Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Gdje ćeš protiv Jece
    Nikad vise
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      U kom smislu mislis ogorcenost I u kojoj meri I gde usmereno razocarenje?
      Da li sam ja negde napisao da oni nemaju idilican zivot?
      Ne ja to nisam napisao ako procitas ono sto je stvarno napisano, a to je da su smorili sa prikazivanjem idilicne situacije. Samo konstatacija, pritom subjektivna, mozda se nekome to svidja, meni je odvratno.

      U kom smislu I kontekstu te iznenadjujem? Obrazlozi mi to.

      Voleo bih da ucutka sve nas "hejtere" koji ga "pljujemo" osvajanjem Indian Wellsa samo se bojim da na jednom ofdmeceva ne izvadi Pjera pa sa njim odigra koji poen.

      A mozda ti I ja generalno imamo slicne stavove sto se tice vecine stvari I situacija, I gotovo smo uvek na istoj strani pa ti je neobicno kad svoj jezik, ljutu otrovnicu okrenem ka nekim stvarima koje su ti drage. Ima I do toga.

      Ne brini brate moj nista se u principu nije promenilo a opet nista nije I ne moze biti isto.
      Novak fan zauvek
      Ma jok, ne zameram ti u tom smislu, već znam da ti na stvari gledaš kao malo ko, ovde pogotovu, a ne ovako površno, kada nam serviraju svakakve gluposti sa svih strana.

      Idiličnan život mislila sam na ovaj sada, ovog momenta... kao imali su ga pa eto pokazali ovim gestom da ga ipak i nemaju ... što?...zato što se Jelena brecnula onako opakim tonom? Meni je to skroz ok, iako ja nisam tako "slatka" al eto ona ima opravdanje rade joj hormoni, kažu zajebana stvar kod većine žena. U tom smislu.. zašto je sada drugačije nego u odnosu na pre..a to ljubimo se, volimo se najviše na svetu i nek vide svi... jeste malo degutantno većini, pogotovu kada nas neko nervira, barem meni, i koliko ja vidim mnogi parovi imaju potrebu da udare na sva zvona koliko samo oni vole i koliko su zapravo voljeni, da sutra nema ne postoji, a činjnica je i da kada njima pukne tikva, ako se to desi naravno, onda je sve mnogo bučnije, lom veći (ne znam zašto pade mi na pamet sad ovaj aktuelni ružni slučaj naše kapitenke košarkaške reprezentacije.. a vala tu ljubav imala ona i niko više ) ... uvek je takav njihov kraj ili sličan (ne naravno i sa batinama, ovo je bio ekstrem, nažalost)... Iskreno se nadam da ovde neće doći do toga, do tog loma, jer mislim da jesu jedan za drugo, a uostalom zašto svaljivati krivicu na Jelenu recimo, bilo kakvu.. Novak je izabrao i dugo je sa njom. Ne menjaju se ljudi baš tako lako i brzo, znači da mu otrovčić u bočici odgovara

      A mislila sam na ogorčenost i razočarenje zbog Novakovg pada, jer ti se sve to poklopilo...Novak down, ti ljutit...pa sad tražiš dlaku u jajetu i sve ti smeta... kučići, dete, a oni došli da se uslikaju za album te velike sreće i ljubavi, koja možda i postoji, ne znamo, ali znam da ih nema na njegovim treninzima, ponekad samo kao sada.
      Last edited by miloolja; 22-02-17, 12:04.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zanimljivo kako se u samo desetak sekundi uvida dobije puna slika.
        O sumpruzi kolaše razne priče po čaršiji prestonoj i biće da nisu bile bez osnova.
        sigpic

        Comment


        • Jadan Nolence naš
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nisam u toku, pojma nemam sta se desava. Ali kada malo razmislim - i bolje sto ne znam. Necu ni da citam. Em me mrzi, em predpostavljam na sta cu naleteti.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ljubavi mi smo mnogo toga hteli

              Ovo su izleti, Pereca vjezba kritikovanje Novaka, Pjer i Tesla vjezbaju donosenje loptica, Vajda pivski stomacic, a Novak tenis. Svi srecni, zadovoljni, ispunjen dan, pravi porodicni izlet. Dok ne stigne ovsana kasa malo se provesele na terenima Monte Karla.
              sigpic

              Comment


              • Ja kunem se u ljubav
                zbog ljubavi oprastam
                nek sto put' sam muskarac
                na zenskoj strani ja uvek sam

                I sta ti sa mnom fali
                na drugom mestu potrazi ti
                a ja cu da zazmurim
                i pravicu se da ne vidim
                nista ne vidim
                jer kunem se u ljubav

                sigpic

                Comment


                • Pozdrav svima.

                  Zasto ne radi lajk? Dva tri posta su zasluzila lajk.

                  Ono sto sam vidio na klipu mi se ne svidja. Pada mi na misao jedna recenica iz "Oca na sluzbenom putu": "Je li radimo, je li se zaj*******?" Ovo definitivno ne lici na trening profesionalca. Za njega je trening rad u kancelariji. Ako ga pretvara u piknik sa familijom, onda ne mirise na dobro.

                  Nije mi jasno zasto Novak dozvoljava da se tako nesto snima i salje po internetu.
                  Last edited by NI; 22-02-17, 16:56.

                  Comment


                  • Radice od marta

                    Vjerovatno je islo live pa se nista nije moglo, ja cak imam i posebno Jecikin dio ako nekome treba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Možeš samo na pp da šalješ...

                      Da išlo je live.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tebi sam vec poslao, mozda ima jos zainteresovanih da cuju Jecikin ljupki glas ljubavi
                        sigpic

                        Comment


                        • Zasto live? Da bude u centru paznje ili sto? Svako ima pravo na privatnost ukljucujuci i Novaka.

                          Comment


                          • Bezupesan pokusaj kopiranja Roleta i njegovog prenosa treninga

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa nije ovo prvi put live, imaju taj običaj teniseri posebno, moderno šta li, javaljaju se svojim fanovima, jer gen trenira on već neko vreme u MC.

                              Skloni te prste sa tastature Bojana.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jelena kakva je da je bolja je od Miroslave Pidzame milijardu puta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X