Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Ova se tema danima svodi na vredjanje Novakove li?nosti ili na gluposti koje nemaju veze ni sa njim a kamoli sa tenisom. ?emu to vodi? Zatvori?e temu zbog hejtera kojima i nije mesto nigde pa ni na ovum forumu

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Biljana, u cemu je problem?
      Zar nisi ti ta koja se divi Goldovim postovima i tom nacinu komunikacije?! A sad kazes neko vredjanje ti smeta

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Svidio mi se ovaj komentar:
        Sve vreme sam mislio da na livescore-u radi neka pijana budala koja nasumi?no unosi rezultate, kad ono...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=Biljana link=topic=478.msg19273#msg19273 date=1206747928]
          Ova se tema danima svodi na vredjanje Novakove li?nosti ili na gluposti koje nemaju veze ni sa njim a kamoli sa tenisom. ?emu to vodi? Zatvori?e temu zbog hejtera kojima i nije mesto nigde pa ni na ovum forumu
          [/quote]

          Ne trudi se Biljana..uzalud je!Nije im ni zamjeriti,ako cemo realno,ne bi ovoliko "slavili" da ih nije bilo strah od moguceg polufinala Djokovic-Nadal! ;)

          EDIT: ocekujem bar 3 - ,nemojte me razocarati! ;D

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Ovde se prica o njegovom porazu i knjizi, dakle to su teme koje su vezane za njega, e sad sto je ta knjiga vecini ljudi smesna, tu ne mogu nista. Mislim stvarno, recite da to sa knjigom nije preterivanje.

            U svakom slucaju Noavk je izgubio i nije uspeo da odbrani titulu, samim tim gubi 495 poena (ne 475 kao sto sam ranije postovao) tako da sada ima 4785. Rafa ako odbrani 1/4 finale imace 5705 poena. Samim tim razlika izmedju njih dvojice ce biti 920 poena, plus Djokovic ove godine ne igra u Estorilu gde brani titulu sto znaci da ce izgubiti 200 poena i to ce ukupno biti 1120 poena razlike.
            Naravno Rafa sada pocinje da brani gomilu poena tako da se jos svasta moze desiti ali mislim da je 2. mesto definitivno bezbedno.

            Comment


            • Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Patriota, a da ti dam jos koji - pa da bude izjednaceno ;) ;D ;D
                salim se,ali meni je stvarno smesno to sa knjigom,a i cena uopste nije mala :-\
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Smijesno je toliko potencirati Djokovicevu knjigu,ali ako se uzme u obzir da knjigu moze svako napisati i da je neophodan interes izdavaca da bi istu i objavili,tu dolazimo da zakljucka da interes POSTOJI(svidjelo se to nekima ili ne)! ;) Uostalom..ako je John Terry mogao objaviti knjigu "Kako sam osvojio Premiership"(nisam 100% siguran u naslov),i ona prosto razgrabljena medju navijacima Chelsea,ne vidim problem u tome sto je menadzerski tim Novaka Djokovica a ne on sam(u ovo sam poprilicno siguran),odlucio da krene u ovaj projekat.I da odgovorim ovima sto zamjeraju "zgrtanje para" od strane Djokovica: Ljudi,da se ne lazemo,vi ne biste probali zaraditi i pored osnovne djelatnosti jos koju kintu i sebi i svojima obezbijediti sto normalniji i lagodniji zivot? ;)

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    ne znam ljudi,i ne citam redovno da mogu reci da pratim diskusiju t,ek poneki post uhvatim ali........................
                    ako izostavimo zenske simpatije ka nadalu ili federeru,ostale zaboravimo(zene nek mi oproste ako ih asociram na sovinizam),
                    ne blisko vezano za tenis kao sport,ne mogu razumjeti ZASTO i KAKO moze neko vise voljeti,cak navijati u medjusobnim duelima,stranca,ma koliko DOBAR ;D bio,pored svog drzavljanina i ponosa svoje,upropastene ali stare i ponosne drzave.
                    zaista ne mogu,
                    a novak..
                    faca ima 20 god,pa da je razlika 3000 poena,on i nadal za 5-8 god borice se broj 1.
                    pa nek pobjedjuje bolji!
                    NAPRED NOLE!!
                    a knjiga..pa i bekam i kristijano su izdali knjige,a sumnjam da ih neki menadzeri i te fore nisu podstakli zbog kojeg dinara sa strane

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg19280#msg19280 date=1206750521]
                      Patriota, a da ti dam jos koji - pa da bude izjednaceno ;) ;D ;D
                      salim se,ali meni je stvarno smesno to sa knjigom,a i cena uopste nije mala :-\
                      [/quote]

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=Patriota link=topic=478.msg19289#msg19289 date=1206751934]
                            deli?e uz politiku.
                            [/quote]

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • [/quote]

                              ti to namerno,da popijes minus > ;)
                              a bas sam mislila da ti udelim jedan +,zbog fore sa politikom
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Nece uz novine, tu su knjige po 200din ;)
                                Salim se, bas me briga za knjigu, ali da je naslov smesan-smesan je!

                                Comment

                                Working...
                                X