Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marija,

    Pa vidis da zezaju. Naravo, Vladan predvodi. Novak je poceo katastrofalno, ali to je 20 poena...

    Comment


    • Ocekivala sam neko mucenje u prvom mecu, nije igrao sa Struffom, brzi je teren. Hajde treba malo vremena da udje u ritam da krene da cita te servise, ali ovakva igra bas nema opravdanje
      Similis simili gaudet

      Comment


      • What???

        Mnogo mršav, mnogo...
        Last edited by Nesic; 02-01-17, 15:12.

        Comment


        • E moj vegane...

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Marija,

            Pa vidis da zezaju. Naravo, Vladan predvodi. Novak je poceo katastrofalno, ali to je 20 poena...
            Vidim, ali ako su takvi na početku, onda bolje da se isključim...da se ne nerviram.
            Jeste Novak krenuo loše , ali ovo je prvi meč sa Štrufom i potrebno je vreme da krene da ga čita.
            A i prvi meč je posle pauze i kao što rekoh mašina se polako zagreva
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Razumljivo mi je da na brzoj podlozi ne uzme protivniku servis ali da izgubi dva svoja u prva 4 gema....
              Baš me interesuje hoće li se izvući iz ovog prvog seta

              Comment


              • Ljudi, komentarišemo uživo meč u 250ici, posle ćemo ovde o Novaku.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Marija,

                  Pa vidis da zezaju. Naravo, Vladan predvodi. Novak je poceo katastrofalno, ali to je 20 poena...
                  Ni ovaj pristup je katastrofalan. Izgleda kao da nista nije jeo nedelju dana. Pritom igra protiv Strumfa rekreativca i ne pita se u poenima. Pritom ja volim Strumfa i njegov stil tenisa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dje si krenuo Strumfe, naisao si na sebi ravnog

                    Nema uopste dovoljno snage u udarcima, ostrina je cak tu, ali snage nema cim Strumf moze da odgovori kontrom. Nije ni cudo jer bas izgleda premrsavo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Premrsav je
                      Na slikama sa promocije turnira, Andy deluje da moze u zubima da ga nosi..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ako se po jutru dan poznaje penzija.
                        Originally posted by Zile90 View Post
                        Za sada Novak kao na streljani.
                        Originally posted by Zile90 View Post
                        Auuuuu,sta je bre ovo?
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Raznosi ga Strumf
                        Originally posted by Zile90 View Post
                        Hoce li Novak uzeti gem?
                        Originally posted by Maxx-a View Post
                        Mozda i bagel popije
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Uopste mi nije jasno zasto igra tenis ako mu se ne igra. Posteno bi bilo da se povuce, ovo je bas neozbiljno. Doha kao Doha je nebitna, bitno je sto on nema intezitet, nema volju, zelju, govor tijela mu je ocajan.
                        Originally posted by straxx90 View Post
                        Samo opusteno ljudi, zagrlite drvo
                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Bacio četiri do sada
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Vise me zabrinjava sto ovo dozivljavam potpuno normalno, uopste me ne dotice i iznenadjuje
                        Originally posted by Nesic View Post
                        Spremamo se za zagrljaj
                        Originally posted by Nesic View Post
                        What???

                        Mnogo mršav, mnogo...
                        Originally posted by Panchev9 View Post
                        E moj vegane...
                        Kod 0:4 i 1:5 pomislih da udjem na forum ali reko' aj da sacekam da Nole upali masinu i da ga okrene pa da dodjem i procitam pljuvanje na 250ici kad ono sve isto samo u FAN temi.

                        Idemo Nole.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Niko ga ne pljuje, samo nam je nejasno sta radi i zasto ovako lose izgleda i fizicki i na terenu. Jer je ovo kako izgleda prije svega bas neozbiljno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Premrsav je
                            Na slikama sa promocije turnira, Andy deluje da moze u zubima da ga nosi..
                            Time je dobio na brzini. Ako vas ne mrzi izlistajte pa uporedite masu i uspeh
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Kod 0:4 i 1:5 pomislih da udjem na forum ali reko' aj da sacekam da Nole upali masinu i da ga okrene pa da dodjem i procitam pljuvanje na 250ici kad ono sve isto samo u FAN temi.

                              Idemo Nole.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Moraš pod hitno da prestaneš da dižeš ovde tenziju...nerviranje i briga oko Novaka su nam sasvim dovoljni. Gde ga ko pljuje? Aman ako vam se ne sviđa šta drugi pišu imate opciju ignor ili prosto preskočite. Dosta više ovih praznih i bespotrebnih rasprava.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako ja zaboga Olja dizem tenziju, ja sam samo odgovorio na dizanje tenzije kao i ti pre mene tipa polako tek je poceo posle pauze...

                                Zna se da nisam mislio bukvalno pljuje vec na komentare tipa penzija, bagel, drvo, streljanja...

                                Evo gotovo je.



                                Bravo Nole.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by cacanin; 02-01-17, 16:15.

                                Comment

                                Working...
                                X