Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak bi mogao da ima problema zbog Troickog.
    http://www.telegraf.rs/sport/963521-...-zbog-troickog

    Comment


    • Kad objavi neki normalan portal, a da se ne poziva na ovaj , onda ću da razmišljam.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kad objavi neki normalan portal, a da se ne poziva na ovaj , onda ću da razmišljam.
        Gde ćeš naći normalan portal kada im je svrha postojanja prepisivanje agencijskih vesti i pouzdani izvori tipa rekla-kazala
        sigpic

        Comment


        • Solidna partija Novaka, moglo je i bolje ali početak je turnira, biće bolje. Forma će biti sve bolja iz meča u meč, mada već u sledećem meču mora pružiti dobru partiju. Sada je na redu Batistuta, uz dobar pritup ne bi trebao imati prevelikih problema.

          Comment


          • Ajmo Nooooole korak po korak, cestitke za ovaj danasnji korak. Taman koliko jer trebalo.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Primetan rad na fh-u dace lepih rezultata, dok snage i zelje ima za trojicu.
              Zadovoljan
              sigpic

              Comment


              • Nastavlja Novak trend velikog broja nieskoriscenih BP lose kretanje i namestanje daju dosta UE iz BH narocito ,ne oseca loptu i teren, razumljivo posle pet nedelja pauze, pretpostavljam popravice se u tom delu kako sezona odmice, ali ovo prvo i dalje deluje zabrinjavajuce.Za sada je bolje da se mreze drzi ovako cesto protiv objektivno slabijih igraca
                ..nekako mi se cini da je cena sulude dvoranske jeseni previsoka..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Nisam gledala cijeli meč, ali zadovoljna sam sa onim što sam vidjela za početak sasvim dovoljno, ne forsira se previše... nedostajao mi je Novak i njegova igra, idemo polako po brodić a onda ćemo dalej
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Za prvi mec moramo biti zadovoljni.Nisam mogao gledati mec ali sam odgledao skraceni snimak.Deluje sve isto sto se tice nastupa kao i prosle godine,isto je dal tu bio Vajda ili BB .U najavi Dubaia napisao sam da bih bi ozadovoljan igrom sa 20 izlazaka na mrezu ,neko napisa da je bilp 18/15 nije lose za prvi mec >ono sto zabrinjava je i dalje slaba realizacija brejk lopti i lagane greske na bekhend strani ali se nadam da ce to smanjivati u narednim mecevima ,ipak nije igrao mesec dana.Do eventualnog susreta sa Rogerom necemo znati sta mozemo ocekivati od Novaka jer igraci iz druge lige nemogu na pravi nacin pokazati Novakovu formu.S obzirom da mu je AO izmakao sad treba uzeti brodic iako nisam ako razmisljao pre AO,cisto da vrati naviku podizanja pehara a na americkoj turneji da dapadne IW i ceka duel sa Rafom.

                    Comment


                    • Comment


                      • Ceo mec (pocinje u 0:13:40)

                        Comment


                        • ...i hot shot


                          + slike
                          Last edited by Zzz; 26-02-14, 07:02.

                          Comment


                          • Zajebat ovaj nas.
                            Vrlo, vrlo zajebat
                            sigpic

                            Comment


                            • Proknjižena titula i 500 bodova

                              Comment


                              • Baš je izgledalo onako kako bismo na kraju i voleli, taman sa sve onom dekoncetracijom kada je trebalo da završi meč, jer ruku na srce da nje nije bilo, malo bih se zabrinula.
                                Da li može ovaj novo da drži.... zauvek?

                                I šta bi sa eventualnim problemima zbog Trockog u svojoj blizini?
                                Last edited by miloolja; 26-02-14, 19:26.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X