Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prestrogi ste, odgledao sam 2 seta - gledam treći sad. Prvi set je Istomin odigrao sjajno, Nole kao da nije imao snage u pojedinim trenutcina, skraćivao poene.
    Drugi set očekivano , Novak dobija više na psihu nego na igru. Pomalo raterećeno gledam, ne znam ni rezultat u setovima.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa naravno da ne moze, ali problem je zasto ne moze? To je pitanje na koje se mi ovde proseravamo kao nekim odgovorima, a nista necemo postici. Po meni ne moze jer mu nije dovoljno stalo i ne moze jer je rastrzan izmedju porodice i tenisa. Jedno s drugim moze da ide imamo mali milion dokaza, ali je potrebn veliki rad i veliko odricanje. Novak ne moze jer je prezasicen, jer vise nece da se posvecuje onoliko koliko mora. I to je to.
      Svaka ovakva diskusija je u prvom redu terapeutska za nas navijace.

      Ja mogu da zamislim sam 3 logicna objasnjenja.

      1.
      On ne moze da se nosi sa komplikacijama u odlucujucem setu. To je otprilike tvoja teorija sandu. Moze da se bori, moze da igra kako treba ali ne do samih granica. Zasto moze spasiti 4 mec lopte protiv Verdaska, odigrati sjajan treci set protiv Marija, na briljantan naci spasiti 2 set lopte u 2. setu protiv Istomina a onda se defakto predati krajem 4. seta i u petom? Umor bi mogao biti objasnjenje ali sam je rekao da se ne radi o umoru.

      Treba psiholog da se prevazidje takav tip problema.

      2.
      Otprilike nesto na liniji teorije 7elevena. On sve brizljivo planira za veliki povratak 2017/2018. Kao kontrolu je igrao Dohu i bio zacudjen rezultatima. U Australije je trebao napor koji je bio veci od planiranog. Iscrpljujuci mec u 2. kolu mu je drasticno smanjivao sanse na titulu. Najvjerovatnije bi se iscrpio i ostao praznih saka. Po planu je u takvom slucaju trebao odustati i nastaviti da puni baterije za vazniju priliku.

      3.
      Postoji neki strani, nama nepoznati, pritisak koji se naglo pojaca a potom popusti da bi se potom opet naglo pojacao. Kad je pritisak najveci, on je nesposoban da ozbiljno igra.


      Ja sam daleko najblize opciji 3.
      Last edited by NI; 19-01-17, 17:27.

      Comment


      • Uh uh preko 100 poruka od podne. Da je pobedio kao prosle godine Simona JEDVA a nakon toga uzeo pehar ne bi bilo ni 10.

        POSTAO JE LOVINA DRUGIH, NEMOJMO GA U MI LOVITI!


        http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1221916

        Pozdrav dobri ljudi.


        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Last edited by cacanin; 19-01-17, 17:20.

        Comment


        • Znači ipak je rekao da nije bio ni blizu svog željenog nivoa i da mu nije bio dan...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Becker on Novak (CNN): 'Something that was there last yr is missing so he’s got to sacrifice everything else for his next major.'
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Beker istakao što smo i mi primetili na lajv temi.

              Zaista sam šokiran. Novak igrao previše defanzivno, Istomin veoma strpljivo koristio šanse, korektno igrao pod pritiskom od početka. Potpuno zaslužena pobeda
              Čačke poraz uvek zahteva veću analizu nego pobeda. Pobeda nas ušuška, usreći i ne razmišljamo i analiziramo mnogo kako je do nje došlo.

              Olja i sam kaže
              Ja sam krojač svoje sudbine.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Znači ipak je rekao da nije bio ni blizu svog željenog nivoa i da mu nije bio dan...
                Ovo je za domacu publiku. Nadam se da si sad mirnija. Iako ostaje pitanje da li je mogao vise napraviti u 4. i 5. setu.

                Originally posted by miloolja View Post
                Becker on Novak (CNN): 'Something that was there last yr is missing so he’s got to sacrifice everything else for his next major.'
                Da li Beker predvidja, ili zna sto je plan?
                Last edited by NI; 19-01-17, 17:40.

                Comment


                • Mogao je naravno, pogotovu posle III. I nikako ne razumem IV
                  Ne znam da li sma mirnija, kada sam počela da čitam malo od danas ove postove... mislim znam terapija i to.. al možda kada se ohlade misli (srce neće sigurno).
                  Inače nisam ja ovde prenela da je bio nezaonteresovan na konferenciji i rekao kako nije mogao ništa da uradi u meču, to je neko drugi napisao, a onda sam čula malo pre ovo.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ovo je za domacu publiku. Nadam se da si sad mirnija. Iako ostaje pitanje da li je mogao vise napraviti u 4. i 5. setu.



                    Da li Beker predvidja, ili zna sto je plan?
                    Drami Beker, malo rekla bih da je vise nego zainteresovan da pokaze Novaku sta,..
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Drami Beker, malo rekla bih da je vise nego zainteresovan da pokaze Novaku sta,..
                      Beker se ibreti sto bi moja Baka rekla ako znate sta to znaci.



                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Kažem ja, a Vladan i Dušan me nešto ubeđuju suprotno

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Beker se ibreti sto bi moja Baka rekla ako znate sta to znaci.



                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Izvini cacke , nisam cula za izraz-pojasni
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Čudi se.. Čuđenje..

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Govor tijela nije bio sporan u Dohi i protiv Verdaska, ali vec protiv Istomina je neki drugi covjek izasao na teren, to je neobjasnjivo, sem da mu nije dovoljno stalo.
                              Setimo se i partije na WTF-u protiv Nišija, dan posle neprepoznatljivo protiv Mareta. Moje mišljenje je da tu nisu baš najčistija posla, te na neki način, prikriveno, Novak želi to da prikaže.

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Izvini cacke , nisam cula za izraz-pojasni
                                On hoce da kaze likuje, jer je po cacaninu svaki ali bukvalno svaki Novakov potez opravdan, pravi i bezgresan. I on jednostavno ne zeli da prizna da i bezgresni Novak ume i te kako da pogresi.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X