zelja a sta ce stvarnost doneti videcemo, najbitnije od svega je vratiti motivaciju za koju mislim da nije zgasla negoli tinja spremna da se raspali.
            Last edited by pecaros; 08-12-16, 17:07.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Sampras

              Po kojoj osnovi? Nikada nikog nije trenirao. Imao je razliciti stil igre. Doduse, bio je veliki sampion i izvukao je maksimum kada se povlacio. Svejedno to bi bio veliki rizik.

              Agasi

              Bio je izrazito intelegentan igrac. Vrlo slicnog stila kao Novak. Ali ni o nema iskustva kao trener. Preveliki rizik. Radje Gilbert koji je bio Agasijev trener.

              Mekinro

              Smijurija.

              Rafter



              Kurijer

              Mnogo sam slusao njega kao komentatora. Izvanredan je. Da li je to dovoljno da bude trener?

              Vilander

              Jedini nacin da ga se ucini da navija za Novaka. Nije vrijedno.

              Kejhil

              Vise mi se svidje nego bilo ko od vec navedenih. Ipak ne.

              Moratoglu

              Jedinini, osim Anakona, kojega je vrijedno razmatrati.
              NI, mozda ti se zelja ispuni.
              http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1208133

              Comment


              • Сва та имена око тренера су звучна имена, зрели људи и тешко да би слушали свог пулена, понашали се као слуге, боље да остане Вајда на њега бар може опуштено да се извиче, јер Ноле слуша али игра онако како он мисли да треба... као мали био стар мали, као тинејџер имао главу тридесетогодишњака и тако редом, а сада у тридесетим као да је већ у пензији... ко зна шта је њега стигло? ко није јурио сојке у младости јури у старости... мора да га стигне кад тад...ко зна како му је и у том браку? никоме није све потаман у браку... ако погледамо да му је мајка увек била при руци и није се одвајала од њих и од куће, а има жену која је интелектуалка и има своје бизнисе, е ту је већ нека искра незадовољства, можда у подсвести али сваки црв временом постаје аждаја...
                Last edited by Žika; 08-12-16, 18:20.
                sigpic

                Comment


                • @Skeptik

                  Darren Cahill



                  Doduše vest s B92

                  B92: Novak već pronašao novog trenera? http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1208133

                  Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                  Comment


                  • Kejhil otpada. On je Adidasov trener i trenira njihove igrače. Ne nasedajte.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Moguće da je Djokovic negde imao u planu da je najkasnije ovo" ta" godina.
                      Onakva nervoza sa kojom je došao na šljaku , nikada do tada kod njega nije bila viđena ..
                      Mislim da je nekoliko nedelja i cela Srbija bila u grču. I svi Srbi sveta.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kejhil otpada. On je Adidasov trener i trenira njihove igrače. Ne nasedajte.
                        Mozda Adidas zeli Novaka ponovo, odakle znas, vec saradjuju
                        sigpic

                        Comment


                        • Adidas je milione uložio u Zvereva. Ne verujem da će da se otvore i na Novaka.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post

                            E da, ovo sto Maksa kaze bas nekako hladna izjava za rastanak sa Bekerom, ko zna sta je tu bilo tacno. Definitivno nije poruka bila u Novakovom stilu, cista kurtoazija, kao sa Cetojevicem.
                            Vladane ja sam pisao sta je bilo i pre zvanicne objave o prekidu ali vi ne shvatate ozbiljno, kasnije se neki sprdaju iako ih nisam pomenuo u bilo kom kontekstu.

                            Originally posted by pecaros View Post
                            Ovo zuto djubre od novine Bild kanda postalo Bekerovo glasilo. Redjaju se jedna za drugom pateticne ispovesti sve u pokusaju pravdanja i prebacivanja krivice na drugu stranu. Razocaravajuci nacin peglanja trenerske biografije uz pokusaj pranja savesti. Mada ako se pogleda njegova nemusta komunikacija putem postavljanja postera sa tudjim mudrim citatima po drustivenim mrezama sto je znak da nemas svoje pametne onda i ne cudi zasto se okrenuo takvom djubretu poput Bilda.
                            Sto se mene tice u ovih par meseci ponistio je sve ranije dobro uradjeno.
                            A da je kriv, kriv je, jer po svim zakonima logike trener mora snositi deo krivice za slab ucinak pulena.
                            Ali ostavimo Bekera svojoj muci, on je proslost a nas zanima buducnost.
                            Misljenja sam da je Novaku potrebno veliko ime u stabu i to iz svih razloga zbog kojih je i Beker doveden.
                            Potreban je dakle motivator, PR, trener i zastitinik i to bas po prezentovanom redosledu.
                            Od svih mogucih opcija Sampras mi se cini najboljom. Negdasnji Novakov idol, veliki sampion i to iz zemlje koje se i te kako pita u teniskom svetu bio bi pravi izbor. Kao PR sumnjam da bi se najbolje snasao ali za druge uloge nemam dilemu. I u ovoj trenerskoj nasuprot nekim drugim misljenjima cenim da bi se od Pistol Pita dalo sta nauciti. Naravno nije rec o korenitim promenama igrackog profila nego o onim finim filigrantskim radovima na doradi i usavrsavanju igrackog paketa.
                            Pit je zelja a sta ce stvarnost doneti videcemo, najbitnije od svega je vratiti motivaciju za koju mislim da nije zgasla negoli tinja spremna da se raspali.
                            Lepo, LEPO zboris.

                            @ W
                            Nisu to neki veliki milioni na Zverevu...

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Novak sigurno nece opet u Adidas. Ako drzi i malo do sebe nece to uraditi, jer su ga oni svojevremeno "oterali" tako sto su izabrali Endija za svog prvog manekena.
                              I sada da im se vraca ... Moze ali juce. Ili da sa Japancima napravi novi jos unosniji ugovor ili NIKE - trece nema - barem ne bi trebalo da bude.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Kejhil je treci na mojoj listi:

                                Anakon,
                                Moratoglu,
                                Kejhil

                                U svakom slucaju trener analiticar koji ce taktickom pripremom povecati Novakovu efikasnost.

                                Ne svidjaju mi se ova dodatna objasnjenja Bekera.

                                PS

                                Kejhilu bi daleko vise donio Novak nego adidas.
                                Last edited by NI; 09-12-16, 09:03.

                                Comment

                                Working...
                                X