Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto kaze Djokovic

    Zla nadzivjeh tvoja svakolika,
    A s' Istominom necu da se borim
    sigpic

    Comment


    • Slažem se, ali ja nekako uvek protiv Novakovog trenutno najvećeg konkurenta, ova dvojica dugo nisu bili ne samo interesantni, već ih nije bilo nigde, ali videćemo kako će situacija da se odigrava nadallje, nekako još uvek ih ne uzimam za ozbiljno
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Ponuda u stilu da te streljamo, vešamo ili sečemo glavu.
        Tako da fala vi, radije odoh đipiti sa mosta mada kakav sam baksuz navataće me onaj Renato.


        Evo bratko ako ti je lakše da vidiš kako nam se Novak pripremao pre nekoliko meseci...

        Mari ako sad ne uzme AO nikad neće..
        Idealno bi bilo da uzme Sten.. Doduše ne znam ko na koga ide..
        Last edited by Panchev9; 20-01-17, 23:37.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Koje malodusje. Milutin slabo radi sa tatom. Hocemo u avatar, mjesec dana, da Nole osvaja jedan slem do kraja godine. Dva mjeseca ako osvoji dva a tri mjeseca ako osvoji 3.

            Ako ja dobijem (u sto ne sumnjam) na avataru ce pisati: "Milutine ne budi malodusan kao tata!"
            -----

            Novakovi navijaci treba da navijaju za Marija, to bi rijesilo dio Novakovih problema. Mari bi postao manje motivisan.
            Prihvatam i nadam se da cu izgubiti

            Ma nisam malodusan, vise ozbiljno zabrinut, ne znam sta mu se mota po glavi. Veru u njega nikad nisam gubio, ali sam imao zasta da se hvatam. Sad se desava neki haos oko njega, nikako da se pohvataju prave niti i krene pravim putem, ma koliko bio dug. Pokazu se znaci zivota, povratka, onda opet neko poklapanje. Odlicno igra u Londonu, onda dodje onakvo finale. U Dohi treba da izgubi od Verdaska, sutra razbije Marija. Ovde razbije Verdaska, gubi na onakav nacin od Istomina. Iz Dohe leti za MC, par dana pred pocetak GS turnira na drugom kraju sveta. Ovde tek se zavrsi KZS on vec na aerodromu, u onakvoj situaciji on je racionalno razmislio i rekao pakuj kofere idemo odmah .
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post


              Evo bratko ako ti je lakše da vidiš kako nam se Novak pripremao pre nekoliko meseci...

              Mari ako sad ne uzme AO nikad neće..
              Idealno bi bilo da uzme Sten.. Doduše ne znam ko na koga ide..
              Nametnuo si temu O čuvena devetko realizatoru još čuvenijeg penala koja baš i nema veze sa mojim postom ali ću ti rado odgovoriti.
              Rezigniran si i to je potpuno razumljivo mada vidim i da si ljut što ne bi trebalo.
              I meni je ovaj nesretni Pepe u najmanju ruku čudan dok mu je filozofija po meni teško primenjiva obzirom na razlike u mentalnom sklopu, načinu i uslovima života kao i genetskog koda nas i onih sa njenog izvorišta. Verujem da ovakav stav delimo međutim postoje i razlike.
              Razlika je sadržana u činjenici da ti u svemu ovom vidiš uzrok dok ja vidim samo posledicu. Definisao bih to kao aktivaciju nekakve vrste odbrambenog mehanizma na sve vrste pritisaka. Moguće da su potrošeni svi drugi načini pa je pribegao ovom kao poslednjem mogućem. Kako god meni je ta priča precenjena posebno u ovim našim domaćim krugovima jer njen uticaj nije tako veliki kakvim se predstavlja dok ujedno verujem u njenu privremenost.
              Kada je o snimku reč a uzimajući u obzir činjenicu kako se Pepe mota oko Novaka već 4 godine odgovoriću na njega pitanjima.
              Ko i zašto objavljuje snimak tek sada?
              sigpic

              Comment


              • A što mislite, da li je moguće da je stvarno istina ono što je rekao detetu u Beogradu, "nisam pao, samo sam malo zastao da se odmorim".
                Onda u Dohi protiv Verdaska i Mareja testira, vidi da je na pravom putu, ali zaključi da još nije dovoljno sa odmorom, da su ga ta dva meča iscrpela više nego se nadao i odluči još produžiti odmor.
                Ja sam uveren u ovu varijantu. Nema ovde mesta teorijama zavere.
                A sve njegove izjave tipa "rekordi me sve manje dotiču" jesu skidanje pritiska i zamagljivanje očiju ostalima da se ponadaju i pomisle da će nešto i osvojiti.
                Last edited by Bimbo; 21-01-17, 09:32.

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Hoćeš da kažeš da se tada uplašio i prestao sa dopingom? Tj ne ti (nadam se) nego samo prenosiš trač sa tvitera?
                  Baš gnusno šta hejteri i dokoni ljudi znaju da smisle
                  Ne odbacujem ni jednu teoriju koja ima nekog smisla, ali i ne vjerujem bezrezervno ni u jednu. Situacija je takva da ni u sta ne mozemo biti sigurni, osim u to da Novak nije dobro..

                  Ova bi teorija, recimo, potpuno objasnila Novakove izjave da mu vise nije do trofeja, rekorda, prestiza.. kako ce od sad samo da uziva u tenisu... Kad postanes svjestan da tajnog oruzja vise nema i da vise jednostavno ne mozes biti ono sto si bio, moras javnost da pripremis na shok...

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Ponuda u stilu da te streljamo, vešamo ili sečemo glavu.
                    Tako da fala vi, radije odoh đipiti sa mosta mada kakav sam baksuz navataće me onaj Renato.
                    Kad bi ja bio Novakov navijač volio bih da Austrailan open osvoji ISTOMIN.
                    Pa zašto ne bi Istomin osvojio? U stilu ČILIČA iz US OPEN 2015?
                    Ima sve udarce i glavu te je trenutačno je pun samopouzdanja. Ako nastavi sa takvom igrom može on da dobije svakog igrača na touru te osvoji i taj AUSTRALIAN OPEN.

                    Comment


                    • Moguce je to, Federer uzima bas prosle godine devet mjeseci pauze, vjerovatno je i on uhvacen pa je odradio silent ban, ali Nike lobi je jak, vratio se i vjerovatno ponovo uzima supstance, Nadal ni na sta ne lici, njega su pustili da bude na touru ali bez dopinga i vidimo kako mu ide, nema Slem godinama. Marej odjednom postaje masina, svi su dobili svoj dio kolaca sve su prilike.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moguće, a sve to fino pokriva svakojakim vanterenskim aktivnostima.

                        Comment


                        • Originally posted by jacques9 View Post
                          Kad bi ja bio Novakov navijač volio bih da Austrailan open osvoji ISTOMIN.
                          Pa zašto ne bi Istomin osvojio? U stilu ČILIČA iz US OPEN 2015?
                          Ima sve udarce i glavu te je trenutačno je pun samopouzdanja. Ako nastavi sa takvom igrom može on da dobije svakog igrača na touru te osvoji i taj AUSTRALIAN OPEN.
                          Davno bi kada sam gutao SF literaturu, naročito Asimova da bi vremenom prestao glede Istomina kao osvajača Slema. On igra na granici mogućeg, većina loptica idu vrlo nisko iznad mrežice a to neće potrajati.
                          Last edited by pecaros; 21-01-17, 10:35.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo mi je Maxxa juče doturila Nole već snimao za Lakost [FOTO]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Isak Asimov - Denis Istomin ..... Ima tu nesto sa tim "s" ko zna
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • ...

                                Novakov box AO 2008. (između ostalog kao da je juče bilo kada su nosili ove majice/trenerke, o ostalom da ne pričam, shvatili ste već...)


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X