Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo dokaza da nije bio ceo dan u djakuziju

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Hahaha, bas tako, poslednjih 6 meseci potera za fotkama sa treninga, non stop frka
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Joj Malibuja. UživanCIjA.

        Comment


        • stek bato

          Comment


          • Pa tu bi i Kyrgios trenirao, kako lijepo mjesto. Teren a oko tebe zelenilo, uživancija.
            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

            Comment


            • Originally posted by cssr View Post
              stek bato

              Vaćaroš i umišljeni stručnjak za sve vidim pride postao nutricionista i stručnjak za tenis.Otvori se zemljo.
              Last edited by pecaros; 06-03-17, 21:41.
              sigpic

              Comment


              • Kaze strucnjak da Sampras nikada nije igrao RG.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Vaćaroš i umišljeni stručnjak za sve vidim pride postao nutricionista i stručnjak za tenis.Otvori se zemljo.
                  Malo je reci sa ovog stvora da je prevarant, licno mi je malo falilo da ga patosiram!!!

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Početkom 90-ih na 3K je bio voditelj(verovatno nije bio novinar) koji je odlično poznavao tenis. Radio je ovo što se sada zove "studio" tokom Grand Slam-ova.
                    Lik mi je ostao u sećanju ali nemam pojma kako se zove pošto od tada ništa nije radio na TV. Zna li neko kako se zove čovek?

                    Comment


                    • Ceda Soskic i Igor Miklja to je bila ekipa sa 3K, koliko me secanje sluzi. Kasnije je tu dosao Pesikan (otisao posle na Palmu), pa posle Visko.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Igor Miklja.

                        Comment


                        • Ima li neko u Srbiji ko ne zna sto treba Novak da napravi?

                          Mnogo je bolji onaje drugi lik. Barem se ne pravi da je strucnjak.

                          Comment


                          • Da, da... u ovoj zemlji svi su oduvek najbolji politicari i fudbalski selektori, a od skoro i Novakovi savetnici... cak ne moras ni da izlazis odavde, mi smo pravi uzorak....a uglavnom nornalni...

                            tt
                            Last edited by miloolja; 07-03-17, 07:10.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ima li neko u Srbiji ko ne zna sto treba Novak da napravi?

                              Mnogo je bolji onaje drugi lik. Barem se ne pravi da je strucnjak.
                              NI, pa o Srbiji pricamo, imamo najveci broj strucnjaka po glavi stanovnika. Oblasti su nebitne [emoji3]
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                                Ceda Soskic i Igor Miklja to je bila ekipa sa 3K, koliko me secanje sluzi. Kasnije je tu dosao Pesikan (otisao posle na Palmu), pa posle Visko.
                                I to je za to vreme bila kul emisija. Ja se secam da sam ih bas pratio. Pa su kasnije poceli da prenose RG na trecem. Uzivanje bilo. A i jos neke turnire, koliko se secam.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X