Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Boba Zivojinovic mi je isto zanimljivo rjesenje, barem bi ga snabdijevao cdovima Brene i sendvicima. Ima kandidata itekako.
    Sve si pobrkao... Boća za sendviče
    Šalim se , kontam da misliš na Bobu zbog one scene sa AO sa Džonom...
    A Nikola Pilić?
    Ili Ivanišević?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bez zajebancije Boca bi tu bio jedno od boljih rjesenja, posebno su mu stavovi kako treba. Kad moze Luti nesto da se petlja oko Federera i Vavrinke i prodje kao trener, sto ne bi mogao i Boca.

      Nikola Pilic bez diklofena dva iz kreveta ne izlazi. Ivanisevic je vezara.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Sve si pobrkao... Boća za sendviče
        Šalim se , kontam da misliš na Bobu zbog one scene sa AO sa Džonom...
        A Nikola Pilić?
        Ili Ivanišević?
        Nije Vladan mislio na sendvice tipa - politicki. Vec na one, masne zacinjene, sa sunkom i sirom i paradajzom - tipa Zivojinovic!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nije Vladan mislio na sendvice tipa - politicki. Vec na one, masne zacinjene, sa sunkom i sirom i paradajzom - tipa Zivojinovic!
          Ma znam... Nego mi više uz Boću ide priča o sendvičima...
          I tako dok mi lupamo glavu Čačke ima info i ćuti.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Dobra vest i potvrda validnosti cacanovih informacija.
            Bekeru hvala za učinjeno ali nije ni on bezgrešan u postrolangarovskoj priči. Plus što Novak igeački stagnira celu sezonu i zato je neophodna sveža krv i nova ideja u timu.
            Biće dobro.
            Ranije je Novak trebao to da uradi ali nije mogao zvanicno zbog ugovora.
            Dobio reklamu kao nikad niko i ponasa se ulicarski pa onda i javno baca otrovne strelice.
            Da ne davim sve sam vec napisao.
            Ribolovac meni je sve bilo jasno sa Novakom kad sam ga video na Viktorovom veselju, video sam onog Novaka do Vimblija ove godine. Povredice su proslost a sto je najbitnije osmeh je tu. DA, nije jeo TRAVU

            Bitno je da ga ponovo gledamo sa reketom sto je vrlo lako moglo da se zavrsi posle OI...

            Bice dobro.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • A bre cacke, pa zar nijednu fotku da okačiš sa veselja?

              Inače smeje se Novak sve vreme, nemoj da te to prevari.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znači sad Baker ne valja, alkoholičar, ranije je trebalo raskinuti saradnju? A nije bio alkos kad je dolazio? Ne sme čovek da kaže ništa protiv Pepea, ne smeš da imaš drugačije mišljenje od Novakovog tima. Mora da je Baker kriv i za Novakove povrede?

                Comment


                • Sta reci...Bilo je uzivanje gledati Novaka koji je ginuo na terenu i za to mu hvala do Neba,nikada to necu zaboraviti dok sam ziv...Za dzabe lomite glavu ovde o mogucim trenerima i kombinacijama.Decko je presekao u glavi,a vi kao da ne vidite to.

                  Comment


                  • Ma kakvi BB kriv i to njegovo uličarsko ponašenja nigde ne videh. Naprotiv, uvek sa velikim uvažavanjem, čak i prevelikim.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Imam i ja kandidata za trenera..
                      Ana Ivanović..
                      raskrstila je sa ozbiljnim tenisom.. I ima tu filosofiju da je osmeh nabitniji i da poraz ništa ne znači..
                      http://www.mccann.rs/public/projects...93915-moze.jpg

                      Comment


                      • Bice bolje, bice dobro, bice odlicno ... samo pozitivno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Valjda kapirate zasto je oterao Bekera?Covek zeli da se pita i ne zeli da dozvoli da mu se neko mesa u posao,a Novaku treba neko ko ce samo da sedi i da cuti i da slusa sta Jelena i Imaz kazu...Iskreno,bolje da okaci reket o klin i da se povuce kao smeker...Kakav crni Sampras,kakvi bakraci...Taj boom iz Novakovog staba je da menja sponozora,nista vise...

                          Comment


                          • Žile koliko god tu čudno zvučalo.. ali takva neka promena(u smislu opreme) bi bila odlična, jer to znači da će ipak igrati još neko vreme..

                            Comment


                            • Mozda Vilander,to bi bilo ludilo

                              Comment


                              • Sampras nema nameru da trenira nekoga i ne znam otkud vam da bi on trgao Novaka.Lika zabole za trenerski posao,jos gore da se bakce sa babama vracarama i vudu samanima...Mislim da je za Novaka najbolje da ode 7 godina na Tibet,pa onda tek da se vrati...

                                Comment

                                Working...
                                X