Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali sta ce ona tu, idi drugarice zamijesi ljeb, usisaj, operi sudje, operi nesto na potocima Monte Karla, ispeglaj robu, pusti ga neka trenira, ovo mu je prvi trening u 20 dana
    sigpic

    Comment


    • Tako je! Reci joj!
      E bree. kako prvi trening... ništa ne pratiš, trenira odavno
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ona je tu da nadgleda da ne pretjera.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali sta ce ona tu, idi drugarice zamijesi ljeb, usisaj, operi sudje, operi nesto na potocima Monte Karla, ispeglaj robu, pusti ga neka trenira, ovo mu je prvi trening u 20 dana
          Dr Miroljub Petrovic
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sad kad je podigla ton, možda i zaigra

            When boys go to the gym together.... 💪👟🙊🙈🐵🙉🤸*♀🎾🏋



            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Izvini Cacke, malo ti je ovo nezgrapno, pa ću i ja da dupliram i da prokomentarišem, tj skrenem pažnju na dva momenta



              Momenat prvi... 9:40 i momenat drugi... poslednjih 10sek... sigurno da taj prvi (hormoni) vodi ka ovom drugom
              Ako ako, ne znam kako mi je ovako izbacio link... a namerno nisam hteo da skrecem paznju na momente

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Iskreno zapanjena sam otkud to da si i postavio uopšte

                Di nam je Maxxa?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment



                • Spoiler
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Iskreno poceli su malo da me smaraju sa tom pricom o idilicnom zivotu.
                    Koji ce ti djavo dete I supruga na treningu, kako se uopste mozes koncetrisati kad ti nazovi psi trce oko nogu, dete ti otima reket iz ruke a zena daje savete za istezanje.
                    Ni trunke profesionalizma nema, bas tuzno.

                    Zasto se ja nadam da ce uzeti makar jos tri slema meni stvarno nije jasno, jer sa ovakvim pristupom evidentno je da to nije moguce.

                    Svaka cast na svemu ali bas su smorili.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Jaooo sto preterujete... Indigo
                      Pa dok je udarao lopticu gde si video familiju i pse da mu smetaju?
                      I sta znaci idilican zivot? Mislim i kako si dosao do zakljucka da ga nemaju na kraju? Zbog Jelenine reakcije u poslednjih 10ak sek snimka?
                      Bas me iznenadjujes komentarima poslednjih meseci, nikako mi ne idu sa tobom, ali to mozda ogorcenost i razocarenje govore iz tebe...mozda rekoh.. O tumacenju svake reci, poteza, miga, postupka, i njega i okruzenja njegovog...smorismo do bola. Mene barem, ne znam vas i ne znam kako da se sklonim od toga.
                      Ne pocnes li da igras Novace, opasno cemo da se posvadjamo...

                      tt
                      Last edited by miloolja; 22-02-17, 06:11.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jaooo sto preterujete... Indigo
                        Pa dok je udarao lopticu gde si video familiju i pse da mu smetaju?
                        I sta znaci idilican zivot? Mislim i kako si dosao do zakljucka da ga nemaju na kraju? Zbog Jelenine reakcije u poslednjih 10ak sek snimka?
                        Bas me iznenadjujes komentarima poslednjih meseci, nikako mi ne idu sa tobom, ali to mozda ogorcenost i razocarenje govore iz tebe...mozda rekoh.. O tumacenju svake reci, poteza, miga, postupka, i njega i okruzenja njegovog...smorismo do bola. Mene barem, ne znam vas i ne znam kako da se sklonim od toga.
                        Ne pocnes li da igras Novace, opasno cemo da se posvadjamo...

                        tt
                        U kom smislu mislis ogorcenost I u kojoj meri I gde usmereno razocarenje?
                        Da li sam ja negde napisao da oni nemaju idilican zivot?
                        Ne ja to nisam napisao ako procitas ono sto je stvarno napisano, a to je da su smorili sa prikazivanjem idilicne situacije. Samo konstatacija, pritom subjektivna, mozda se nekome to svidja, meni je odvratno.

                        U kom smislu I kontekstu te iznenadjujem? Obrazlozi mi to.

                        Voleo bih da ucutka sve nas "hejtere" koji ga "pljujemo" osvajanjem Indian Wellsa samo se bojim da na jednom ofdmeceva ne izvadi Pjera pa sa njim odigra koji poen.

                        A mozda ti I ja generalno imamo slicne stavove sto se tice vecine stvari I situacija, I gotovo smo uvek na istoj strani pa ti je neobicno kad svoj jezik, ljutu otrovnicu okrenem ka nekim stvarima koje su ti drage. Ima I do toga.

                        Ne brini brate moj nista se u principu nije promenilo a opet nista nije I ne moze biti isto.
                        Novak fan zauvek
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          slobodno, ja te stitim
                          Hahaha, hvala

                          Od juče "ljubavi" za mene ima potpuno drugi smisao.

                          I vratiću se na ono od pre izvesnog vremena

                          Svaka reč,postupak i ponašanje javne ličnosti koja je nekakav role model , da ne kažem idol mladima, ima mnogostruko veću težinu od onoga što radimo mi obični smrtnici.
                          Ovako naš Nole je poslao poruku da je u redu da te žena " disciplinuje " u javnosti.
                          Što kaže moj dragi
                          u svoja četiri zida neka mu dadu dadulicu, ali ne i javno. Svi se mi sporečkamo sa partnerima , ali to niko ne zna, to je intima...
                          Poslata je jako loša slika u javnost.
                          I složiću se sa Indigom, šta koji vrag porodica traži na treningu?
                          I pre nego mi kažete da nisam u pravu, razmislite da li vi svoje najbliže vodite sa sobom na posao - jer trening je Novakov posao.
                          Last edited by Marija81; 22-02-17, 10:35.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Sve sve, ali Teslu i Piera da mi ne dirate!


                            To su(nazovi) ????? psi što mu trče oko nogu??????

                            Ovo od Indiga stvarno nismo očekivali ccc
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Sve sve, ali Teslu i Piera da mi ne dirate!


                              To su(nazovi) ????? psi što mu trče oko nogu??????

                              Ovo od Indiga stvarno nismo očekivali ccc
                              Ali zbog mog dugogodisnjeg angazovanja I zalaganja moze mi se progledati kroz prste
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Gdje ćeš protiv Jece

                                Comment

                                Working...
                                X