Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Pitanje je ko sve može i hoće da pristane na Novakove ultimatume. Očigledno je da ne žuri sa traženjem novog trenera ako ga uopšte i traži. Po meni ako misli da se vrati na No. 1 mesto mora da gleda kako će da unapredi svoju igru. Sa Vajdom ne mislim da može nešto da napreduje.
    Ne moze on nista da unaprijedi u svojoj igri, moze samo da se fokusira na tenis maksimalno, ali tu trener nijedan ne pomaze, mora Novak da prelomi.
    sigpic

    Comment


    • Trenutno mi deluje da misli da sve moze sam.
      Na pitanje o Vemicu ,rekao je kako je Dusan smiren covek i da mu prija negova smirenost,da ga je oduvek tretirao prijateljski, kao sebi ravnog iako je dosta mladji, dakle ne autoritet.U teniskom delu samo da ima iskustva i u singlu i dublu i da se lepo dopunjava sa Vajdom, kao i da je vec bio clan tima...
      Sto se BB tice iz nekih njegovih komentara se izmedju redova moglo procitati da je bilo natezanja o finasijskom delu .Ko je sebe pro(e)cenio vise


      Prilicno konfuzno mi je delovao u intervjuu posle meca, crvenilo u licu i ocima (moguce da su problemi sa socivima, ali opet nije bilo vetra, sitnog peska koji bi mogao iritirati oci, mozda od znoja posto se dosta znojio, glava posebno)...


      Trenutno mislim da mozemo ocekivati svasta, od toga da zgazi protivnika/e u sledecem mecu, do toga da se npr Sebaljos razmase i odigra na visokom nivou pa ga dodatno namuci. Ne bi bilo lose da ako stigne do SF da ga odigra sa Goffinom koji deluje da je u dobroj formi , pa da vidimo malo vise gde je on sam trenutno.

      NI, tacka 1. u tvojoj analizi
      Similis simili gaudet

      Comment


      • miloolja
        Marija81
        Hvala. Nisam znao za Serenu. Zanimljivo. Doduše ima i dosta izgubljenig GS finala. ;)
        Venus je odavno druga liga.
        Daj Bože da grešim, ali meni se to ne sviđa nimalo.

        Comment


        • I sam Novak reče da mu je trebalo vremena da zagreje mašinu.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • баш ме занима да ли ће доћи до неког финала у овој години?
            sigpic

            Comment


            • U koliko sati igra Novak i prenosi li ovi idioti sa ESa, ako ne prenose da nadjem ace ko covjek
              sigpic

              Comment


              • Po livescoreu igra oko pola 4, ovi se kao uključuju u Dohu 15 min kasnije... kad nađeš ace, daj vamo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ocu ako bude, ali zato uredno prenose HC raspali i to mix dubl
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema, ovo je najbolje sto ima

                    http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.p...11&ci=101&si=4
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema ništa bolje, tražila sam. Mada stalno ga pomeraju za 5 minuta, valjda će se i ES1 uključiti do tada. Sada stoji da počinje u 15:40
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovo nije loše ako vam ne smetaju kvote po uglovima...

                        http://videostream.dn.ua/videopage/v...%96f%E2%84%96f

                        Comment


                        • E pa nema više odlaganja, sva tri meča pre njegovog su završena.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Nesic View Post
                            Ovo nije loše ako vam ne smetaju kvote po uglovima...

                            http://videostream.dn.ua/videopage/v...%96f%E2%84%96f
                            Ovo je odlicno, iz prinipa necu gledati na ES i kad se ukljuce. Jbs taj raspad od televizije. Tacno im treba oduzeti licencu za podrucje ex yu, SK je milijardu puta ispred njih.
                            sigpic

                            Comment


                            • I koja je to fora da se britanski ES program razlikuje od ovog sa ovih prostora? Da ovo Nešić što postavio je odlično... imala sam ranije, zaboravila...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo je bolje ali opet fali tu intezitet i cesto ne iskontrolise ciste udarce. BH je dobar, sto znaci da nema problema sa rukom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X