Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg19473#msg19473 date=1206913152]
    Izvor MTF:
    Djokovic je zatrazio WC za Estoril - izgleda ce pokusati da odbrani tih 200 bodova.
    U Estorilu ove godine igra i Roger Federer.
    [/quote]

    zanimljivo.....

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg19473#msg19473 date=1206913152]
      Izvor MTF:
      Djokovic je zatrazio WC za Estoril - izgleda ce pokusati da odbrani tih 200 bodova.
      U Estorilu ove godine igra i Roger Federer.
      [/quote]

      pa mogu samo da kazem da sam ocekivala,posle onakvog rezultata u Majamiju
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Pa dobro, ok, naravski, neka brani ono shto je vec osvojio, dodje mu logichno...sem toga Estoril je prelepo mesto u Portugalu, sigurna sam da cemo pored kvalitetnog tenisa gledati i prelepe pejzaze...

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Bella link=topic=478.msg19479#msg19479 date=1206916301]
            Pa dobro, ok, naravski, neka brani ono shto je vec osvojio, dodje mu logichno...sem toga Estoril je prelepo mesto u Portugalu, sigurna sam da cemo pored kvalitetnog tenisa gledati i prelepe pejzaze...

            [/quote]

            samo da mu se ne prigleda Moto GP ko NBA pre neki dan... pa posle bude...

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              ko zna...vidish da je sve moguce!

              Comment


              • Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Iako nisam njegov najveci fan, doduse vrlo rado pogledam njegove matcheve, moram se od srca zahvaliti Noletu! Da nema Noleta i njegovih teniskih dostignuca, vjerojatno ne bi bilo niti Masters serije turnira na Sport Klubu, pa time ne bi bilo moguce gledati niti Rogera, Nadala itd. Ali kao sto ja kao ljubitelj Federera rado pogledam i ostale tenisace, tako vjerujem i da mnogi obozavaoci Novaka Djokovica gledaju matcheve drugih tenisaca pogoto onih ispred njega na rang listi, jer Novakov uspjeh ne ovisi samo o njegovim rezultatima, vec i o uspjesima i neuspjesima Nadala, Federera i drugih teniasaca.

                  Stoga cu se ja i u buducnosti radovati Noletovim uspjesima, ne toliko koliko Rogerovim, ali biti ce mi drago da Nole jos godinama ostane u TOP TENU!

                  Pozdrav!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Mislim da SK prenosi Masterse od 2006, znaci i pre nego sto se Novak probio.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Roger link=topic=478.msg19566#msg19566 date=1207056503]
                      Iako nisam njegov najveci fan, doduse vrlo rado pogledam njegove matcheve, moram se od srca zahvaliti Noletu! Da nema Noleta i njegovih teniskih dostignuca, vjerojatno ne bi bilo niti Masters serije turnira na Sport Klubu, pa time ne bi bilo moguce gledati niti Rogera, Nadala itd. Ali kao sto ja kao ljubitelj Federera rado pogledam i ostale tenisace, tako vjerujem i da mnogi obozavaoci Novaka Djokovica gledaju matcheve drugih tenisaca pogoto onih ispred njega na rang listi, jer Novakov uspjeh ne ovisi samo o njegovim rezultatima, vec i o uspjesima i neuspjesima Nadala, Federera i drugih teniasaca.

                      Stoga cu se ja i u buducnosti radovati Noletovim uspjesima, ne toliko koliko Rogerovim, ali biti ce mi drago da Nole jos godinama ostane u TOP TENU!

                      Pozdrav!
                      [/quote]evo jos jedan,mozda ne bas nekompetentan,ali sigurno iskren primjer stremljenja cistoci navijackog(simpatizerskog) odnosa ka sportu.

                      za federera kazu,poznavaoci bijelog sporta,da je mozda najbolji teniser svih vremena.
                      zaista ne znam,ali sam siguran i mislim da je svima ocigledno da roger trenutno igra najljepsi i najbrzi tenis. vjerovatno je i tehnicki najkompletniji,bar sudeci po pokretima na terenu,za koje mi se svaki put cini da ih Bog vaja u svojim naletima savrsenstva.
                      bar jos 3-4 god. ce biti broj 1-svakako zasluzeno!

                      vec par godina gore pomenutom kralju,iole ravnopravno se suprostavlja takodje pretendent na krunu najboljeg,u liku i djelu mladog spanca,koji pored strasne fizicke pripremljenosti,snage i brzine vjerovatno posjeduje jos niz kvaliteta koji ga,zajedno sa rogerom,izdvajaju od ostalih "samo" odlicnih tenisera.
                      gledanje meceva svajcarca i spanca je vrhunac sportsko-navijacke i posmatracke groznice,cak i neupucenima u najljepsi individualan sport,kojima svakako pripadam.

                      iz meni mozda i previse bliske i voljene,a ujedno do skora sve osim teniske zemlje,lagano se probija klinac od 20-ak god na tu pozornicu velikih.
                      za njega bih navijao da je 300.-ti igrac planete,a ukljucenje u borbu za jedno od prva dva najbolja igraca me tjera da se budim u sitne sate zbog njegovog meca,i kasnim na posao. zbog njega,ali i zbog jedne izjave njegovog oca,koji se veoma blisko i prisno ponio prema prostorima sa kojih ovo pisem,osjecam se jos snaznijim posle svega dozivljenog poslednjih 17-18 god.
                      novak ce me,nekome mozda nepojmljivo,ciniti ponosnijim svakim osvojenim poenom,a osjeticu se potpuno ravnopravan sa prosjecnim stanovnicima normalnih zemalja posle asa za game set i mec,kojim ce poceti era novaka djokovica u bijelom sportu!
                      bravo roger!!
                      (sa foruma )

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=moya link=topic=478.msg19569#msg19569 date=1207057239]
                        Mislim da SK prenosi Masterse od 2006, znaci i pre nego sto se Novak probio.
                        [/quote]

                        Moya, iako si djelomicno u pravu, vec onda je bilo vise nego vidljivo da decko ima strasno puno talenta. Osim toga vec onda je bio u TOP 100, a prilikom prvog masters turnira u IW-u bio je oko 66 mjesta i rapidno je napredovao.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=hogar link=topic=478.msg19574#msg19574 date=1207058983]
                          [quote author=Roger link=topic=478.msg19566#msg19566 date=1207056503]
                          Iako nisam njegov najveci fan, doduse vrlo rado pogledam njegove matcheve, moram se od srca zahvaliti Noletu! Da nema Noleta i njegovih teniskih dostignuca, vjerojatno ne bi bilo niti Masters serije turnira na Sport Klubu, pa time ne bi bilo moguce gledati niti Rogera, Nadala itd. Ali kao sto ja kao ljubitelj Federera rado pogledam i ostale tenisace, tako vjerujem i da mnogi obozavaoci Novaka Djokovica gledaju matcheve drugih tenisaca pogoto onih ispred njega na rang listi, jer Novakov uspjeh ne ovisi samo o njegovim rezultatima, vec i o uspjesima i neuspjesima Nadala, Federera i drugih teniasaca.

                          Stoga cu se ja i u buducnosti radovati Noletovim uspjesima, ne toliko koliko Rogerovim, ali biti ce mi drago da Nole jos godinama ostane u TOP TENU!

                          Pozdrav!
                          [/quote]evo jos jedan,mozda ne bas nekompetentan,ali sigurno iskren primjer stremljenja cistoci navijackog(simpatizerskog) odnosa ka sportu.

                          za federera kazu,poznavaoci bijelog sporta,da je mozda najbolji teniser svih vremena.
                          zaista ne znam,ali sam siguran i mislim da je svima ocigledno da roger trenutno igra najljepsi i najbrzi tenis. vjerovatno je i tehnicki najkompletniji,bar sudeci po pokretima na terenu,za koje mi se svaki put cini da ih Bog vaja u svojim naletima savrsenstva.
                          bar jos 3-4 god. ce biti broj 1-svakako zasluzeno!

                          vec par godina gore pomenutom kralju,iole ravnopravno se suprostavlja takodje pretendent na krunu najboljeg,u liku i djelu mladog spanca,koji pored strasne fizicke pripremljenosti,snage i brzine vjerovatno posjeduje jos niz kvaliteta koji ga,zajedno sa rogerom,izdvajaju od ostalih "samo" odlicnih tenisera.
                          gledanje meceva svajcarca i spanca je vrhunac sportsko-navijacke i posmatracke groznice,cak i neupucenima u najljepsi individualan sport,kojima svakako pripadam.

                          iz meni mozda i previse bliske i voljene,a ujedno do skora sve osim teniske zemlje,lagano se probija klinac od 20-ak god na tu pozornicu velikih.
                          za njega bih navijao da je 300.-ti igrac planete,a ukljucenje u borbu za jedno od prva dva najbolja igraca me tjera da se budim u sitne sate zbog njegovog meca,i kasnim na posao. zbog njega,ali i zbog jedne izjave njegovog oca,koji se veoma blisko i prisno ponio prema prostorima sa kojih ovo pisem,osjecam se jos snaznijim posle svega dozivljenog poslednjih 17-18 god.
                          novak ce me,nekome mozda nepojmljivo,ciniti ponosnijim svakim osvojenim poenom,a osjeticu se potpuno ravnopravan sa prosjecnim stanovnicima normalnih zemalja posle asa za game set i mec,kojim ce poceti era novaka djokovica u bijelom sportu!
                          bravo roger!!
                          (sa foruma )

                          [/quote]

                          Hogar, ja potpuno razumijem tvoje osjecaje i tvoj nacin razmisljanja i to mi se nimalo ne cini cudnim. Usput hvala za pohvalu! ;)

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Sasvim sam sigurna da bi se Mastersi uredno prenosili kao i do sada i da nema Novaka medju top ten teniserima...ne smemo zaboraviti i Zimonjica, Janka, JJ i Anu...a sada i Troickog...ali, to nikako ne umanjuje chinjenicu da je Novak (iako nisam njegov fan) neverovatno napredovao i time doveo i do popularizacije ovog sporta na nashim prostorima , a takodje i do prisustva nashe zemlje u tim sportskim krugovima, shto je veoma lep post-efekat celokupne priche...
                            shto se Rogera tiche, svaka hvala na njegov rachun je sasvim opravdano na mestu ;D

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=Bella link=topic=478.msg19581#msg19581 date=1207065001]
                              Sasvim sam sigurna da bi se Mastersi uredno prenosili kao i do sada i da nema Novaka medju top ten teniserima...ne smemo zaboraviti i Zimonjica, Janka, JJ i Anu...a sada i Troickog...ali, to nikako ne umanjuje chinjenicu[/quote]

                              Da bih uopce mogao komentirati ovaj tvoj stav trebao bih jednu informaciju: od kada se pojavio SPORT KLUB na ovim prostorima, tj. od kada je tocno pocelo emitiranje?

                              Bella, hvala na malom zelenom! Evo i tebi jedan ;D

                              Pozdrav!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Mali zeleni su mi omiljeni ;)

                                Kao shto je Moya rekao i ja tipujem na 2006. godinu, ali nisam naravno sigurna! Mislim da bi na to pitanje admin mogao da nam najbolje odgovori ili neko ko je u toku sa time...

                                ako sam pogreshila shto se moje konstatacije tiche - unapred se izvinjavam-

                                Comment

                                Working...
                                X