Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Novače.. Cune lepo zbori...



    Spoiler
    Kafu mi, draga, ispeci
    bas kao da je draga duso za tebe
    aj, ja cu doci oko pola noci
    da sednem kraj tebe

    Dusek mi, draga, razmesti
    bas kao da je
    draga duso za tebe
    aj, ja cu doci oko pola noci
    da legnem kraj tebe

    Ne dolazi. dragi, ne treba
    jer ti drugu dragu sada milujes
    aj, ti si rek'o da si bolju
    dragu stek'o od mene


    Baj d vej.. U nekim novinama videh intervju bivše Novakove devojke.. Kako je pljucnula po Jeleni.. Auuu..

    P.S. šta je sa forumom bokte mazo?

    Comment


    • Novak se bori protiv ocekivanja tima, navijaca i pre svega sponzora.
      Tesko je tolike godine biti u vrhu, odrzavati formu, a najteze pobednicki mentalitet i konstantnu zelju za pobedom.

      Rodjenjem deteta covek se prirodno promeni. Promene se zivotni prioriteti i sopstvena ocekivanja.
      U takvim zivotnim situacijama sklonost ka preispitivanju dojucerasnjih ciljeva je sasvim legitimna. I opravdana.

      Moje skromno misljenje je da je pritisak sponzora najveci problem.
      Da ne budem preostar, ali cenim da je kraj karijere velikog Novaka blizu.
      Mozda ce pokusati kao i Federer da osvoji sto vise GS, najveca koncentracija i napor bice ulozeni u taj cilj.

      Imao sam srece da ga gledam od samog pocetka. Od tada i pisem na ovom forumu. Tada ni jedan clan od svih vas nije ni bio na forumu. Mozda Bojana.
      Vodio sam bitke oko njegove sadasnjonsti i buducnosti kada su se ovde podsmevali nakon prvog osvojenog AO.
      Kada je izgled guze Nadala kod zenskog dela foruma bila veci motiv od navijanja za tenisera iz svoje zemlje.

      Kada ce nasa zemlja ponovo imati ovakvog sampiona?!
      Pitanje je retoricko, ali je odgovor predvidiv. U skorije vreme tesko.
      Zato Novace, hvala ti na svemu do sada i sto se mene tice, izvoli majstore na zasluzeni odmor. Uzivaj u deci, porodici i sreci koja ide uz to.

      Sponzori ce se vec nekako snaci.

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post

        Kada si cuo Mirku da tako nesto izjavi?!
        Nikad.
        Jer zivi uz esenciju bon tona i domacinskog, onog porodicnog vaspitanja koje je poneo iz toplog doma svojih divnih roditelja.

        Gospodja Djokovic je dobro prosla, kako je trebala da prodje.
        Uz sve te pare koje ima, bolje joj je da upise neku skolu za bon ton i lepo vaspitanje.
        To ne ide sa parama.
        Ne ne gospodjo.
        Ne znam samo do koje mere si ozbiljan sa ovim izjavama
        Mirka? Kakve sad veze ima Mirka?

        A ako ćemo o dotičnoj gospodji, samo da se podsetimo onog "crybaby" pred svima (što se mene tiče, može joj se). Inače, stvar je u tome što je na zapadu svima jasno ko je boss samo se mi nešto kao prenemažemo, a ustvari nas drmaju žešći kompleksi.

        https://m.youtube.com/watch?v=_F79LBarPFo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Novak se bori protiv ocekivanja tima, navijaca i pre svega sponzora.
            Tesko je tolike godine biti u vrhu, odrzavati formu, a najteze pobednicki mentalitet i konstantnu zelju za pobedom.

            Rodjenjem deteta covek se prirodno promeni. Promene se zivotni prioriteti i sopstvena ocekivanja.
            U takvim zivotnim situacijama sklonost ka preispitivanju dojucerasnjih ciljeva je sasvim legitimna. I opravdana.

            Moje skromno misljenje je da je pritisak sponzora najveci problem.
            Da ne budem preostar, ali cenim da je kraj karijere velikog Novaka blizu.
            Mozda ce pokusati kao i Federer da osvoji sto vise GS, najveca koncentracija i napor bice ulozeni u taj cilj.

            Imao sam srece da ga gledam od samog pocetka. Od tada i pisem na ovom forumu. Tada ni jedan clan od svih vas nije ni bio na forumu. Mozda Bojana.
            Vodio sam bitke oko njegove sadasnjonsti i buducnosti kada su se ovde podsmevali nakon prvog osvojenog AO.
            Kada je izgled guze Nadala kod zenskog dela foruma bila veci motiv od navijanja za tenisera iz svoje zemlje.

            Kada ce nasa zemlja ponovo imati ovakvog sampiona?!
            Pitanje je retoricko, ali je odgovor predvidiv. U skorije vreme tesko.
            Zato Novace, hvala ti na svemu do sada i sto se mene tice, izvoli majstore na zasluzeni odmor. Uzivaj u deci, porodici i sreci koja ide uz to.

            Sponzori ce se vec nekako snaci.
            Opet cu te shvatiti ozbiljno.

            Ne mogu biti siguran, ali bih se kladio da Novak ima jos 2-3 odlicne sezone u sebi.

            ----------------------

            Originally posted by miloolja View Post
            Dobro, Novače Đokoviću.. imaš li povredu ili nemaš???
            Pa i ima i nema, tj povremeno ima. Ocigledno se radi o takvom tipu povrede koji ce povremeno da ga muci a nece moci da je se potpuno rijesi.

            Odluka da igra Akapulko je poptpuno logicna. On je igrao malo ove godine. Svega osam meceva. U zadnjih mjesec i po dana nije imao ozbiljan mec. Dakle treba mu da udje u formu. Sto se tice vremenskih zona, Meksiko je bolji od Dubaia. Odluka ujedno znaci da se ozbiljno priprema za povratak.
            Last edited by NI; 24-02-17, 11:45.

            Comment


            • Blizanci????????
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Naravno ovo je prvo sto sam videla kada sam usla sada na forum

                Neki normalan izvor ili ovi gadovi?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo drugo
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Je l samo ja detaljno citam clanak?

                    Noletov stric Goran Đoković u narednih nekoliko dana postaće otac, a Kurir saznaje da njegova lepša polovina nosi blizance
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nije u tome problem. Nije problem ko je bos. Problem je sto su bosovi prioriteti. Mirkin prioritet je Rodzerova karijera.

                      Da li je Jeleni prioritet Novakova karijera?

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Nije u tome problem. Nije problem ko je bos. Problem je sto su bosovi prioriteti. Mirkin prioritet je Rodzerova karijera.

                        Da li je Jeleni prioritet Novakova karijera?
                        Pa jeste, eto vidiš, po svemu se ugleda na Mirku, eto i blizanci (u pokušaju), sve po Mirkinom receptu
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Je l samo ja detaljno citam clanak?

                          Pa eto, zato si admin, znaš pos'0
                          Meni iskočilo na FB, od nekih drugih što prenose a ne čitaju (zato sam i postavila pitanje).
                          Thx!
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Bravo Goga!
                            sigpic

                            Comment


                            • Eeee NI...i ti sve vise naginjes ka ovoj drugoj strani.
                              Koji god da je Jelenin prioritet, to nam je sto nam je.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Eeee NI...i ti sve vise naginjes ka ovoj drugoj strani.
                                Koji god da je Jelenin prioritet, to nam je sto nam je.

                                tt


                                Kritika s tvoje strane mi uvijek tesko pada. Cak kad je i blaga.

                                Salu na stranu, ali moze se reci da sam ja uvijek bio izmedju dvije strane. Ljudski ja sam na vasoj strani. Ko smo mi da kometarisemo neciji brak?

                                Medjutim, muskarci koji imaju jako zahtjevnu karijeru, trebaju supruge koje ce biti spremna da trpe zbog te karijere. Isto vazi i za zene. Denis Tacer je bio konstantno predmet viceva ali Margareta nikada ne bila sto je bila bez njegove apsolutne podrske i podredjenosti njenoj karijeri.

                                Vec neko vrijeme (meni licno od ljeta 2012.) je ocigledno da jednoj sofsticiranoj, inteligentnoj zeni sa sirokim svjetonazorima tesko pada uloga koju mnogi ocekuju od nje da odigra. Ljudski je potpuno razumijem. Ali Novakov talent je nesto jedinstveno... I kao takav, Novakov telent je vrijedan zrtve koju zahtijeva.
                                Last edited by NI; 24-02-17, 16:09.

                                Comment

                                Working...
                                X