Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da samo od ovog AO2017 izvrtim strane unazad i da prebrojim koliko je ljudi ovde čulo od nekog nešto da je možda, eventualno istina, nije da veruje, al eto pirča lik koj je tamo negde po ko zna kojoj liniji i vezi "upućen" ... samo jedno baš bode oči.. nijedna se priča ne poklapa. Što je i očekivano svakako, počevši od činjnice da dok je do svih vas stigao proveren trač, bar njih 20 dodalo ponešto...+/-.. ukoliko je trača i bilo.
    Ma nikako da pitam brata koj je radio nešto za fondaciju poslednjih meseci... dal je on čuo nešto šta pričaju tamo.

    I nije mi jasno kako do sada nije bio problem sa Jelenom, što bi bilo logičnije, tamo na početku ili ev kada se klinac rodio, nego ona eto posle toliko godina zajedništva i praćenja po turnirima, neko ko u minut i na mig zna i raspored i navike i šta je to što mu je potrebno ne samo tog trenutka već i na duže staze... odjednom postaje osoba koja kao da je juče ušla u tu porodicu. Ne razmišlja o njegovoj karijeri koja može da traje još samo 3-4 godine, već isključivo o sebi, a i dete malo ne ide u školu.. Dok brek spašava tako što sedi u MC, a on ide na drugi kontinent. Valjda ga ne bi ispuštala iz vida. Ja bih bar tako radila, al sad ima nas raznih.
    Last edited by miloolja; 27-01-17, 09:44.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Rekla mu je u redu, radi sta oces, znamo da je to zamka, a on kukavac sta ce, pokusava da pokaze da je vijeran pa se trudi da je sto vise kuci

      Zena je to, zasolila mu je zivot do maksimuma

      sigpic

      Comment


      • Uuu veliki je to mač ne sa dve, već ko zna koliko oštrica.... a ne izgleda mi takva, ona slatka, a te su najopasnije... ne bi ga ta puštala iz vidokruga... posle toliko muka.

        Uostalom zar vi muškarci beše ne razumete nikako žene? Tako da ovde baš nagađate totalno bzvz, pored toga što trolujete

        P.S. Btw ko ti je ovaj što soli?
        Last edited by miloolja; 27-01-17, 00:30.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Negde oko 00.45 h pročitah nekoliko hipotetičkih postova i rekoh ajde odložiću spavanje još malo da vidim šta će olja odgovoriti.

          Postala si predvidiva ili predvidljiva, ti bolje znaš kako se kaže.

          Comment


          • Predvidljiva. Mada može i prvi način, ali je dr učestaliji.
            A el znaš da sam ušla na forum u 1:14... tako da dobro, posrećilo ti se čekanje
            Last edited by miloolja; 27-01-17, 00:37.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Uuu veliki je to mač ne sa dve, već ko zna koliko oštrica.... a ne izgleda mi takva, ona slatka, a te su najopasnije... ne bi ga ta puštala iz vidokruga... posle toliko muka.

              Uostalom zar vi muškarci beše ne razumete nikako žene? Tako da ovde baš nagađate totalno bzvz, pored toga što trolujete

              P.S. Btw ko ti je ovaj što soli?
              Ma vise od pola zivota su zajedno, nece ni njoj lose biti ako se rastanu, muke su bile i prosle, sad je uzivancija. Stefan je najpreci.

              Potpuno si van tokova, ovaj njegov potez je toliko viralan da je to nemoguce nesto

              sigpic

              Comment


              • Pihhh kako je maliii.. ajd bježi, nek sam van tokova
                A ko će vala znati nego ti
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Gledaj kako razvlaci jufku, bolje od tebe stotinu puta

                  sigpic

                  Comment


                  • A slaba sam na kuvaree

                    Bome svaka mu čast. mada je moja baba bolja.. u razvalačenju testa, ofc
                    Last edited by miloolja; 27-01-17, 00:40.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Neće više niko da ćaska, ev da prenese nešto što je čuo?

                      Ok, odoh da spim i nemojte da spamujete bzvz temu da ne moram ujutru da brišem...
                      Last edited by miloolja; 27-01-17, 01:17.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Ovako,hteodoh da podelim sa vama nesto sto sam saznao.Mnogima ce verovatno biti urnebesno smesno,ali htedoh da vam kazem.Skoro sam upao u mnogo jak bend,koji svira svuda po Evropi i tako svira dosta korporativnih zurki i svega i svacega.Bend ima izuzetno jaku klijentelu,a jedan od klijenata je lik koji radi osiguranje Djokovicima.Tvrdi,ponavljam,mnogi ce se smejati na ovo,ali kruzi ozbiljna prica,da je Novak sa Bekerom orgijao sa nekim lepoticama,zbog cega je Jelena zvala Bekerovu zenu i rekla sve to,na sta je ova zabranila Bekeru da trenira Novaka i razjebala sve...Kapiram da svi vec umirete od smeha,ali nije to poenta ovog mog posta,poenta je sto je sigurno da Novaka vise zabole ona stvar za tenis i kako ne planira da gine vise,nego se okrece porodici i da spasi brak.Ja se stvarno nadam da je ovo obican abar i da nema nimalo istine...Pozdrav dobri ljudi...
                        E jebiga, kome sad vjerovati, tebi il izvjesnom loklanom sudiji sa pricom o dopingu?
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Bas ce Bekerova zena zbog toga zabraniti njemu zabraniti da bude trener, moze on da orgija i bez Djokovica

                          Comment


                          • Ma ko ce da se bavi i analizira razne nelogicnosti u tim rekla-kazala. Nema ih ni u onome sto vidimo da se stvarno desava oko njega, a ovo su besmislice...no i dalje trazimo odgovore, tako da treba ljude nekad i razumeti. Ali kako cemo te odgovore tesko dobiti, ovde jedino Novakon comeback brise sve, u suprotnom... zbogom pameti...

                            tt
                            Last edited by miloolja; 27-01-17, 10:51.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pre tačno devet godina, prvi u nizu...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Prvi, pa je onda isla knjiga moj prvi GS, pa su se mnogi sprdali moj prvi i poslednji GS
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X