Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najpovrsnije i najiritantnije je kada na pitanja odgovaramo pitanjima. A tada smo i najnervozniji - obicno.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Šta je Marko u loži? Trener nije. Teniser nije. Brat jeste.
      Osim što je donosilac loše energije.
      Nemoj tako, brat je brat. Mozda je Marko tu zbog Novaka. Mozda je Novaku pak potreban neko iz familije da bude uz njega. A mozda je zapravo Marko tu zbog Pepe Imaza, on se bas vezao za njega pa gde on tu i on sto po meni nije dobro ali to je njegov izbor. Bolje bi mu bilo da ganja cure kao njegov brat Djordje umesto sto samog sebe sazaljeva bez neke preke potrebe. Sto bi rekao Ivo Andric:
      "Toliko je u životu bilo stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebalo je živeti"

      Comment


      • USOPEN i OI su ga mnogo pogodile pogotovo IO, došle su povrede, sve je to bilo jako skoro. Biće on onaj stari dajte mu vremena. On je najinteligentniji igrač na tour-u i znam da donosi najbolje odluke. Da je bilo nešto posle IO bilo je sad su posledice i to će da prodje.

        Zna mama Džudi da je sve ovo privremeno

        Ja samo očekujem povratak Rafe i Rodje pa da ponovo krene još jedna era Novakove dominacije.

        A i uživanje je gledati finala s Roletom i Rafom, dok s Murrey je smarački tenis

        Doha i Melburn će pokazati pravo stanje

        Sent from my SM-G935F using Tapatalk
        Last edited by 7eleven; 14-12-16, 06:27.

        Comment


        • ‚‚ - Nova godina, novi ciljevi, nova energija! Zahvalan sam i radujem se novim izazovima. Pozdrav od Đoković tima, vidimo se u Dohi - poručio je Novak. ‚‚

          http://sport.blic.rs/tenis/opustanje...glanje/fjrvppr

          n d j 1.jpg
          Last edited by nikas; 14-12-16, 08:01.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Nemoj tako, brat je brat. Mozda je Marko tu zbog Novaka. Mozda je Novaku pak potreban neko iz familije da bude uz njega. A mozda je zapravo Marko tu zbog Pepe Imaza, on se bas vezao za njega pa gde on tu i on sto po meni nije dobro ali to je njegov izbor. Bolje bi mu bilo da ganja cure kao njegov brat Djordje umesto sto samog sebe sazaljeva bez neke preke potrebe. Sto bi rekao Ivo Andric:
            "Toliko je u životu bilo stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebalo je živeti"
            Naravno da Marka povezujem zbog Gmaza...Moje je lično pravo da ne budem saglasan sa tim..Pa i da nisam u pravu..Opet mogu i da ne budem u pravu...
            Ali ne mogu da gledam promašenog lika i guruJa u Novakovom boksu..Jbg šta da radim.. Samo kad se setim gledanja one seanse kao neka sekta...Ili ono Novakovo na kraju meča...

            Comment


            • Originally posted by nikas View Post
              ‚‚ - Nova godina, novi ciljevi, nova energija! Zahvalan sam i radujem se novim izazovima. Pozdrav od Đoković tima, vidimo se u Dohi - poručio je Novak. ‚‚

              http://sport.blic.rs/tenis/opustanje...glanje/fjrvppr

              [ATTACH=CONFIG]14705[/ATTACH]

              Meni ta njihova zajednička slika, uključujući tog gmaza, tako nazvana "pozdrav" navijačima uz slogan "Nova godina, novi ciljevi" mislim, šta reći... Kao da nam jasno stavlja do znanja da svi možemo da se nosimo u tri lepe (ali onako fino, prijateljski, gariša naš...)

              Naravno, to je samo moje tumačenje, moj lični utisak, prihvatam da postoji prostor za nešto drugo, ali.... Mislim da od tenisa više nema ništa.

              Tako da, što se mene tiče, opušteno čekam Australiju, pa da vidimo da li se još uvek igra tenis ili dobijamo još jednu Anu.

              Samo, nerviranja bez, ljudi
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Naravno da Marka povezujem zbog Gmaza...Moje je lično pravo da ne budem saglasan sa tim..Pa i da nisam u pravu..Opet mogu i da ne budem u pravu...
                Ali ne mogu da gledam promašenog lika i guruJa u Novakovom boksu..Jbg šta da radim.. Samo kad se setim gledanja one seanse kao neka sekta...Ili ono Novakovo na kraju meča...
                Pazi, zenu mozes da biras ali brata ne mozes ma kakav da je. Ti i ja mozemo imati ovakva ili onakva misljenja ali Novakova je poslednja. On zeli Marka i Imaza u svom timu, u razloge ne zelim da ulazim ali tako stoje stvari.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Pazi, zenu mozes da biras ali brata ne mozes ma kakav da je. Ti i ja mozemo imati ovakva ili onakva misljenja ali Novakova je poslednja. On zeli Marka i Imaza u svom timu, u razloge ne zelim da ulazim ali tako stoje stvari.
                  Što bi rekli u Bosni..A zašto ga voda sa sobom? Jel može Marko da radi nešto u životu? Ili je najveći Gmazov uspeh što je ubacio Marka kod Novaka?
                  Preveliko je to opterećenje za Novaka.

                  Možda deluje grubo,ali zaista nemam opravdanja za Marka.

                  Novakov život. Novakove odluke. On ga kao brata voli najviše na svetu. Neka ga onda i vodi po svetu kao Pjera.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Nemoj tako, brat je brat. Mozda je Marko tu zbog Novaka. Mozda je Novaku pak potreban neko iz familije da bude uz njega. A mozda je zapravo Marko tu zbog Pepe Imaza, on se bas vezao za njega pa gde on tu i on sto po meni nije dobro ali to je njegov izbor. Bolje bi mu bilo da ganja cure kao njegov brat Djordje umesto sto samog sebe sazaljeva bez neke preke potrebe. Sto bi rekao Ivo Andric:
                    "Toliko je u životu bilo stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebalo je živeti"
                    Kako da ganja cure kad ga ne interesuju.

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Meni ta njihova zajednička slika, uključujući tog gmaza, tako nazvana "pozdrav" navijačima uz slogan "Nova godina, novi ciljevi" mislim, šta reći... Kao da nam jasno stavlja do znanja da svi možemo da se nosimo u tri lepe (ali onako fino, prijateljski, gariša naš...)

                      Naravno, to je samo moje tumačenje, moj lični utisak, prihvatam da postoji prostor za nešto drugo, ali.... Mislim da od tenisa više nema ništa.

                      Tako da, što se mene tiče, opušteno čekam Australiju, pa da vidimo da li se još uvek igra tenis ili dobijamo još jednu Anu.

                      Samo, nerviranja bez, ljudi
                      Potpuno si u pravu.
                      Ne mogu ni aslutiti šta to znači "novi ciljevi". Majku mu, sportista ima samo dva cilja, da ostane zdrav i da bude najbolji. I Novak je do sada hiljadu puta rekao da hoće da bude najbolji u istoriji. Posle RG je Srđan kod Olivere Kovačević u emisiji rekao da je savetovao Novaka da malo olabavi sa naporima. I kaže Srđan, odgovorio mu Novak da ne može jer želi biti najbolji svih vremena, GOAT. Tome u prilog ide i ono razbijanje Nadala u Dohi nakon kojeg je, na pitanje nekog našeg novinara zašto je bio nemilosrdan u tom meču, rekao da tako mora biti. Od kada više tako ne mora biti? Zašto, što se promenilo?
                      I koji sad ima novi cilj? Biti najbolji svih vremena je najviši cilj. Dakle, svaki sledeći može biti samo manje od toga, što će reći da je poslušao oca i diže ruke. Ako je tako, a drugačije logika ne nalaže da gledam, ja to pratiti neću. Mučno će biti svima koji budu svedoci okončanja jedne velike karijere na takav način. Svaka se mora okončati jednog dana, ali okončati je tako što širiš ljubav i sreću sa balzamovanim Imazom.
                      Sine mili, kud si krenuo.

                      Comment


                      • Pricekajmo Australiju. Poslije nje bi neke stvari trebale biti jasnije. Iznad svega da li Novak jos uvijek ima ozbiljnih teniskih ambicija. Nezahvalno je prognozirati ali ja mislim da je odgovor: "Da, Novak i te kako zeli da bude GOAT!"

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Pricekajmo Australiju. Poslije nje bi neke stvari trebale biti jasnije. Iznad svega da li Novak jos uvijek ima ozbiljnih teniskih ambicija. Nezahvalno je prognozirati ali ja mislim da je odgovor: "Da, Novak i te kako zeli da bude GOAT!"
                          Iz tvojih usta u Božije uši.

                          Comment


                          • Nole igra igricu i mislim da se sjajno zabavlja

                            Comment


                            • NI večiti optimista kako bih voleo da si upravu.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Pricekajmo Australiju. Poslije nje bi neke stvari trebale biti jasnije. Iznad svega da li Novak jos uvijek ima ozbiljnih teniskih ambicija. Nezahvalno je prognozirati ali ja mislim da je odgovor: "Da, Novak i te kako zeli da bude GOAT!"
                                Haha
                                I onda Novak odigra dobro do finala u kome ga neko razvali.. I samo čekam tebe da napišeš.. Jeste da poraz nije lak i da mnogo boli, ali smo ipak videli da je Novak još u igri i da sve od njega zavisi.. Priznaj..

                                Pitanjce jedno koje stalno zaboravljam da postavim.. Šta znači kad neko da reputaciju? Đe se to stišće?

                                Comment

                                Working...
                                X